Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dizi

odwrócony jeździec

Polecane posty

Gość dizi

czyli robi tak? nogi i stopy ładnie wtedy wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxy
1 minutę temu, Gość dizi napisał:

czyli robi tak? nogi i stopy ładnie wtedy wyglądają.

Tak, czasem je tak stawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizi

i mówisz, że ma zajebiste nogi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizi

a całuje CIe wtedy albo liże po szyi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Odwrócony jeździec jest dobry tylko wtedy gdy mężczyzna siedzi, może wtedy pieścić moje pier.si i ci.pk.ę, czasami siadamy tak naprzeciwko lustra.

Ale odwrócony jeździec na łożku, gdy on leży to porażka. Zupełnie nie mogę znieść tej pozyzcji. Pen.is wygina się w drugą stronę i to sprawia dyskomfort. Próbowaliśmy wiele razy i nigdy nie udało mi się poruszyć więcej niż dwa razy. Nie cierpię tej pozyzcji, gdy męzczyzna leży.

Tez tak macie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dla mnie super, pewnie też dlatego że lubię pobudzanie tylnych partii, bliżej anusa - zewnątrz i wewnątrz też. Poza tym jak on leży a ja na górze, to zaznacza się lekki klimat mojej dominacji. Też to lubię, ale on sprowadza mnie na ziemię (z tej dominacji) klapsami w pupę. Czasem nawet dość mocnymi. Ale to jest takie rozkoszne, jak piekąca pupa mobilizuje mnie do ostrzejszej jazdy, kręcenia na boki i w ogóle urozmaicania zachowania. Czasem wkłada mi kciuk w tyłek, jęczę i bronię się - zaciskam, wykręcam się, proszę. W odpowiedzi mocniejszy klaps i mam być posłusznie rozluźniona tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Nie wiem z czego to wynika, ale jestem bardzo ciekawa, czemu nie możemy kochać się w tej pozycji. Chociaż jestem wysportowana i bardzo giętka to w tej pozycji mogę tylko usiąść nieruchomo i nie mogę zrobić nic więcej. Jest totalnie niewygodna.  Musiałabym się położyć plecami na klacie męża, bo jak usiądę pionowo to pen.is naciska mnie w środku w drugą stronę niż mam pochwę i to jest takie nieprzyjemne. Glupio to brzmi, ale pragnę dociec o co kurcze chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxy
1 minutę temu, Gość Alicja napisał:

Nie wiem z czego to wynika, ale jestem bardzo ciekawa, czemu nie możemy kochać się w tej pozycji. Chociaż jestem wysportowana i bardzo giętka to w tej pozycji mogę tylko usiąść nieruchomo i nie mogę zrobić nic więcej. Jest totalnie niewygodna.  Musiałabym się położyć plecami na klacie męża, bo jak usiądę pionowo to pen.is naciska mnie w środku w drugą stronę niż mam pochwę i to jest takie nieprzyjemne. Glupio to brzmi, ale pragnę dociec o co kurcze chodzi.

Nie wiem dlaczego tak masz, ale u nas to bardzo dobrze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem takiego odwróconego jeźdźca z dodatkowym urozmaiceniem, więc dla niej doznania były naprawdę fenomenalne (przynajmniej tak mówiła), a ja też byłem zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×