Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aneta

Co to za czasy ze wszyscy maja takie wielkie mniemanie o sobie ? Wszystkie youtuberki

Polecane posty

Gość Aneta

Wszystkie niczym lady diany. Jedna lepsz od drugiej. Szkoda ze tylko mniemanie jest wybujale w komsos a wiedza intelekt uroda styl leza i kwicza. Co to za czasy ja sie pytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Aneta napisał:

Wszystkie niczym lady diany. Jedna lepsz od drugiej. Szkoda ze tylko mniemanie jest wybujale w komsos a wiedza intelekt uroda styl leza i kwicza. Co to za czasy ja sie pytam ?

Dodaj do tego instacelebrytki. One to są oderwane od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie oglądaj to nie będzie Cię d u p s k o boleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

10 godzin temu, Gość Aneta napisał:

Wszystkie niczym lady diany.

Jedna lepsz od drugiej.

Szkoda ze tylko mniemanie jest wybujale w komsos

 wiedza intelekt uroda styl leza i kwicza. 

Skupisko pato. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Aneta napisał:

Co to za czasy ja sie pytam ?

Czasy kompleksów, egocentryzmu i przerostu formy nad treścią. Jakkolwiek, trudno sądzić o osobie, której się osobiście nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka

Wydaje mi się że im bardziej youtuberka czy wogóle jakakolwiek kobieta skupia się na zakupach błyskotek, ubrań, kosmetyków, torebeczek, bucików, przesadnie dba o wygląd zewnętrzny... tym puściej ma w głowie, ogólnie wewnątrz siebie. Dba o powierzchownosc jaką jest cialo a nie dba o duchowość, intelekt. Tam hula wiatr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dno

Dokładnie,mało która  umie ładnie się wysłowić ,przeważnie pletą co ślina na jęzor przyniesie ,Panie umalowane jak gwiazdy najlepszej kategorii ,a w domu syf i jeszcze to pokazują ,rozmemłane łóżko a najgorzej w kuchni i łazience,brudne krany upaćkane lustra blaty pełne kruszek niedomyte czajniki ,myślą,ze tego nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To widać też na kafe. Lubię tu sobie czasem poobgadywać kilka osób, ale mam alergię na dziunie, które wpadają na forum i robią z siebie gwiazdy. Nie mogą po prostu rozmawiać o danej jutuberce, ale muszą siebie postawić na piedestale, w opozycji do niej. I każdy ma czytać jej życiorys, jak to się pilnie uczyła w szkole, jakie to studia skończyła, jak to jest świetnie zorganizowana, jaką ma świetną pracę, ile to nie zarabia, ile książek czyta, jakie ma ciekawe hobby, jak ją mąż kocha itd. Rzyg. To ja już wolę te przaśne jutuberki z bazarowym makijażem, którym ciężko idzie odmiana przez przypadki, niż te zakochane w sobie komentatorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rypcia

Jedna drugą małpuje ,czasem lepiej dzieciaki pooglądać przynajmniej szczerze się zachowują i mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Taka szusz pije non stop I edytuje pijane vlogi, ale niech ktos odwazy sie to skomentowac I nazwac sprawy po imieniu - to natychmiast usuwa temat. Czy to jest w porzadku? pytam kafeterio….dzis polecialy dwa, niedawno temu piec! w jednym dniu. Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Radzka, jak tylko zaczęło się mówic prawdę to usuwa wątki. A to, że z ohydną raną reklamowała intimmisimi, że zachowuje się jakby miała kryzys wieku średniego, wywalając w wulgarny sposób bieliznę na wierzch. Osoba, ktora zarzekała się, że nie będzie świecić bielizną, nie dość, że robi to regularnie, to jeszcze łazi tak po mieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 11.07.2019 o 20:00, Gość dno napisał:

Dokładnie,mało która  umie ładnie się wysłowić ,przeważnie pletą co ślina na jęzor przyniesie ,Panie umalowane jak gwiazdy najlepszej kategorii ,a w domu syf i jeszcze to pokazują ,rozmemłane łóżko a najgorzej w kuchni i łazience,brudne krany upaćkane lustra blaty pełne kruszek niedomyte czajniki ,myślą,ze tego nie widać

