Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Wystawienie faktury na podstawie paragonu z późniejszą datą

Polecane posty

Gość Marta

29 czerwca (sobota) brałam udział w pewnym szkoleniu. Znalazłam je tak naprawdę w ostatnim momencie, gdyż nie znalazłabym miejsca na inne w tak krótkim czasie. Zapisując się na niego (miesiąc wcześniej) zapytałam czy jest możliwość otrzymania faktury na osobę prywatną. Odpowiedziano mi, że tak. Czas mijał a ja zapomniałam o podaniu danych do faktury (!!) ale potem pomyślałam, że skoro nikt się o to nie upomniał (kontakt był chyba jeszcze 2 razy po zapisaniu) to będzie możliwe wystawienie faktury w dniu kursu. Zależy mi bardzo, ponieważ termin wydatkowania tych pieniędzy przeznaczonych na to szkolenie to 30 czerwca. Byłam przekonana, że dostanę fakturę w dniu szkolenia bo miesiąc to chyba wystarczająco na przygotowanie. Jednak pani powiedziała ze z racji tego, że dojeżdża do innego oddalonego miasta a kasę fiskalna ma u siebie w zakładzie to nie można zrobić nic żeby ta data była do 30 czerwca.

Wczoraj sie upomniałam a pani mówi, że ma jedynie możliwość wystawić mi fakturę najwcześniej  z dniem dzisiejszym , bo faktura na podstawie paragonu. 

Tylko faktura z data późniejsza niż 30 czerwca jest dla mnie nic nie warta :( 

400 zł zapłaciłam za szkolenie i będę musiała zwrócić  kolejne 400  za brak udokumentowania (czyli to znaczy jakbym w ogóle nie wydała tych pieniędzy) (pieniądze pochodzą z unijnego projektu) 

 

Czy jest jakiś sposób, żebym otrzymała dowód wpłaty z prawdziwą datą uczestnictwa i wpłaty pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×