Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dorota

Potrzebuję sprawdzić męża czy mnie nie zdradza

Polecane posty

Gość Dorota

Od dłuższego czasu mam podejrzenia że mój mąż mnie zdradza.

Macie jakieś doświadczenie jak sprawdzić czy to jest prawda??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Widzę że każda z nas to przechodzi a myśli nie dają spokoju jak czekasz sama w domu z dzieciakami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Musisz zwrócić się do detektywa to będziesz wszystko wiedziała co chcesz. Moja przyjaciółka też miała ten problem z mężem i jej pomógł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Dołączam się do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onon

a na jakiej podstawie snujesz podejrzenie, że Cię zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Napisz coś więcej. Skąd podejrzenia? Co takiego konkretnego robi ze go podejrzewasz. Twoja intuicja Ci to podpowiada? A moze to tylko twoje urojenia. Więcej konkretów. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Z

Jak mu dajesz doopy, robisz loda, jesteś zadbana tak jak na początku kiedy to żeście się poznali, nie robisz mu dymu o byle co to możesz być spokojna. 

 

Jeśli jest inaczej tzn że coś ...oliłas niestety i będzie miał inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co ty gosciu wyzej wiesz na ten temat gowno wiesz i to ty sie mylisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Z

Wiem więcej od Ciebie. Zdrada jest zawsze z jakiegoś powodu. Jak by było wsio idealnie to by nie oglądał/a 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

co ty gosciu wyzej wiesz na ten temat gowno wiesz i to ty sie mylisz !

panu Z zona rzadko daje, nie obciąga mu wogóle do tego zrobiła się paszczurem dlatego mu oczka latają na boki. On wie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

No żebyś wiedział pewnie chce sobie ułożyć życie na nowo hahahaha i musi trafić na właściwą którą lepiej obciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak chcesz dowiedzieć się czy cię zdradza, to sprawdzaj mu kieszenie, telefon, portfel, jak spóźnia się z pracy to dzwoń do niego gdzie jest. A jak przyjdzie świeżo do domu, to uprawiaj z nim seks, jeżeli nie będzie mógł, to znaczy że przed chwilą zaspokoił się u innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jedyna skuteczna metodą jest sex 

Spytaj się czy chce mu się jak opróżnione ma jaja to był na sexie 

Wystarczy faceta pomagać po jajkach jak ma małe to był na sexie 

To prosta i skuteczna metoda 

Mało który sypią z żona jak był u kochanki 

Jak się nie dobiera do żony to wielce prawdopodobne że ma na boku sex 

Są tacy jeszcze którzy dobierają się do żony dla pozoru że niby chcą ale wtedy żona mówi często nie 

Więc spróbuj powiedzieć że chcesz nie ma problemu i jak wtedy mąż się rozmyśli wtedy też pewnie jajka opróżnione na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mężczyźni mają specyficzny zapach. Jak przyjdzie do domu, to powąchaj jego krocze czy przypadkiem nie czuć inną kobietą. Jak będzie czuć mydłem, to znaczy że też był u innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli o mnie chodzi
6 minut temu, Gość gość napisał:

Mężczyźni mają specyficzny zapach. Jak przyjdzie do domu, to powąchaj jego krocze czy przypadkiem nie czuć inną kobietą. Jak będzie czuć mydłem, to znaczy że też był u innej.

Litości! Jak ma mu powachac krocze? A co jeśli się masturbuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Jeśli o mnie chodzi napisał:

Litości! Jak ma mu powachac krocze? A co jeśli się masturbuje? 

To też rozpozna po zapachu i będzie wiedziała. Mężczyzna pachnie inaczej i kobieta inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola
8 minut temu, Gość Jeśli o mnie chodzi napisał:

Litości! Jak ma mu powachac krocze? A co jeśli się masturbuje? 