Wg Ciebie być lepiej kocmoluchem z czystym kranem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
Dnia 11.07.2019 o 20:00, Gość dno napisał:

Dokładnie,mało która  umie ładnie się wysłowić ,przeważnie pletą co ślina na jęzor przyniesie ,Panie umalowane jak gwiazdy najlepszej kategorii ,a w domu syf i jeszcze to pokazują ,rozmemłane łóżko a najgorzej w kuchni i łazience,brudne krany upaćkane lustra blaty pełne kruszek niedomyte czajniki ,myślą,ze tego nie widać

A już najbardziej irytuje mnie to cmokanie po każdym zdaniu, to nabieranie powietrza i cmokanie. Każda jedna zwłaszcza te patolki mają tendencję do tego. I te kończęnie na ommm, córkom, będom, robiom, pięknom... Itd itd Patolki też się panoszą, choć same nie bardzo mają nic ambitnego do pokazania i powiedzenia, a robią z siebie gwiazdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark i za
2 minuty temu, Gość Jolka napisał:

 cmokanie po każdym zdaniu, to nabieranie powietrza i cmokanie, te kończęnie na ommm, córkom, będom, robiom, pięknom... Itd itd 

haha, zgoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mało tego wszystkiego - co druga "pisze książkę"! Tzn ebooka oczywiście. Mnie to boli trochę, bo jeszcze jakiś czas temu żeby wydać książkę, to jednak trzeba było prezentować jakoś poziom intelektualny, kulturalny. A teraz byle kto "książki pisze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miszmaszowa to dopiero jest KTOŚ:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam wrażenie, że komentujące i hejtujące mają jeszcze większe mniemanie o sobie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po prostu te juciuberki są bardzo zakompleksione. W życiu realnym nie mają przyjaciół ani nawet koleżanek (ewentualnie ktoś z rodziny się czasem pojawi) a za sprawą filmików ktoś zaczął je zauważać, prawić komplementy. I się tym zachłysnęły. Stąd te wysokie mniemanie o sobie. 

Zauważcie - żadna z tych juciuberek nie ma przyjaciół. Nigdzie nie chodzi (kino, teatr, wypad ze znajomymi). Niczym się nie interesuje (poza sobą oczywiście). To takie szare myszki, które nagle ktos (a są to głównie dzieci, ale za avatarów tego az tak nie widać) podziwia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 9.07.2019 o 20:30, Gość Aneta napisał:

Wszystkie niczym lady diany. Jedna lepsz od drugiej. Szkoda ze tylko mniemanie jest wybujale w komsos a wiedza intelekt uroda styl leza i kwicza. Co to za czasy ja sie pytam ?

a jakie mniemanie o sobie ma ktoś, kto pisze takie rzeczy o innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc gosc

Zajrzyjcie na kanał zielone pogotowie  starszy pan a jak opowiada o kwiatach. Na te zrobione sztuczne baby szkoda czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Po prostu te juciuberki są bardzo zakompleksione. W życiu realnym nie mają przyjaciół ani nawet koleżanek (ewentualnie ktoś z rodziny się czasem pojawi) a za sprawą filmików ktoś zaczął je zauważać, prawić komplementy. I się tym zachłysnęły. Stąd te wysokie mniemanie o sobie. 

Zauważcie - żadna z tych juciuberek nie ma przyjaciół. Nigdzie nie chodzi (kino, teatr, wypad ze znajomymi). Niczym się nie interesuje (poza sobą oczywiście). To takie szare myszki, które nagle ktos (a są to głównie dzieci, ale za avatarów tego az tak nie widać) podziwia. 

