Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy są tu mamy, które nie szczepiły dzieci?

Polecane posty

Gość Gość

Miałam szczepić, ale przeczytałam dziś artykuł o radnym, który wyznał, że szczepionki mają wyeliminować mądrych Polaków. I trochę się waham. Chyba jednak nie będę szczepić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J a     p i e r d o l e

Boże święty! Jak twoje dziecko zacznie przechodzić gruźlicę, zapalenie wątroby, świnkę, różyczkę, Odrę czy tężec to na pewno będzie mądrzejsze. Że tacy ludzie istnieją, że wolą narazić biedne dzieci niż je zaszczepić. Ogranij się kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hera

Ja też mam wątpliwości dlatego odwlekam szczepienia narazie. Córką ma prawie 7 mies. Niezaszczepiona jeszcze. Zdrowiutka i radosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość J a p i e r d o l e napisał:

Boże święty! Jak twoje dziecko zacznie przechodzić gruźlicę, zapalenie wątroby, świnkę, różyczkę, Odrę czy tężec to na pewno będzie mądrzejsze. Że tacy ludzie istnieją, że wolą narazić biedne dzieci niż je zaszczepić. Ogranij się kobieto

Akurat z ta gruźlica to pojechałaś/eś ,w Polsce występuje gruźlica pluć na A noworodki są szczepione na gruźlicę bydleca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 29 lat,nigdy nie byłam na nic szczepiona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ty jesteś taka durna po mamusi, czy po szczepionkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bloom

Do dziewczyny nieszczepionej. Pewnie masz się dobrze i nie dopadła Cię jakąś straszna choroba. Straszą że epidemie Odry w tv a tak naprawdę żadnych epidemii nie było. Ludzie nie wierzcie temu co mówi Wam telewizor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Moja córkę szczepię i synka jak urodzę też będę szczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka

Skoro mają eliminować tylko mądrych to nie ma znaczenia czy zaszczepisz czy nie, przecież nie o twoje dzieci chodzi w tym spisku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grupa

Oczywiście że szczepionki wyprodukowano po to aby eliminować ludzi, tak samo jak wyhodowali wirusa ebola ziki, a wirus Odry w ogóle nie występuje w przyrodzie, poczytajcie trochę. Szczepię dzieci bo nie chcę ciągania po sądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja miałam zjeść awokado, ale przeczytałam artykuł o jednej piosenkarce, która wyznała, że  od awokado robią się skośne oczy. I trochę się waham. Zjeść i ryzykować, że będę jak Chinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

Poczytaj sobie o nopach i o szczepionce na pneumokoki co zabiła małego Szymona Lutka . W piątek był pogrzeb . Obejrzyj filmiki w internecie . Poszukaj poczytaj wejdź na stronę stopnop.plja gdybym teraz miała tą wiedzę to nigdy bym nie zaszczepiła dzieci . Córka choruje na padaczkę . Synek na szczęście zdrowi nie otrzymał tylko szczepienia w 16-18 miesiącu . Już nigdy nie zaszczepie . Ty dowiedz się wszystkiego i dopiero wtedy podejmij najlepsza decyzję dla swojego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Poczytaj o szczepionce na pneumokoki co spowodowała zapalenie mózgu i śmierć u małego Szymona Lutka . Polecam poczytać na stronie stop nop .pl i obejrzyj filmiki o nopach w internecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Bloom napisał:

Do dziewczyny nieszczepionej. Pewnie masz się dobrze i nie dopadła Cię jakąś straszna choroba. Straszą że epidemie Odry w tv a tak naprawdę żadnych epidemii nie było. Ludzie nie wierzcie temu co mówi Wam telewizor. 

Ugotowałam na ospe, świnka i różyczka  tylko,tak jak miliony innych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ugotowałam na ospe, świnka i różyczka  tylko,tak jak miliony innych dzieci

*chorowałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluklu

Myślenie antyszczepionkowców: 499 lekarzy mówi, że szczepienia są konieczne. 1 znachor mówi, że szkodzą. AHA! NA PEWNO CHCOM MI UTŁUC BOMBELKA! SPISEG! BIGFARMA! 

