Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy można się kochać 1,5 tygodnia po porodzie?

Polecane posty

Gość gość

mój partner mówi, że ma już dosyć zaspokajania się ręką, obiecuje że będzie delikatny. Ja mogłabym się poświęcić i wytrzymac ból, ale czy on nie uszkodzi mnie tam w środku jakoś? Czy to bezpieczne? Rodziłam sn jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bez jajców

Jesteś ...ana ??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pooojeebalo cię do reszty, no ale jak chcesz osierocic dziecko, żeby miś był zadowolony, to rozwal mu peezde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Są inne sposoby na zaspokojenie drugiej osoby, ale widać, że oboje jesteście tępi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, to nie jest bezpieczne. Zagraża twojemu zdrowiu i życiu. Zwłaszcza, że pewnie jeszcze krwawisz. Wiesz dlaczego dawniej we wszystkich kulturach uważano, że kobieta po porodzie jest nieczysta przez 40 dni i nie wolno z nią współżyć? Żeby z.j.e.b.y pokroju twojego faceta nie doprowadzały kobiet do śmierci. Niejeden chłop ma w d.u.p.i.e. zdrowie i życie żony,  tak jak twój, a jak im się powiedziało, że Bóg nie pozwala, to się bali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie można. Trzeba się wygoic. Mięśnie się muszą skurczyc. Można dostać zakażenia. Polog trwa 6 tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

jak zachorujesz ciezko i beda problemy to on cie kopnie w dupe i poleci za pierwsza lepsza.Widac juz jaki to zwiazek, partner co dziecko umial zrobic ale oswiadczyc sie to juz przekracza jego mozliwosci.Lepiej jesli cie zostawi bo mu nie dalas ale zdrowa niz jesli cie zostawi jak bedziesz ciezko chora.Czy temu facetowi wogole na tobie zalezy czy jestes dla niego gumowa lala i robotem domowym?Musi byc nieziemsko przystojny skoro tak sie go trzymasz i gotowa jestes na poswiecenia.Albo swietnie zarabia i zyjesz w luksusach.Bo innych zalet chyba nie ma.Albo ty jestes az tak nieurodziwa, ze byle janusz jest ksieciem z bajki.Co za cham i egoista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccc

po porodzie sa powazne powiklania nawet u zdrowych kobiet, zakazenia, nietrzymanie moczu i stolca, ja osobiscie nie tyle boje sie porodu naturalnego co tego ze dziecko bedzie korzystac juz z nocnika a ja nadal z pampersow.a ty autorko mozesz sobie zawalic zycie przez zachcianki swojego faceta.to nie jest to ze bedzie bolec, tylko ze niebezpieczne dla zdrowia i zycia.wez ty sie lepiej zajmij dzieckiem a nie jego ojcem, na pewno masz co robic przy noworodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale patrzcie, jaki ludzki pan. Aż 1,5 tygodnia pozwolił jej odczekać. Tylko pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos

Jestem w szoku🙄urodziłam przez cesarskie cięcie 4 dzieci i od 3 miesiąca ciąży nie było między nami stosunków,bałam się że może coś się nie stać na przykład  infekcja,skracanie szyjki .Lecz mąż to rozumiał, zaspokajałam go oralnie ,po porodach dopiero po dwóch miesiącach był stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rozumiem, nic z tego. 😞ale teraz przyszło mi do głowy że przecież rodziłam cipką. Może moglibyśmy zrobić to z partnerem analnie i nic by się wtedy nie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toteż
11 minut temu, Gość gość napisał:

Rozumiem, nic z tego. 😞ale teraz przyszło mi do głowy że przecież rodziłam cipką. Może moglibyśmy zrobić to z partnerem analnie i nic by się wtedy nie stało?

Aaaaa,czyli to partner a nie mąż? No to rozumiem skąd ten brak szacunku do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Toteż napisał:

Aaaaa,czyli to partner a nie mąż? No to rozumiem skąd ten brak szacunku do ciebie.

Jaki brak szacunku? Każdy facet ma swoje potrzeby i trzeba to zrozumiec. Wiadomo że musi się wyżyć. Chcę żeby mu było naprawdę dobrze, już tyle czasu dawał sobie radę ręką/moimi ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Oplać mu abonament w agencji towarzyskiej - on będzie zadowolony, a ty się wygoisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
2 godziny temu, Gość gość napisał:

mój partner mówi, że ma już dosyć zaspokajania się ręką, obiecuje że będzie delikatny. Ja mogłabym się poświęcić i wytrzymac ból, ale czy on nie uszkodzi mnie tam w środku jakoś? Czy to bezpieczne? Rodziłam sn jakby co.

