Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc

Maxineczka

Polecane posty

Gość Gosc
33 minuty temu, Gość gość napisał:

Hanka jest piękna, ale nie ma co ukrywać, że figurę ma mocno nieproporcjonalną. Jej obecna zwyżka wagi ma jakiś związek ze zdrowiem, więc nie ma się co czepiać. Maxi też ma nogi jak pnie dębu - czy grubsze, czy chudsze, są to kołki bez żadnych przewężeń przy kolanach czy kostkach. Ogólnie nadal jest nalana. Kiczowato-brokatowo-jarmarczny gust też mają obie. Maxineczka dodatkowo kocha tani poliester, co było doskonale widać w DDTVN.

I maxineczka dodatkowo byla ramona.

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

I maxineczka dodatkowo byla ramona.

Nie masz już czego przezywac tylko tego co Maxineczka wypisywała na wizazu?

Gość Kizia Mizia

Królowo jest jakiś wątek o Lemurce czy znów zeżarła?

Gość Gosc
38 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie masz już czego przezywac tylko tego co Maxineczka wypisywała na wizazu?

Nie masz juz czego przezywac tylko tego co ja przezywam?

Gość Kizia Mizia
34 minuty temu, Królowa Juciuba napisał:

Wybitna kreatorka mody

dzięki 😘diabeł ogonom przysłonił 😜

Gość Missi

Oglądając jej ostatnie filmiki mam wrażenie, że coś dziwnego stalo się z jej brwiami i ustami. Kiedyś to była fajna, naturalna dziewczyna, a teraz nie mogę patrzeć na tony kosmetyków,.które nakłada na twarz, niby robi makijaz nude, taki naturalny, a wychodzi przekombinowany, tona pudru i tona rozswietlacxa

Gość Monia

Mi to się w ogóle wydaje, ze ona jakieś filtry ma ustawione. Teraz na fotka z tego eventu w Sephorze wyglądała na pełniejszą niż u siebie na instastory czy filmach. Wiadomo ze sama musi się pokazywać jak najkorzystniej, ale to duża różnica. 

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Monia napisał:

Mi to się w ogóle wydaje, ze ona jakieś filtry ma ustawione. Teraz na fotka z tego eventu w Sephorze wyglądała na pełniejszą niż u siebie na instastory czy filmach. Wiadomo ze sama musi się pokazywać jak najkorzystniej, ale to duża różnica. 

Bo ona na swoich zdjęciach i filmikach wyglada najlepiej. W reklamie pomadek z Semilaca też nie wyglądała tak ładnie jak na swoich filmach.

Gość gość
26 minut temu, Gość Monia napisał:

Ma filtry. Na nagraniach czy zdjęciach nad którymi nie ma kontroli wygląda inaczej, dużo gorzej.

To jest bardzo próżna kobieta o ego wielkim jak Pacyfik. Wyobrażam sobie jak siedzi przed lustrem i sama się do siebie śmieje, ustawiając się pod różnymi kątami, oczywiście wcześniej ćwicząc żarciki i bloopersy i śmianie się z nich do rozpuku.

Charakter mocno nieciekawy, typ , który uwielbia mieć brzydkie koleżanki.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.