Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

BRAK SIŁ DO WALKI

Polecane posty

Gość Monika
2 minuty temu, Karteczka napisał:

Dajesz męskie wszystko co wiesz ? 

Przepraszasz a dalej mi temat zaśmiecasz. Jesteś bardzo nieszczera w tym co piszesz i nigdy nie przepraszaj jak masz kłamać.
Zostawcie trolla to przestanie pisać ona tym żyje bo nie ma własnego życia stara baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1
Przed chwilą, Gość Monika napisał:

Przepraszasz a dalej mi temat zaśmiecasz. Jesteś bardzo nieszczera w tym co piszesz i nigdy nie przepraszaj jak masz kłamać.
Zostawcie trolla to przestanie pisać ona tym żyje bo nie ma własnego życia stara baba!

Popieram niech Karteczka sobie pisze a ja milczę, będzie beka z niej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tak to prawda trollowi karteczce trzeba ustapic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie zostanę zbanowana będę tu pisać czy się wam podoba czy nie .Nie robię nic złego a to jest nagonka na moja osobę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rttt

Karteczko, dłuższą chwilę temu odpowiedziałaś na mój temat na 30-tkach. Twoja porada bardzo mi się spodobała, z pewnością z niej skorzystam. Te hejterskie wpisy rttt  to były podszywy.  Temat został usunięty. Niemniej jednak bardzo dziekuję za odzew i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie da sie nabrac na podszywa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No nic dalej ignorowac trzeba trolla atencjuszke zdesperowana xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

O.o nawet z gościa sama do siebie zaczyna pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Aga napisał:

O.o nawet z gościa sama do siebie zaczyna pisać 🙂

Cały czas jestem zalogowana i nie zamierzam się ukrywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylu  gapiów nikt nie reaguje .Do czego ten świat zmierza.To tylko forum w realu też tak jest banda kopie reszta się patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Wątek tutejszych hejterów (Ed .Rys. Ins .Taki co to i masa innych kont nie licząc damskich   ).Oni na co dzień mają rodziny i dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Tylu  gapiów nikt nie reaguje .Do czego ten świat zmierza.To tylko forum w realu też tak jest banda kopie reszta się patrzy.

 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 Wątek tutejszych hejterów (Ed .Rys. Ins .Taki co to i masa innych kont nie licząc damskich   ).Oni na co dzień mają rodziny i dzieci .

Oba wpisy karteczki. Myslala ze bedzie wiecznei sie chowac xD

Zaloguj sie i znowu zaprzecz albo wejdz na inny ze swoich nickow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Gdzie ta karteczka to tam temat za tematem leci przez jej hejt wiec warto takich przeganiac jak ona bo nie da ludziom spokoju.

😂 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to widać

 gołym okiem że się na nią uwzioles  bo cię olała .Ona ma wiksze j.aj.a od ciebie .Monika to wasza projekcja i reszta sztucznego tłumu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Marka
4 godziny temu, Gość Marek napisał:

Znając ją to zaraz się przeloguje lub z gościa zacznie was wyzywać. Dziś to nawet jakąś dziewczynę wyśmiała, że ma 3 dzieci nieślubnych. Taki to zerowy poziom u niej.

Jełopie czytaj ze zrozumieniem 🧟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość to widać napisał:

 gołym okiem że się na nią uwzioles  bo cię olała .Ona ma wiksze j.aj.a od ciebie .Monika to wasza projekcja i reszta sztucznego tłumu .

Bo karteczka to Coli.Tu też robi sztuczny tłum, wystarczy spojrzeć na pisownię.

Przecież twoje dzieło ten wpis. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 2
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Bo karteczka to Coli.Tu też robi sztuczny tłum, wystarczy spojrzeć na pisownię.

Przecież twoje dzieło ten wpis. 

 

Tylko ciebie to fascynuje reszta ma to gdzieś .Widać ze kobieta rozgarnieta i inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Bo karteczka to Coli.Tu też robi sztuczny tłum, wystarczy spojrzeć na pisownię.

Przecież twoje dzieło ten wpis. 

 

 jarasz się  jak dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 1
3 minuty temu, Gość Marek 2 napisał:

Tylko ciebie to fascynuje reszta ma to gdzieś .Widać ze kobieta rozgarnieta i inteligentna.

