Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Samotna wilczyca

Czy każdy ma gdzieś swoją drugą połówkę?

Polecane posty

6 godzin temu, Gość Rozbrykana napisał:

Plakal ze kobiety go chcialy do sexu i ze czekalby rok to ok zaden problem dla mnie poczekac przeciez mi zalezalo a on mi na to ze czy ja z kolega i ze jestem k...

Ale pieniedzy nie mial przy sobie 😄

Wyglada na to ze to nie Ty tylko on nie chcial dac Ci przez rok 😁 To mialas prawo z kolegą jesli nawet  😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Miałem w planie, bo pisałem wczoraj na Twoim temacie, zbliżyć się do Ciebie, ale teraz sam już nie wiem. Zaryzykować? A jak wbijesz w szyję kły i zassiesz duszę? 

Eee to wampiry tak robia nie wilkołaki, pomylilo Ci się..😂 poza tym zup knorra nie jadam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
3 minuty temu, Samotna wilczyca napisał:

Eee to wampiry tak robia nie wilkołaki, pomylilo Ci się..😂 poza tym zup knorra nie jadam 😄

Cóż ja biedny mogę napisać? Nadinterpretujesz mój zmyślony nick. Być może w ten sposób minęłaś się właśnie ze swoją połówką, kto wie?☺ To oczywiście żart. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Cóż ja biedny mogę napisać? Nadinterpretujesz mój zmyślony nick. Być może w ten sposób minęłaś się właśnie ze swoją połówką, kto wie?☺ To oczywiście żart. Powodzenia!

Haha , być może , chyba sie nie obraziłeś? 😁 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
3 minuty temu, Samotna wilczyca napisał:

Haha , być może , chyba sie nie obraziłeś? 😁 Pozdrawiam

No co Ty!☺ Kosz z samego rana brzmi bardzo optymistycznie na resztę dnia. Znaczy, zapowiada się dobry dzień!☺ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbrykana
54 minuty temu, Samotna wilczyca napisał:

Wyglada na to ze to nie Ty tylko on nie chcial dac Ci przez rok 😁 To mialas prawo z kolegą jesli nawet  😂😂

A Ty moze za bardzo napierasz na temat sexu dlatego odchodza 

Tak i tak jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbrykana

Dalby czy by nie dal to bez roznicy bo i tak widac bylo przez gatki ze jest co potrzymac wiec moge poczekac 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbrykana

Juz mi sie odechcialo okrywania kocykiem mam inna inspiracje wiec teraz moze dac robaczkom. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbrykana

Irytuje mnie to jak ktos jest rozlazly i niezdecydowany zalękniony i zachowuje jak nieskkordynowany. A w takim przypadku nie nalezy rzucac perel bo nie wiadomo co sie spodziewac. Sam na to zapracowal, potem jednak pragnal ale slowo sie rzeklo. Skoro jest taki porzadny ze chce czekac rok to niech dotrzyma slowa bo jak dotrzyma przysiegi? 

Jak sam nie wie o co mu biega to ja sie wycofuje poniewaz nie bede inwestowac w domek z kart ktory zaraz zmuchnie wiatr. To chyba oczywiste.

Niech idzie w swoja strone macic gdzir indziej bo chaosu nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Rozbrykana napisał:

A Ty moze za bardzo napierasz na temat sexu dlatego odchodza 

Tak i tak jest zle

No co Ty, to na mnie zawsze naciskają 😁 ja grzeczna jestem ale rok to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość ZupaKnorra napisał:

No co Ty!☺ Kosz z samego rana brzmi bardzo optymistycznie na resztę dnia. Znaczy, zapowiada się dobry dzień!☺ 

A mial to byc żart i znow wszystko spieprzyłam ech... 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
18 minut temu, Samotna wilczyca napisał:

A mial to byc żart i znow wszystko spieprzyłam ech... 😁

Masz ci los! Zapętleni w żartach...wypadałoby odpętlić się....i postarać dopasować, czy aby połówki pasują do siebie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Masz ci los! Zapętleni w żartach...wypadałoby odpętlić się....i postarać dopasować, czy aby połówki pasują do siebie☺

Z jednej strony tak , z drugiej strony nie bo jak ktos moich zartow nie rozumie to za chwilę znow sie obrazi i tak bez końca ..albo z koncem  znajomości 😬 Swoja droga to nie wiedzialam ze z facetem jak z jajkiem trza sie obchodzic 🤔 Zawsze myslalam ze to oni gruboskórni są 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
5 minut temu, Samotna wilczyca napisał:

Z jednej strony tak , z drugiej strony nie bo jak ktos moich zartow nie rozumie to za chwilę znow sie obrazi i tak bez końca ..albo z koncem  znajomości 😬 Swoja droga to nie wiedzialam ze z facetem jak z jajkiem trza sie obchodzic 🤔 Zawsze myslalam ze to oni gruboskórni są 😁

A widzisz! I tutaj Cię mam!☺ Myślisz, że facet ma budowę cepa? Bywa, że do wstępnego "ogłupienia" czasami używa czegoś co nazywają mózgiem☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kazdy moze mieć swoją połówkę, wystarczy pójść do sklepu i kupić. W jesli chodzi o te miłosne gierki to jest masa samotnych facetów, praktycznie juz bez szans na zmianę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie każdy ma gdzieś swoją drugą połówkę, zważywszy, że między ilością mężczyzn i kobiet są dysproporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gość ZupaKnorra napisał:

