Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wy na serio

wy na serio wierzycie w tego boga ?

Polecane posty

Gość wy na serio

wy na serio wierzycie w tego boga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia

a co cie to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_93
21 minut temu, Gość Isia napisał:

a co cie to ?

usiądź mi na twarzy kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee

masz szatana.boga.Jahwe,Allaha  i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzę w Jestem Który Jestem , wierzę w Jezusa Chrystusa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biu

Myślę, że wyraźnym dowodem na istnienie sił wyższych panujących nad dobrem i złem są nasze, ludzkie  uczucia, które nie biorą się z nikąd, od tak sobie, tylko wypływają z duszy. Każda dusza zaś jest kawałkiem wielkiej jedności, ogółu, który u źródła jest boską energią. Bóg ten,  energetyczny Stwórca ofiarowując nam duszę, podarował każdemu człowiekowi kawałek siebie. Każdy z nas ma w sobie prawdziwy, wymierny i niezbywalny, aż do śmierci "kawałek" Boga zwany dalej duszą. W ten sposób w świadomości Boskiej Istoty znajdują się informacje na temat wszystkich wyborów, których dokonaliśmy i czy kontrybuowaliśmy dobrem czy złem w odwiecznej wojnie, czy byliśmy dobrzy czy źli, a co użyteczne jest w naszym ostatecznym rozrachunku i osądzie. 😇👿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj nazwę wyświetlaną

Wierzą w ten ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy przepowiednia sie spełni Teresy Neuman w 1948 zapowiedziała ze powstana stany zjednoczone europy a stolica będzie warszawa W przeszłości von der Leyen opowiadała się za federalizmem Unii Europejskiej. – Moim celem są Stany Zjednoczone Europy, o strukturze takiej jak Szwajcaria, Niemcy czy USA – mówiła w rozmowie z „Der Spiegel” w 2011 roku. Teraz uzyskała poparcie Grupy Wyszehradzkiej oraz całej RE, choć polskim władzom nie po drodze z pomysłem przekształcenia UE w federację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×