Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ewelina

Czasem podnieca mnie myśl, że mój chłopak mógłby to robić z inną

Polecane posty

Gość Ewelina

Czy to dziwne? Czasem kiedy robię sobie dobrze i w ogóle kiedy jestem podniecona, wyobrażam sobie mojego partnera który robi to z jakąś inną dziewczyną i bardziej mnie to nakręca.. Oczywiście że nigdy mnie nie zdradził i nie chce aby to się stało, ale jakoś bardzo działają takie myśli na mnie. Albo jak pomyślę jak mógłby mnie potem za to przeprosić, też 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość p
9 minut temu, Gość Ewelina napisał:

Czy to dziwne? Czasem kiedy robię sobie dobrze i w ogóle kiedy jestem podniecona, wyobrażam sobie mojego partnera który robi to z jakąś inną dziewczyną i bardziej mnie to nakręca.. Oczywiście że nigdy mnie nie zdradził i nie chce aby to się stało, ale jakoś bardzo działają takie myśli na mnie. Albo jak pomyślę jak mógłby mnie potem za to przeprosić, też 🙂

Myślę że to nie jest dziwne.... mam podobnie....napisz.....zonaspotkanie@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofii

A więc chcesz seksu z kimś innym podświadomie jeżeli masz takie myśli. Twój chłopak nie zadawala Cię jak byś tego oczekiwała do końca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
7 minut temu, Gość Zofii napisał:

A więc chcesz seksu z kimś innym podświadomie jeżeli masz takie myśli. Twój chłopak nie zadawala Cię jak byś tego oczekiwała do końca. 

Tylko że ja nie myślę o sobie ze to robię z innym tylko że on z jakąś laską 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LWA
10 minut temu, Gość Zofii napisał:

A więc chcesz seksu z kimś innym podświadomie jeżeli masz takie myśli. Twój chłopak nie zadawala Cię jak byś tego oczekiwała do końca. 

Bzdury piszesz to są tylko jej fantazje które fajnie podniecają. Wiele kobiet tak fantazjuje, ale o tym przepraszaniu to nigdy nie pomyślałam . Możesz powiedzieć coś więcej o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość p
2 minuty temu, Gość Ewelina napisał:

Tylko że ja nie myślę o sobie ze to robię z innym tylko że on z jakąś laską 

To fajne.... może z moją żoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
4 minuty temu, Gość LWA napisał:

Bzdury piszesz to są tylko jej fantazje które fajnie podniecają. Wiele kobiet tak fantazjuje, ale o tym przepraszaniu to nigdy nie pomyślałam . Możesz powiedzieć coś więcej o co w tym chodzi?

Czasami przed snem jak leżę w łóżku to sobie wymyślam takie różne historyjki, że np. Zdradził mnie czy coś i potem chcąc mnie za to przeprosic i udowodnić że tylko ja go podniecam, seks na zgodę itd 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość p
1 minutę temu, Gość Ewelina napisał:

Czasami przed snem jak leżę w łóżku to sobie wymyślam takie różne historyjki, że np. Zdradził mnie czy coś i potem chcąc mnie za to przeprosic i udowodnić że tylko ja go podniecam, seks na zgodę itd 😁

Hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofii

Chcesz seksu z kimś innym, który wyprze, pokona twojego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytalem twojego watku. Rozumiem ze mastrubujesz sie przy tych fantazjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
9 minut temu, Allan5 napisał:

Nie doczytalem twojego watku. Rozumiem ze mastrubujesz sie przy tych fantazjach?

Zazwyczaj tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez fantazjuje o tym ze moja partnerka robi to z innym. Moze popiszemy na priv? Jesli mi podasz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek dawno założony ale jak dla mnie nadal aktualny😉też mam takie marzenia...i próbujemy je realizować 😉a u was jak wygląda sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.07.2019 o 23:30, Gość Ewelina napisał:

wyobrażam sobie mojego partnera który robi to z jakąś inną dziewczyną i bardziej mnie to nakręca.. 🙂

Czy Przez TO masz na myśli Ślub z Drugą dziewczyną?

Dnia 2.07.2019 o 23:30, Gość Ewelina napisał:

Oczywiście że nigdy mnie nie zdradził i nie chce aby to się stało, ale jakoś bardzo działają takie myśli na mnie

mając 2 żony pozostał by wam obu wierny

 

inna sprawa, że nie wiem, czy w tym fetyszu Cuckquean,

nie chodzi o inną perspektywą niż FPS - 1.szą osobę
bo robić sobie dobrze, trochę dziwnie i wyobrażać siebie w akcji z kimś,
czasem łatwiej wyobrazić partnera, który robi coś co nas podnieca,
a my wtedy sami sobie

No, Generalnie w Cuckquean chodzi o to, że masz ochotę wychowywać dzieci Twojego męża, także te, które nie są twoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA

troche to zboczone ja nie lubie sie dzielic ale kiedys z kolezanka bawilysmy sie w lozku jednym ku...sem bo on tak chcial i to byl facet mojej kolezanki ona chciala go sprawdzic po wszystkim wyrzucila go 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×