Ludzie, szczepienia sprawiają, że wasze purchlaki nie schodzą na heinego-medina, nie mają gruźlicy, nie mają odry. Oczywiście, że może im się coś stać, od głupiego apapu może się coś stać, można się zadławić rutinoscorbinem i byc niepełnosprawnym do końca życia. Czy to znaczy, że nie należy wykorzystać jednego z najważniejszych odkryć medycyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluklu

Myślenie antyszczepionkowców: 499 lekarzy mówi, że szczepienia są konieczne. 1 znachor mówi, że szkodzą. AHA! NA PEWNO CHCOM MI UTŁUC BOMBELKA! SPISEG! BIGFARMA! 

Ludzie, szczepienia sprawiają, że wasze purchlaki nie schodzą na heinego-medina, nie mają gruźlicy, nie mają odry. Oczywiście, że może im się coś stać, od głupiego apapu może się coś stać, można się zadławić rutinoscorbinem i byc niepełnosprawnym do końca życia. Czy to znaczy, że nie należy wykorzystać jednego z najważniejszych odkryć medycyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc DNS

Córka lat 6 szczepiona tylko do 7mca życia. Przeszła żłobek i przedszkole rewelacyjnie. Żadnych chorób poza drobnymi infekcjami i ospa. Ospa bardzo łagodnie. Przestałam szczepić i jeszcze długo walczyliśmy z suchą swędzaca skórą, która pokazała się po szczepieniu. Teraz jest ok. 

Druga córka 5tyg. Żadnych szczepień. Okaz zdrowia, skóra rewelacyjna, bez kolek i innych problemów jelitowych. Kupki ładne. A czytam wciąż posty na grupach o brzydkich zielonych strzelajacych kupach np po szczepieniu na rota.. To jest dopiero tragedia. Wydawać pieniądze na dziadostwo które niszczy jelita twojego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moma

20 miesięcy nigdy nie szczepiony.katar 2 razy i lekka jelitówka zdarzyły się po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha xD
1 godzinę temu, Gość Laila napisał:

Obejrzyj filmiki w internecie .

No normalnie argument godny planktonu umysłowego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Syn 12 miesięcy, nieszczepiony, okaz zdrowia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość hahaha xD napisał:

No normalnie argument godny planktonu umysłowego xD

To obejrzyj sobie jak rtęć niszczy osłonki mielinowe i zobacz co się dzieje z nerwami, które są ich pozbawione, choć podobno już takich nie stosują, ale warto zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfkjffk

Przy mnie kobieta, współlokatorka z sali poporodowej, odmówiła szczepienia synka. Wyjaśniła, że jest położną a wśród znajomych ma dużo przypadków poważnych problemów po szczepieniu dzieci. A ja, durna, nie zrobiłam tego samego. No i zaszczepili mi dziecko, zresztą nawet nie mówiąc, że biorą do szczepienia, a potem okazało się że nie może być szczepione.

Miało odroczenie szczepień ale badania w tym kierunku wykonano... po szczepieniach.

 

Teraz mam, pierwszy w rodzinie przypadek licznych dysfunkcji w osobie mojego dziecka.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Kluklu napisał:

Myślenie antyszczepionkowców: 499 lekarzy mówi, że szczepienia są konieczne. 1 znachor mówi, że szkodzą. AHA! NA PEWNO CHCOM MI UTŁUC BOMBELKA! SPISEG! BIGFARMA! 

Ludzie, szczepienia sprawiają, że wasze purchlaki nie schodzą na heinego-medina, nie mają gruźlicy, nie mają odry. Oczywiście, że może im się coś stać, od głupiego apapu może się coś stać, można się zadławić rutinoscorbinem i byc niepełnosprawnym do końca życia. Czy to znaczy, że nie należy wykorzystać jednego z najważniejszych odkryć medycyny?

Do oszołomów nie dotrze dopóki nie będzie porządnej epidemii. Nie ma to jak zmądrzeć po pogrzebie własnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Gość Laila napisał:

Poczytaj sobie o nopach i o szczepionce na pneumokoki co zabiła małego Szymona Lutka . W piątek był pogrzeb . Obejrzyj filmiki w internecie . Poszukaj poczytaj wejdź na stronę stopnop.plja gdybym teraz miała tą wiedzę to nigdy bym nie zaszczepiła dzieci . Córka choruje na padaczkę . Synek na szczęście zdrowi nie otrzymał tylko szczepienia w 16-18 miesiącu . Już nigdy nie zaszczepie . Ty dowiedz się wszystkiego i dopiero wtedy podejmij najlepsza decyzję dla swojego dziecka. 

