Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamil

Czy trwalibyście w takim związku?

Polecane posty

Gość bolo
11 godzin temu, Gość Ona87 napisał:

Kozak w necie doopa w świecie 😉

Aż strach pomyśleć jaką "doopa" jest kamilek w świecie skoro taka "doopa" z niego w necie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
5 minut temu, Gość Anna91 napisał:

I jak widać mają rację. Gość pisze na jakimś forum zamiast rozmawiać jak mężczyzna z żoną.

Na takich ludzi szkoda czasu bo oni się już nie zmienią po tylu latach.

Tak, ale to już jest przesada, a mi chodziło o umiarkowaną wrażliwość i empatię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekhm
42 minuty temu, Gość Anna91 napisał:

I jak widać mają rację. Gość pisze na jakimś forum zamiast rozmawiać jak mężczyzna z żoną.

Na takich ludzi szkoda czasu bo oni się już nie zmienią po tylu latach.

Myslisz, ze przez lata nie probowal z nia rozmawiac o problemach?w pracy ma maske, bo jako introwertyk wiem, ze ciezko rozmawiac o problemach, szczegolnie w pracy. Zapominacie, ze po latach jalowego malzenstwa, dziecko, czlowiek moze stac sie przybity, moze sie poddac, byc w marazmie. Nie wazne czy kobieta czy mezczyzna. Ludzie zamknieci boja sie duzych zmian, trwaja w lajnie. Przynajmniej ja tak mialam, kiedy zaczelam myslec o samobojstwie dopiero zmienilam swoje zycie. Odeszlam, rzucilam prace, wyjechalam daleko. Teraz pukam sie w glowe, bo to nie bylo takie trudne, ale wtedy mysli i watpliwosci zjadaly mnie zywcem, paralizowaly, blokowaly.Wiele osob zawsze uwazalo mnie za ogarnieta i twarda psychicznie, a bylam emocjonalnie wyniszczona. Nie bylo do kogo geby otworzyc, chociaz niby byli ludzie dookola. Zamiast dodac kpmus sily, wsparcia piszecie rzeczy, ktore zakrawaja o obrazanie, wysmiewanie sie. Czasem takie slowa nie pomoga na pewnym etapie. Ja bylam ludzka wydmuszka i mowiono mi, po prostu odejdz, swiat nie jest czarno bialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Ekhm nie przejmuj sie tymi tekstami mnie takie komentarze nie ruszaja takich jak kilku baranow tu piszacych w realnym zyciu mam pod soba,klaniaja mi sie z daleka a w internecie moga ublizac bo w zyciu realbym nikt sie z takim typem ludzi nie liczy 😊 to sa cwaniacy na forach a w zyciu realnym musza slychac polecen osob takich jak ja 😊 dziekuje za wszystkie madre komentarze w tym szczegolnie Twoje.  Dzieki nim watpliwosci ktore mialem zostaly potwierdzone. I mysle ze podejme wlasciwa decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil
2 godziny temu, Bolek napisał:

No jaki nagle kozak się zrobił. Są w pracy i muszą wykonywać polecenia kogoś nad nimi, tak jak ty wykonujesz polecenia kogoś wyżej. Ale poza pracą mają normalne rodziny, super kobiety i są mężczyznami. A teraz wyszło że życiową ... jak przypadkiem dostała trochę władzy to się wywyższa, taki niby miły i wrażliwy a zwykła menda.

Kolegą jedyna mende to widze Ciebie i innych tego typu cwaniaczków, zal mi waszych kobiet, ktore nie mają nic do powiedzenia w waszych związkach, które są gwałcone wbrew woli, jestescie załośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil

Ekhm napisz do mnie jeżeli znajdziesz chwilę, nie chcę tu szczegółów mojego zwiazku podawac: unodoitrez@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelly

Frustracje Boluś ... frustracje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×