Haha złote rady 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie wachanie tylko czy ma ochotę na żonę jak nie ma to wali na lewo 

Jak nie dobiera się do żony chyba że jest chory ale jak jest zdrowy i nie dobiera się nawet jak żona chodzi przed nim skąpo ubrana roznegliżowana tzn że inna go zaspakaja albo trzyma pełne jaja dla innej na jutrzejszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facetami zdrowymi dojrzałymi rządzi popęd mniejszy lub większy minimalny albo wysoki ale zawsze popęd tak jest u samców zdrowych w wieku 20 55 

Jak facet ma wysoki testosteron i z żona nie uprawia sexu z różnych powodów to szuka innej partnerki dla zaspokojenia swoich potrzeb dlatego ważna rolę odgrywa regularne współżycie u jednych rzadsze i innych częste to zależy od libido partnerów 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

🤮🤮🤮🤮 problemy XXI wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejtas
Dnia 4.07.2019 o 06:29, Gość Dorota napisał:

Od dłuższego czasu mam podejrzenia że mój mąż mnie zdradza.

Macie jakieś doświadczenie jak sprawdzić czy to jest prawda??

 

jak zaczynasz mieć podejrzenia to już cię zdradził przynajmniej z 10 razy, obudź się naiwna babo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norma
Dnia 4.07.2019 o 06:51, Gość Iza napisał:

Widzę że każda z nas to przechodzi a myśli nie dają spokoju jak czekasz sama w domu z dzieciakami. 

rodzicie dzieci i faceta odrzucacie na bok, to ruha inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona zona radzi

jest jedna prosta metoda. Wpadnij znienacka Dziubusiowi do lazienki jak bedzie sie kapał i zobacz czy jajca pływaja. Jeśli tak to znaczy,ze sa puste jak wydmuszki. Wnioski wyciagnij z tego słuszne i nie daj sie omamic! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstęp
Dnia 4.07.2019 o 06:29, Gość Dorota napisał:

Od dłuższego czasu mam podejrzenia że mój mąż mnie zdradza.

Macie jakieś doświadczenie jak sprawdzić czy to jest prawda??

 

Ty chcesz chyba się upewnić ŻE cie zdradza, ale to nie potrzebne. Oszczędź czasu i hajsu i idź na pewniska i mu wygarnij że wiesz o wszystkim i zobacz reakcje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelaaa

Detektyw lub testerka wierności. Są tekie usługi. Możesz też zamontować podsłuch w tel, kamerkę w pendrive itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tym uprawianiem seksu to lepiej uważać. Na forum erotycznym ktoś napisał, że jak przyszedł do domu z pracy, to na dzień dobry zrobił żonie minetę miała dziwny smak i okazało się że wylizał cudzą spermę, bo przed chwilą ona uprawiała seks ze swoim gachem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ta testerka wiernosci (widzialam program) to dla mnie dziwny pomysl - gdyz jest to osoba wytypowana (dokladnie w typie "ofiary") pojawia sie w miejscach gdzie facet przebywa (sledzi go), wrecz sie narzuca...

Pytanie czy taka profesjonalistka (znajaca zainteresowania i psychike "ofiary" - udostepnione skrupulatnie przez zone) nie tworzy manipulacji, ktora w przypadku naturalnej sytuacji nie mialaby miejsca?

Nagle sprawdzany maz spotyka kobiete idealnie w swoim typie (sztab specjalistow nad tym pracuje), ktora dzieli z nim zainteresowania, rozumie ( bo je wszystkie dokladnie zna - informowana przez zone) jego problemy, jest sztucznym tworem, ktorego celem jest UWIESC "ofiare"...

Dla mnie to pomysl nie do konca trafiony, bo nienaturalny i specjalnie nakreslony przez grupe specjalistow na cel jakim jest doprowadzenie do zdrady...

Czy to juz nie zdrada ze strony zony? (powierza obcym ludziom sekrety meza, jego najintymniejsze tajemnice itp).

To chyba dla osob, ktore juz nie kochaja i celowo chca te zdrade osiagnac...ze wzgledow finansowych (podzial majatku itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Wynajmij detektywa! Ja miałam ten sam problem i zatrudniłam Detektyw Skrzypek z Wrocławia. Nawet nie ma się co zastanawiać, dla mnie to był strzał w 10. A już jestem po rozwodzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grd

Jak powiedziałaby naczelna feministka kafe, niejaka mizo, nie trzeba sprawdzać, bo każdy facet zdradza. Ale ona jest zaślepiona nienawiścią do mężczyzn, więc jest nieobiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionnek

nie wybieraj dłońmi kartofli z ogniska - możesz się poparzyć i żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×