Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loll67

Nie potrafię oralnego..

Polecane posty

Gość Loll67

Ja ładna zgrabna młoda kobieta 26 lat, nie potrafię zrobić loda.. Tylko jednemu mężczyźnie, z którym byłam w związku robiłam z pełnym finałem być może dlatego że coś do niego czułam, natomiast teraz.. Po dłuższej przerwie spotykam się z typowym k. U. R. W... RZEM i nie potrafię po prostu. Nie chodzi o rozmiar, bo ma małego ale po prostu mnie aż naciaga. Myślicie że to kwestia psychiki? Że nic do nie go nie czuję i wiem jakim jest dupkiem. I dlatego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale właśnie przyznałaś się, że jesteś szmatą i czujesz się jak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

@xolek43, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale również facet, który jest z kobietą tylko dla sexu to też jest ... w twoim rozumowaniu skoro autorkę tak określasz.

Jest z facetem dla sexu i nic ci do tego.

@Loll67, tak, z tego co piszesz najwyraźniej jest to kwestia psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

@xolek43, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale również facet, który jest z kobietą tylko dla sexu to też jest ... w twoim rozumowaniu skoro autorkę tak określasz.

Jest z facetem dla sexu i nic ci do tego.

Można być z kimś dla seksu i to jest w porządku. Nie wyobrażam sobie jednak aby:

Cytat

spotykam się z typowym k. U. R. W... RZEM i nie potrafię po prostu (...) Że nic do nie go nie czuję i wiem jakim jest dupkiem

Zawsze jest się z kimś "dla czegoś". Czy dla miłości, czy dla kasy, czy dla seksu, czy cokolwiek. Ale to co pisze autorka świadczy o beznadziejnie niskim poczuciu własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta może robić loda dla swojej przyjemności. Skupić się jedynie na samej czynności i totalnie się w tym zatracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Waderka napisał:

Kobieta może robić loda dla swojej przyjemności. Skupić się jedynie na samej czynności i totalnie się w tym zatracić.

W hejtowaniu też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Waderka napisał:

Oczywiście 😁

Tak trzymaj 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak trzymaj 😁

Ok😊

Ja np biorę sobie ofiarę na czubek języka i smyram ją delikatnie po całej długości.

Gdy widzę, że zaczyna drgać z ekscytacji, wsuwam głęboko w gardło, zaciskając usta.

I tak mniej więcej się bawimy😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Waderka napisał:

Ja np biorę sobie ofiarę na czubek języka i smyram ją delikatnie po całej długości.

Gdy widzę, że zaczyna drgać z ekscytacji, wsuwam głęboko w gardło, zaciskając usta.

Już mi się podoba! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, xolek43 napisał:

Już mi się podoba! 🙂

Nie było niezadowolonej ofiary😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve
3 godziny temu, Waderka napisał:

Ok😊

Ja np biorę sobie ofiarę na czubek języka i smyram ją delikatnie po całej długości.

Gdy widzę, że zaczyna drgać z ekscytacji, wsuwam głęboko w gardło, zaciskając usta.

I tak mniej więcej się bawimy😊

W temacie mogę jedynie powiedzieć, że: potrafię 😁

Ale najważniejszy jest odlot psychiczny, czyli nastawienie do partnera jak najbardziej, więc to może blokować, a nawet na pewno blokuje. Nasuwa się pytanie, po co autorka spotyka się z kimś, kogo uważa za... i tu epitety 🤔

Waduś, że też Cię widzę 😘 No ja rozumiem wyjazdy, dzikie seksy, życie zajętej kobiety, ale żeby tak rzadko 😛 Pilnie Cię widzą w postach i poszukują. Reszta całusów na privie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve
6 minut temu, Ciekawska i zaintrygowana napisał:

mam nadzieję, że ja i też dostanę swoją porcję 😘 

😘😘 😘 

Pytanie! Oczywiście, Kochanie! 😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×