Jasne  . jasne   .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Monika napisał:

Właśnie widzę w ilu tematach hejtujesz ludzi a to z tym wyśmiewaniem, że dziewczyna ma nieślubne dzieci to już jest bardzo niski poziom. Wszędzie wszczynasz awantury.

Nie rozsiewają plotek. 😂Kolejna projekcja  cyrk. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek2
4 minuty temu, Gość Marek 1 napisał:

Jasne  . jasne   .

Marek 1 idź już spać bo wyłączę ci internet 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Taki co to... napisał:

Lepsze niż twoje Basiu, Aniu czy tam Agnieszko. Największa oszustko tego forum! Zajmij się dzieckiem zamiast podrywać facetów na kafe!

orginał

5 godzin temu, Karteczka napisał:

 Nie podrywam facetów nigdy nikogo nie porywalam !A te imiona które zawsze wklepujesz to twoje córki Zawiąż im buty , przygotuj kolację i ukołysz do snu .Nie interesuje mnie że masz nieślubne córki .Powinieneś być dla nich przykładnym ojcem .A ty ciągle wywlekarz ich imiona na forum 😗😙😚😘 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Marek napisał:

Znając ją to zaraz się przeloguje lub z gościa zacznie was wyzywać. Dziś to nawet jakąś dziewczynę wyśmiała, że ma 3 dzieci nieślubnych. Taki to zerowy poziom u niej.

 

5 godzin temu, Gość gość napisał:

Założonych początkiem tego roku. Pod męskim też jest czy była.   

5 godzin temu, Gość Marek napisał:

Hejtujących się nie usuwa z tego forum a jedynie tych co chcą normalnie popisać. Ty jesteś hejterką atencjuszką desperacko szukającą faceta więc nikt cię nie usunie. Do tego masz ogrom tych ników więc wiedzą, że to nie wiele da.

5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Normalne bo tu mozesz obrazac ludzi wiec zostaniesz z innych for cie wywali i brawa dla tamtych modkow a tutaj niestety lubi sie takich debi.li jak ty. W hejcie czujesz sie najlepiej co dzis bylo widac jak jechalas matke 3jki dzieci!

Sami oceńcie i wyciągnijcie wnioski 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość gosc napisał:

 

Sami oceńcie i wyciągnijcie wnioski 🤔

Karteczko Basia8 i inne twoje loginy. Bardzo latwo sprawdzić IP i masa wpisów z gościa jest twoja. Co lepsze na paru tematach sama sobie ubliżasz, więc widać tak szukasz jakiegoś zainteresowania. Co ciekawe tak samo robiła cooliberek więc zapewne to też ty, ale na nim widnieje inne ip.

Musisz być mocno chora psychicznie że sama sobie ubliżasz i sama ze sobą piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

 Wątek tutejszych hejterów (Ed .Rys. Ins .Taki co to i masa innych kont nie licząc damskich   ).Oni na co dzień mają rodziny i dzieci .

Już ci się znudził karteczko basiu taki co to i go obrażasz? Akurat mam do niego tel a on ma do ciebie jak i twoj adres Z.....w xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość B
5 godzin temu, Gość Marian napisał:

Już ci się znudził karteczko basiu taki co to i go obrażasz? Akurat mam do niego tel a on ma do ciebie jak i twoj adres Z.....w xD

Posłuchaj uważnie dupkuu to co piszesz podchodzi pod groźby karalne.. Żywisz się szykanowaniem innych.. Twój światopogląd jest pozbawiony wszelkich norm społecznych.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Marian napisał:

Już ci się znudził karteczko basiu taki co to i go obrażasz? Akurat mam do niego tel a on ma do ciebie jak i twoj adres Z.....w xD

Daj mi spokój .Nie boje się ciebie i nie pisz do mnie no sobie nie życzę. Nie  masz prawa mnie wyzywać i zastraszać  . Przekaz że czekam na telefon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Hmmmm. Moze ja tak niesmialo nadmienie, ze ten temat mial dotyczyc czegos zupelnie innego niz kłótni pomiedzy uzytkownikami forum? Trzy strony nie na temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×