A jak było na see bloger?w oczy się uśmiechały do siebie a za zakrętem dupe obrabiala jedna drugiej. Potem na Insta jedna przez drugą mówiła jakie to one zgorszone. To jest biznes. W biznesie trzeba być rekinen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No dobra ale ktoś je ogląda. Jakby to ludzi nie interesowało to ich by nie było. Chyba ludzie mają zakodowane jakieś takie podglądactwo, bo co kogo obchodzi co robi i czego używa obca osoba. Kanały tematyczne dla zainteresowanych czy takie rozrywkowe na odstresowanie to rozumiem, ale oglądanie zakupów obcej osoby... no bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalinka

Jak zaczynają to wszystkie są fajne szczere z,,sąsiedztwa,,jak  zaczną współpracę ta nić szczerości pomału zanika,no bo chcą zarobić i po to kanał założyły,wciskają ...ety fałszywie patrząc w oczy bez zmrużenia podają kody hasła na siebie i tu najczęściej,,miłość ,,do widza się kończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo
4 godziny temu, Gość tralalinka napisał:

Jak zaczynają to wszystkie są fajne szczere z,,sąsiedztwa,,jak  zaczną współpracę ta nić szczerości pomału zanika,no bo chcą zarobić i po to kanał założyły,wciskają ...ety fałszywie patrząc w oczy bez zmrużenia podają kody hasła na siebie i tu najczęściej,,miłość ,,do widza się kończy..

Dokładnie tak. Mogę ze dwie dziewczyny z yt z czystym sercem polecić za ich szczerość wzgledem widza, a reszta??? Smutny bilans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora

Po mojemu najgorsze to jest to, że one udają.  Chcąc dostosować się do wymogów marketingowych zatracają swoją naturalność. Kręcą dużo, żeby nie wypaść z rynku, zaskarbić sobie łaskę sponsorów,  i nie mieć ograniczonych zasięgów. I potem wychodzi jak wychodzi, dużo o niczym. Zero w tym naturalności i szczerości. Jak zaczęły zarabiać to wiele zmieniło się na niekorzyść. Ja tam wcale nie wymagam jakichś szczególnych treści, ale szczere już tak. I tym samym zostałam w porywach z trzema polskimi youtubetkami tęskniąc za starymi czasami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 godziny temu, Gość gość napisał:

No dobra ale ktoś je ogląda.

90% publiczności to dzieci i nastolatki (od 8 do 16 lat), które mają sobie internet w zamian za zainteresowanie zapracowanych rodziców. Zresztą zauważ jakie są komentarze - "kocham cie", "dostane serduszko" albo "odpiszesz mi?" Gdyby juciub był prawnie zabronony do 18 roku życia to te juciuberki nawet do 100 obserwatorów by nie dociągnęły. Gównie dzieci robią im ruch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czasami oglądam z nudów jak dziecko śpi , ale nie subskrybuje , nie lajkuje ,nie komentuję ot taki bierny widz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
Dnia 9.07.2019 o 20:30, Gość Aneta napisał:

Wszystkie niczym lady diany. Jedna lepsz od drugiej. Szkoda ze tylko mniemanie jest wybujale w komsos a wiedza intelekt uroda styl leza i kwicza. Co to za czasy ja sie pytam ?

Dlatego NIE MAM KOLEŻANEK i nie narażam się na te pseudo bogaczki z sexu w wielkim mieście Widzialaś vloga Klaudii Klary "KOleżanki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość Gośc napisał:

Dlatego NIE MAM KOLEŻANEK i nie narażam się na te pseudo bogaczki z sexu w wielkim mieście Widzialaś vloga Klaudii Klary "KOleżanki"?

Wiesz, sama jestem introwertykiem, mam niewielu bliskich znajomych i nie uważam, że wszyscy muszą mnie lubić. Jednak nie uważam, że to powód do dumy, chwalić się że się nie potrafiło zbudować relacji społecznych i na wszystkie kobiety patrzeć z góry. Ktoś cię musiał wychować w poczuciu wyższości, że zadzierasz nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Wiesz, sama jestem introwertykiem, mam niewielu bliskich znajomych i nie uważam, że wszyscy muszą mnie lubić. Jednak nie uważam, że to powód do dumy, chwalić się że się nie potrafiło zbudować relacji społecznych i na wszystkie kobiety patrzeć z góry. Ktoś cię musiał wychować w poczuciu wyższości, że zadzierasz nosa.

Jakich relacji jak nie da sie takich relachi z ludzmi zbudowac 😆 Zazdroscisz ze ktos zna swoja wartosc o ze nikt po mnie nie depcze. Tak wyobraz sobie mozna tak zyc zeby nikt po tobie nie jezdzil 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×