Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Donosicielka w pracy!

Polecane posty

Gość Gosc

Doradżcie mi proszę! Pracuję dopiero w nowej pracy dwa tygodnie,popelnilam kilka błędow na kasie a kkolezanka doniosla na mnie do szefa,zostalo powiedziane ze jeszcze raz sie pomylę wylecę.Powiedzialam w zaufaniu tej dziewczynie ze szef sie na mnie dziwnie spojrzal i pewnie chodzi o tą pomylkę na kasie.Coż na wieczor dostalam telefon od szefa z zapytaniem dlaczego twierdzę ze sie na mnie dziwnie patrzy.Troche mnie zatkalo jak to usłyszałam.Nie wiem jak sie zachowywac w tej sytuacji wiedząc ze ona gada na mnie tylko do szefa.Przypuszczam ze moje dni w tej pracy sa policzone.Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pieszczoszka co dokladnie masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Troche sie wystraszylam jak to wszystko uslyszalam,myslisz ze wylecę?Dlaczego ona kabluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

z tego co wiem moja poprzedniczka tez wylecia a mnie sie wydaje ze sama sie zwolnila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

poszukaj innej pracy, bo w takiej atmosferze długo nie wytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie rozumiem tylko dlaczego kabluje i co ona z tego ma.Z szefem rozmawialam i powiedzialam ze owszem padly takie slowa ale nie w złym kontekscie i ze on jako szef mial sie prawo zdenerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daa

Kabluje bo ma profity.poranne zmiany premie albo wybierze sobie taka kolezanke w pracy ktora bedzie robila wieczorne zmiany sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daa

Czym ty sie przejmujesz.nie przejmuj sie pracy jest pelno.nauczke masz jakie to w pracy sa osoby.ja mialam taki hardkor ze szok.nawet nie bede cie dolowac mam stres pourazowy do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Myslicie ze zostane zwolniona?A mnie sie wydaje ze chybasama za jakis czas sie zwolnie z tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gosc daa.Moze masz rację,ale tak perfidnie powtorzyc szefowi slowo w, slowo to jest jakis horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pieszczoszka domyslam sie jaką miala minę gdy uslyszala od Ciebie prawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam wrazenie ze ona i szef nasmiewaja sie ze mnie,kilka dni temu byla sytuacja ze szef poprosil mnie o wylozenie pieczywa na polki,nastepnego dnia ta kolezanka (donosicielka)powiedziala mi ze dostalam pochwalę od szefa ze sama wylozylam to pieczywo nie proszona przez nikogo.Odrazu zapalila mi sie w glowie czerwona lampeczka ze ktos sie nasmiewa i pytanie dlaczego lub po co ta dziewczyna tak robi.Rozumiecie cos z tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szef unika ze mna rozmow,rozmawia tylko ze stałą pracownicą(donosicielką)a wszelkie informacje przekazuje przez donosicielke.Nigdy nie mialam takiej sytuacji i jest to dla mnie dziwna nowosc.Czy ktos z forumowiczow byl moze w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja to widze, ze szefa tez masz ...a

po 1 pozwala na donosy

po 2 dzwoni z naprawde durymi pytaniami

po 3 nie ogarnia, z esie dopiero uczysz i masz prawo popelniac bledy

ja bym nic nie mowila tej kablarze i po cichu szukala nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie mnie i tak zwolnią wiec nic nie tracę zeby sobie cos poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powiedzialam koleżance donosicielce żeby nie wciągała do naszych rozmow szefa bo to bardzo brzydko z jej strony,i dodałam ze ja tez wiem kilka rzeczy i nie paplam jęzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×