Ale zgłębić temat to już trudno co? Nie doczytalalas, że w badaniach dziecka wyszło, że stan w którym się znalazł to nie wina szczepionki tylko genu? Nawet rodzice wydali oświadczenie i odcieli się od antyszczepionkowych oszołomów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Szczepionki to jedno z najwiekszych osiagniec ludzkosci. Gdyby istnialy wczesniej, ludzkosc wielokrotnie nie zostalaby zdziesiatkowana. Jednoczesnie mam do nich bardzo ostrozne podejscie. Nie uwazam by bylo trzeba szczepic sie na wszystko co wymysla firmy farmaceutyczne. To poszlo juz za daleko. Moje dzieci sa szczepione. Idziemy trybem starych szczepionek ktore sa na rynku od dawna i mniej wiecej wiadomo czego sie po nich spodziewac. Nie podalam dzieciom " kombajnow" mimo, ze w ten sposob unika sie wielokrotnego kłucia, dzieci czesto ciezko to znosza. 

Wolalabym wierzyc, ze przez ludzi ktorzy unikaja szczepien nie powroca choroby od dawna uwazane za opanowane. 

Rozumiem tez strach rodzicow przed powiklaniami, tym bardziej, ze w razie ich wystapienia odpowiedzialnosci nie ponosi nikt, ani lekarz, ani producent szczepionki ani panstwo ktore zmusza do szczepienia pomijajac wole rodzicow. Oczywiscie tych powiklan nie jest duzo ale gdyby padlo na Wasze dziecko? 

Szczepionki to trudny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak

Wiecie co ?od lat nie słyszy się żeby dziecko zmarło z powodu choroby zakaźnej w Polsce, natomiast umierają po szczepieniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość Laila napisał:

Poczytaj sobie o nopach i o szczepionce na pneumokoki co zabiła małego Szymona Lutka . W piątek był pogrzeb . Obejrzyj filmiki w internecie . Poszukaj poczytaj wejdź na stronę stopnop.plja gdybym teraz miała tą wiedzę to nigdy bym nie zaszczepiła dzieci . Córka choruje na padaczkę . Synek na szczęście zdrowi nie otrzymał tylko szczepienia w 16-18 miesiącu . Już nigdy nie zaszczepie . Ty dowiedz się wszystkiego i dopiero wtedy podejmij najlepsza decyzję dla swojego dziecka. 

To teraz wróć i doczytaj oświadczenie rodziców, że to nie wina szczepionki tylko choroby genetycznej. Szczepionka na pneumokoki nie może wywołać zapalenia mózgu ale tego już Ci stopnop nie powie, bo to zwyczajni klamcy i manipulatorzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Gość Jak napisał:

Wiecie co ?od lat nie słyszy się żeby dziecko zmarło z powodu choroby zakaźnej w Polsce, natomiast umierają po szczepieniach..

No patrz, a ja znam przypadek nieszczepionego dziecka, które zmarło na skutek powikłań po krztuścu. Nie dość, że męczyło się z potwornym kaszlem przez 2 miesiące to pojawiły się powikłania w postaci zapalenia mięśnia sercowego i krztuścowego zapalenia mózgu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do dzbanów, które chwala się, że mają kilkunastomiesieczne zdrowe dzieci. A gdzie miały się zarazić czym kolwiek? Jazda się zacznie w przedszkolu. A poza tym epidemia się nie rozprzestrzenia dzięki temu, że ludzie są zastrzepieni to nie ma chorowa jak się rozprzestrzenić. I dlatego wasze jedyne w swoim rodzaju bąbelki nie chorują.  

I tak, wszędzie jest spisek i chcą nas wszystkich wytruć. Tylko dziwnym trafem w takim XIX był nas tylko miliard, a teraz jest nas 7.

I przemysł tytoniowy ma o wiele więcej kasy od producentów szczepionek, a jakoś nikt nie wierzy w to, że palenie jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×