A widzisz! I tutaj Cię mam!☺ Myślisz, że facet ma budowę cepa? Bywa, że do wstępnego "ogłupienia" czasami używa czegoś co nazywają mózgiem☺

Aaa sam sobie jestes winny, bo kto wymyślil taką nazwę? Szczera bylam tylko, ze jej nie jadam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
2 minuty temu, Samotna wilczyca napisał:

Aaa sam sobie jestes winny, bo kto wymyślil taką nazwę? Szczera bylam tylko, ze jej nie jadam 😄

Też ich nie jadam☺ Jeszcze jedno, daleki jestem od obrażania się☺ Czasami człowiek źle zinterpretuje czyjeś słowa i po "ptokach". Fajne jest to, że mimo braku początku Ty już nawijasz o zakończeniu. Daj mi Kobieto bodaj jedną szansę!☺ No daj!☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia
5 godzin temu, Samotna wilczyca napisał:

A mi sie wydaje ze przeznaczenie jest , tyle ze nie każdemu przeznaczone jest byc w szczęśliwym związku i miec ta drugą połówkę 😐

Nie ma przeznaczenia według mnie. Zresztą to byłoby niesprawiedliwe, że jednemu jest przeznaczone szczęście a drugiemu nie. Wszystko co nas spotyka w życiu, to efekt przypadku, naszych decyzji, decyzji innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Też ich nie jadam☺ Jeszcze jedno, daleki jestem od obrażania się☺ Czasami człowiek źle zinterpretuje czyjeś słowa i po "ptokach". Fajne jest to, że mimo braku początku Ty już nawijasz o zakończeniu. Daj mi Kobieto bodaj jedną szansę!☺ No daj!☺

Toc sam mi powodzenia juz zyczyles 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
Przed chwilą, Samotna wilczyca napisał:

Toc sam mi powodzenia juz zyczyles 😏

Toć to było życzenie "powodzenia" w stosunku do tania tej jedynej szansy😎 

Zapomniałem dopisać: mnie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra

*dania, miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Toć to było życzenie "powodzenia" w stosunku do tania tej jedynej szansy😎 

Zapomniałem dopisać: mnie☺

Aha , juz rozumiem 😄😂 zawsze to inaczej interpretowalam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
8 minut temu, Samotna wilczyca napisał:

Aha , juz rozumiem 😄😂 zawsze to inaczej interpretowalam haha

Dobra, my tutaj gadu gadu, czas płynie...co z tą szansą? Zapytał nieśmiało i oblał się rumieńcem😎 To z nieśmiałości swej☺

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Dobra, my tutaj gadu gadu, czas płynie...co z tą szansą? Zapytał nieśmiało i oblał się rumieńcem😎 To z nieśmiałości swej☺

 

Cv mozesz zlozyc oczywiście ze zdjęciem a najlepiej kilkoma haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupaKnorra
1 minutę temu, Samotna wilczyca napisał:

Cv mozesz zlozyc oczywiście ze zdjęciem a najlepiej kilkoma haha

To rozumie się samo przez się. Na adres Kafeterii wysłać, czy bezpośrednio do Ciebie?☺ Negliż też wchodzi w rachubę? Pytam, by ewentualnie na przesyłce zaoszczędzić😎 gdybym musiał jakieś dosyłać. Wolę jeden pakiet, jedna dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x
23 godziny temu, Samotna wilczyca napisał:

Jak myslicie? Bo ja nie mam ☹️ Kiedy bylam mloda wierzylam w to ze poznam kogoś takiego. Nie udalo sie, chociaz szukalam i marzylam zeby mieć rodzinę. Podobam sie facetom ale nie tym którzy podobaja sie mi. A jak sie zakochalam to zawsze zle sie to kończyło. Nie wiem po co żyje bo moje zycie jest puste bez miłości..

tylko w świecie snów zobaczysz swe przeznaczenie , tam ukryte są wszystkie nasze tajemnice. Warto w tej sprawie poprosić w modlitwie o poznanie prawdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość gość x napisał:

tylko w świecie snów zobaczysz swe przeznaczenie , tam ukryte są wszystkie nasze tajemnice. Warto w tej sprawie poprosić w modlitwie o poznanie prawdy. 

 

16 minut temu, Gość ZupaKnorra napisał:

To rozumie się samo przez się. Na adres Kafeterii wysłać, czy bezpośrednio do Ciebie?☺ Negliż też wchodzi w rachubę? Pytam, by ewentualnie na przesyłce zaoszczędzić😎 gdybym musiał jakieś dosyłać. Wolę jeden pakiet, jedna dostawa.

Wyslij na priv, ale musze Cie uprzedzic ze mi sie mało kto podoba 😉😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość gość x napisał:

tylko w świecie snów zobaczysz swe przeznaczenie , tam ukryte są wszystkie nasze tajemnice. Warto w tej sprawie poprosić w modlitwie o poznanie prawdy. 

Ciekawie brzmi .. co trzeba zazyc przed snem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
6 minut temu, Samotna wilczyca napisał:

mi sie mało kto podoba 😉😁

No i tu leży twój problem. Nikt ci się nie podoba, więc każdego odrzucasz, nawet gdyby byli wspaniałymi facetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×