Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Macarenko

Kupię od was

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Ty masz o wiele więcej za uszami. Zaloguj się i wtedy pogadamy. Jakich facetów? 🤣Zejdź z drzewa. Rwie się w realnym życiu. Zapamiętaj to i skończ 😜

Takie bajki to wiesz. Za dobrze jestes tu znana i Twoja przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Temat nie jest o mnie 

Zresztą za chwilę może zniknąć. Poznaje cię 😍🥀

Pani Lena zadała pytanie. Pochwal się więc co zrobiłaś😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Dziś możesz mnie co najwyżej pocałować w seksowny i jędrny tyłeczek😘😜A od Leny wara 🖐️

Temat wasz hieny 😎🖐️Kamienie w dłoń 😂

Skończyła tradycyjnie jędrnym tyłkiem. Ochoty na odpowiedź dziwnie zabrakło.

Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Ludzie stąd znają się nawet prywatnie. Nie muszą pisać @. Dasz wiarę. 

Pewnie. Nawet uprawiają seks ze sobą. Dasz wiarę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 

Pewnie. Nawet uprawiają seks ze sobą. Dasz wiarę? 

Realnie ? Czy wirtualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Realnie ? Czy wirtualnie?

Przypuszczam, że na oba sposoby. Ja wirtualnie nie uprawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak przyszło do konkretów to Madzia wolała się oddalić. Już klika "zgłoś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

To jest dobre pytanie. Niegrzeczna, pamiętasz w ogóle tę sytuację? Kojarzysz od czego to się mogło zacząć? Bo jakiś powód być musiał.

 

9 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie tym samym podpadła co innym. Hejtem, szczurzeniem na priwach, ujawnianiem prywatnych informacji, zazdrością o facetów i gnębieniem kobiet z tej zazdrości. 

Nie jestem autorem powyższych słów, ale podpisuję się pod nimi. Oczywiście mam podstawy. Magda wiele razy pisała wprost o tym jaką jestem podłą i zawistną hejterką. Zwykle chcąc przerwać w ten sposób jakiś mój mniej, albo bardziej niewinny flirt z mężczyzną. Na tyle tylko ją stać. Nawet spoko, wybaczam jej. Gorzej jak pada na kogoś słabszego. Przez takie "Madzie" to forum zrobiło się miałkie. Przemoc rodzi przemoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Co to za doznanie wirtualne? 😮Musi być zapach i prawdziwy smak 🙂

Do gościa wyżej =Trudno, żebym uprawiała seks z kobietą poznaną w tym miejscu😂Błagam cię. 

Zapomniałam, że przecież mężczyzny nie udało Ci się poznać, pomimo desperackiej walki o to wszelkimi niegodnymi sposobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zaraz placek skasuje temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

 Magda wiele razy pisała wprost o tym jaką jestem podłą i zawistną hejterką. Zwykle chcąc przerwać w ten sposób jakiś mój mniej, albo bardziej niewinny flirt z mężczyzną. 

Kurcze, dzis już nie mam czasu, ale podsunęłaś mi pomysł na ciekawy forumowy temat. Od dawna się na tym zastanawiałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście opisane sytuacje miały miejsce z zalogowaną Madzią. O to, że hejtuje z gościa nie śmiem jej nawet podejrzewać. Nic tu po mnie. Cześć. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

I kto to mówi? 🙂Królowo projektów. 

Sprzedajesz czy kupujesz? Temat nie jest o mnie. Wszędzie wsadzasz ten swój nos 😎Moje zdjęcie jeszcze tu nie latało. Twoje owszem i chyba o czymś świadczy. Bywaj Aleksandro. 

Dlaczego z całego forume musiał zostać akurat ten panoszący się wredny tłuk rozumię? Przynajmniej wiadomo kto pisze z gościa o nosie Kuszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

To nie ja. Chodziło mi o kontekst. Nie jest święta. Nie broń jej 🖐️😜

Mnie się rzygać chce jak cie widzę, a widzę nadmiernie. Nie znam historii żeby Kusza się zachowała nie w porządku, a też jest tu długo, za to o tobie znam całe opowieści. Przykre, że puste forum dało taki efekt w postaci ciebie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zapomniałam, że przecież mężczyzny nie udało Ci się poznać, pomimo desperackiej walki o to wszelkimi niegodnymi sposobami.

Co Ty możesz o tym wiedzieć?!

Madzialenka zniewala męskie serca, intryguje ich umysły oraz rozsadza rozporki.
A Ty co?!

Nic tylko hejt!😡

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niegrzeczna napisał:

I kto to mówi? 🙂Królowo projektów. 

Sprzedajesz czy kupujesz? Temat nie jest o mnie. Wszędzie wsadzasz ten swój nos 😎Moje zdjęcie jeszcze tu nie latało. Twoje owszem i chyba o czymś świadczy. Bywaj Aleksandro. 

Nie odpowiem tym samym, bo być może bym Cię zraniła, albo dotknęła. A ja tego nie chcę, Madziu. Nie będę sobie urządzać wycieczek po Tobie. Chcę tylko żebyś zrozumiała, że źle robisz. Ja wiem, że to takie mało popularne i dziwne jak na tutejsze standardy, ale taka właśnie jest prawda. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusza
1 minutę temu, Niegrzeczna napisał:

Wiem, twój kręgosłup moralny nie pozwala. Wiem to. Skończyłaś? 😍Skończysz się już mną wycierać? 

