Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niunia07

Chcę zmienić imię

Polecane posty

Mam na imię Karolina i chcę je zmienić. Jeszcze nie wiem na jakie. Co sądzicie? Wiem że to nie jest takie proste ale nie lubię swojego imienia. A wam się podoba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty43

Nie zmieniaj , jeśli nie masz swojego ulubionego od dziecka ; to każde z czasem przestanie się podobać . Karolina to piękne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha

Zmień se na Roksana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalala
Dnia 5.07.2019 o 20:45, Gość Ahaha napisał:

Zmień se na Roksana 

Jak nie masz nic mądrego do napisania to się nie odzywaj. Sama se ... zmień na roksana. Paskudne imię. Karolina 100 razy ładniejsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Lalalala napisał:

Jak nie masz nic mądrego do napisania to się nie odzywaj. Sama se ... zmień na roksana. Paskudne imię. Karolina 100 razy ładniejsze 

😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Ja mam na imię Adolf na drugie mam Józef a z bierzmowania mam Napoleon xd jak mieć imię to po kimś ważnym i popularnym byle nie Justin xd Ja jak mówię że mam na imię Adolf to każdy wzywa pana Boga xd albo się krzywi lub mówi że matka pana nie kcohala czy jak że takie imię dała xd Na bierzmowaniu ksiądz się też krzywił jak powiedziałem że chce mieć na imię Napoleon on mówił mnie że to jeszcze nic bo moi znajomi chcieli mieć na imię Jezus albo Samson xd Kiedyś moja koleżanka co pracuje na porodowce mówiła że jakaś kobieta nazwała dziecko swoje Gniewko bo oglądała jakiś serial co tam tak dziecko nazwali xd Gniewomir jak tak można na dziecko wołać xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×