Wiesz co to jest seks w drugą dziurkę 😉 będzie zadowolony ty też 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe, czy jakiś facet zaciskałby zęby z bólu i narażał zdrowie, bo przecież kobieta ma swoje potrzeby i ma już dość zadowalania się wibratorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Jak to?

Katoliczka? Polka? W drugą dziurkę?

Fuuuuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon

Twój chłopak jest nienormalny.Uwaza, że półtora tygodnia bez sexu to dużo? Rozumiem półtora roku. Tym bardziej że zaspokajasz go oralnie.Nie rozumie że niedawno rodziłaś i masz tam jedną wielką ranę? Nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
11 minut temu, Gość Sama prawda napisał:

Jak to?

Katoliczka? Polka? W drugą dziurkę?

Fuuuuuuuu!

Zależy 😁 ja katoliczka wierząca na serio polka i w drugą dziurkę nie fuuu hahah 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe, czy jakiś facet zaciskałby zęby z bólu i narażał zdrowie, bo przecież kobieta ma swoje potrzeby i ma już dość zadowalania się wibratorem.

Żaden! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosc Bimba dal dobra propozycje, abonament w agencji towarzyskiej.skoro cie tak kocha, szanuje i dba o twoje zdrowie, to nie bedzie mial zadnych oporow.Z czasem bedzie i tak coraz gorzej, juz widac co to za zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sebix wrócił z pępkowego i egzekwuje swoje prawa, zaraz będzie drugie oblewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

okej, dzięki za rady, zrobię dziś pod prysznicem lewatywę i zabawimy się od tyłu. 

1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Sebix wrócił z pępkowego i egzekwuje swoje prawa, zaraz będzie drugie oblewał

ciekawe jak, skoro karmię piersią, a potem pójdę do gina po tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Matko kochana co za prymitywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusa
5 godzin temu, Gość Głos napisał:

 mąż to rozumiał, zaspokajałam go oralnie ,

 

6 godzin temu, Gość gość napisał:

 kobieta po porodzie jest nieczysta przez 40 dni

Wychodzi z tego że można po:

*półtora miesiąca w ćipkę

*półtora tygodnia w düpkę

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja piercielę jak ludziom spieszno do tych 500 plusów. przecież zaraz to wszystko j;e;b;n;ie, ceny pojdą w góre, podatki też, będziemy mieli II Wenezuelę, i kochać po porodach to owszem, będziesz się, ale za kromkę chleba i rolkę sr;aj taśmy na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
46 minut temu, Gość Gość napisał:

okej, dzięki za rady, zrobię dziś pod prysznicem lewatywę i zabawimy się od tyłu. 

ciekawe jak, skoro karmię piersią, a potem pójdę do gina po tabletki

Karmienie piersią chroni przed ciążą??? Od kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ro2ksana
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe, czy jakiś facet zaciskałby zęby z bólu i narażał zdrowie, bo przecież kobieta ma swoje potrzeby i ma już dość zadowalania się wibratorem.

Raczej nie. Praktycznie każdy facet myśli kut asem a nie sercem czy głową. Jak facet ma gorączkę to umiera,a kobieta tyle bólu przeżyła i ma się poświęcać bo królewicz chce seksu? Ma potrzeby rozumiem,oralnie czy ustami mu na razie nie wystarcza? Faceci to jednak zwierzęta,nic tylko kopulować po kątach,byle najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ro2ksana

kochana autorko,radziłabym się zastanowić nad Twoim związkiem. Nie piszę tego z czystej zawiści,ale ponieważ wydaje mi się,że za niedługo się zajedziesz i źle na tym wyjdziesz. Twój partner/mąż powinien Cię zrozumieć,przecież nie rodziłaś bezboleśnie i masz tam rany,rodziłaś nie swoje dziecko tylko WASZE dziecko,a skoro zaspokajasz go oralnie to powinno mu na razie wystarczyć. Swoją rączką już tego nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak masz taką ''wiedzę'' na temat antykoncepcji to nie zdziwię się jak za miesiąc znowu będziesz w ciąży...w ogóle czy ty głupia jesteś? niedawno urodziłam a twój gach już chce a ty rozważasz czy mu dać?..przecież to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×