Tak. Kręgosłup moralny i ogromna wrażliwość. Skończyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niegrzeczna napisał:

Powiedz, że fajnie być dojrzałą kobietą 😘

Prawda Foxy? 

A skąd mam wiedzieć?

Przecież mi daleko do Ciebie 😅

Dlaczego mnie całujesz? Lecisz na mnie?😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kusza. Ochładzasz atmosferę? Przecież jest zimno.Chyba,że rozgrzewasz się w oczekiwaniu na powrót upałów😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

 

Nie jestem autorem powyższych słów, ale podpisuję się pod nimi. Oczywiście mam podstawy. Magda wiele razy pisała wprost o tym jaką jestem podłą i zawistną hejterką. Zwykle chcąc przerwać w ten sposób jakiś mój mniej, albo bardziej niewinny flirt z mężczyzną. Na tyle tylko ją stać. Nawet spoko, wybaczam jej. Gorzej jak pada na kogoś słabszego. Przez takie "Madzie" to forum zrobiło się miałkie. Przemoc rodzi przemoc.

Forum zrobiło sie miałkie również przez miedzy innymi twoje wieczne rozwalanie tematów poprzez pitolenie bredni nie zwiazanych z tematem wątku. Ile tematów przez to poniszczyłaś? Ile projektów zakładałaś które prowokowały do hejtu? Ile razy zaczepiałaś np Samasandrę sugerując że jest prosta? Ile razy wysmiewałaś, że ktoś nie pisze w zbyt wydumany sposób? Ile razy pisałaś z najwiekszymi hejterami tego forume wiedząc, że oni lżą inne kobiety? Przyganiał kocioł garnkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bnop

Teraz nastąpi cisza (wszyscy ...ut)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam,że jest zimno tylko stwierdzam fakt,że rano było 13° wieje i próbuje padać.Niech pada,a nawet leje nie można być malkontentem.Żeby tylko nie padało tutejszym uczestnikom dyskusji na głowy...a może niech pada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Forum zrobiło sie miałkie również przez miedzy innymi twoje wieczne rozwalanie tematów poprzez pitolenie bredni nie zwiazanych z tematem wątku. Ile tematów przez to poniszczyłaś? Ile projektów zakładałaś które prowokowały do hejtu? Ile razy zaczepiałaś np Samasandrę sugerując że jest prosta? Ile razy wysmiewałaś, że ktoś nie pisze w zbyt wydumany sposób? Ile razy pisałaś z najwiekszymi hejterami tego forume wiedząc, że oni lżą inne kobiety? Przyganiał kocioł garnkowi

To akurat prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Nigdy w życiu. Napij się herbatki 🖐️

 

Ten tłuk kopiuje nawet teksty do hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ten tłuk kopiuje nawet teksty do hejtu.

Ten tłuk to teraz gwiazda forume, więcej szacunku dla iq glona zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niegrzeczna napisał:

Nigdy w życiu. Napij się herbatki 🖐️

 

Co za ulga😅

Ale sygnały wysyłasz sprzeczne, więc powtórzę już któryś tam raz:

nie chcę od Ciebie buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Niegrzeczna napisał:

Co to za doznanie wirtualne? 😮Musi być zapach i prawdziwy smak 🙂

To dlatego, że wirtualnie Cię nie interesuje, wychciewałaś od facetów na privach numery telefonów, żeby sobie "wieczorkiem niegrzecznie porozmawiać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zimę nie czekam.Teraz interesują mnie moje ogórki w słoiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Oczywiście i żeby się znać do dziś 😂

Dasz wiarę? Zajmij się pracą😎

To dziwne, bo ten facet twierdził, że z powodu Twojej opinii plotkary oraz ogólnego braku seksapilu, nie chciał. Dostał potem hejt na forum i latały fałszywe informacje o nim, które Ci podał dla sprawdzenia Ciebie. Także nie daję wiary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Biedna Madzia też by chciała znać prywatnie jakiegoś faceta, a tu zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość gość napisał:

Forum zrobiło sie miałkie również przez miedzy innymi twoje wieczne rozwalanie tematów poprzez pitolenie bredni nie zwiazanych z tematem wątku. Ile tematów przez to poniszczyłaś?

Taka specyfika forum i może też moja. Zamierzam dalej to robić. Nikogo tym nie krzywdzę.

 

17 minut temu, Gość gość napisał:

Ile razy zaczepiałaś np Samasandrę sugerując że jest prosta?

To Samansara zaczepiała mnie stale pytając o to:

13 minut temu, Gość gość napisał:

Ile projektów zakładałaś które prowokowały do hejtu?

A to przecież bzdury, nic więcej jak hejt właśnie. Pisałam jej tylko, że się ośmiesza ciągłymi insynuacjami bez pokrycia.

Nie jestem grzeczną dziewczynką, miłą i dobrze ułożoną panią. Nigdy się na taką nie kreowałam, ale skala chamstwa jakie opanowało to forum, szczerze mnie przeraża, a nawet boli. Wszystkie nasze rozmowy kończą się w ten sam sposób. Nie zmienię tego, nie mam co do tego złudzeń, ale też nie mam zamiaru w tym uczestniczyć i dokładać cegiełek. Napisałam o Magdzie kilka słów gorzkiej prawdy, bez ubarwiania, w sposób kulturalny. Uznałam, że tak będzie fair względem Leny, którą lubię. Być może to uchroni ją przed kontaktami  z Madzią. A to sporo. Im mniej ofiar, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×