Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc

Maxineczka

Polecane posty

Gość Lol
32 minuty temu, Gość R. H. B. napisał:

Ale to jakaś zbrodnia? 

Nie wolno sztucznych rzęs przyklejać? 

Ja sama często przyklejam rzęsy i jestem na tyle wprawiona że połówki przyklejam szybciej niż maluję kreskę, dlatego wolę to rozwiązanie. 

Ważne, że ona dokleja delikatne modele rzęs, są naturalne i nie zasłaniają makijażu oczu. A inne youtuberki napackaja na oko cienie i zakrywają tandetnymi rzesami... Albo te rzęsy 1:1 1:3 3D 1:50 wyglądają komiczne i mega nienaturalnie. A co druga na ulicy tak chodzi i wydaje jej się, że jest piękna 😂😂 jeszcze nie widziałam ladnie zrobionych takich rzęs. To dopiero jest sztuczne. 

Poleci któraś z was jakiś sensowny tutorial o przyklejaniu rzęs-normalnie, nie od spodu? Bo ogladałam różne i dalej nje wiem jak kleić rzęsy.

Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Polec  prosze jakies ladne, naturalne, lekkie polowki 🙏  i klej do nich

Niestety nie polecę niczego odkrywczego - ja najbardziej lubię 318 z Ardell. Nie są zbyt długie, jak akurat "nawożę" rzęsy odżywką, to nawet krótsze od moich własnych, ale mają świetny kształt, pięknie zagęszczają i unoszą kącik. Nawet pęsety  nie potrzebuję do ich przyklejenia, po prostu przykładam do oka i już. Trwa to sekundę. Kleję na Duo, zwykle ten z pędzelkiem (taki z zielonymi napisami). Nie czuć ich na oczach zupełnie, a wyglądają pięknie. 

Gość gosc
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

Przejrzalam wczoraj ten watek na wizazu i jej tlumaczenia byly zalosne. Nie rozumiem, dlaczego Katosu stanela w jej obronie.

Chyba sama nie chciala w to uwierzyc, albo ta jej makaron na uszy nawinela i tyle

Gość Aaaa
1 godzinę temu, Gość Lol napisał:

Poleci któraś z was jakiś sensowny tutorial o przyklejaniu rzęs-normalnie, nie od spodu? Bo ogladałam różne i dalej nje wiem jak kleić rzęsy.

Zobacz u house of makeup- był odcinek o kępkach i o sztucznych rzęsach https://youtu.be/HACPzdlCGus

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Chyba sama nie chciala w to uwierzyc, albo ta jej makaron na uszy nawinela i tyle

A teraz udają, że się nie znają 😉

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A teraz udają, że się nie znają 😉

Taaa... i w związku z tym lajkują sobie zdjęcia na insta i się oznaczają (zwłaszcza Katosu Maxi w relacjach itp.). 

Gość Gosc123
9 minut temu, Gość gość napisał:

Taaa... i w związku z tym lajkują sobie zdjęcia na insta i się oznaczają (zwłaszcza Katosu Maxi w relacjach itp.). 

Chyba słabo oglądasz 😂😂

Gość gosc
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Katosu na 100% jej nie uwierzyła, może miały w tamtym czasie te same wspolprace albo już zorganizowany wspólny wyjazd na event jakiejś marki, więc Katosu nie zależało na skandalu. 

Ale wątpię żeby ktokolwiek uwierzył w tłumaczenia Joanny Ramony 

No jak widac sa tu takie, ktore uwierzyly 🙂 a ze dzis udaja, ze sie nie znaja to nie wiedzialam nawet

Gość gość
39 minut temu, Gość Gosc123 napisał:

Chyba słabo oglądasz 😂😂

Chyba ty... 😂 Katosu łasi się do Maxi jak wściekła. No ale po tym jak się zbłaźniła na insta, nic dziwnego że mało kto chce się do niej przyznawać. Trochę wstyd. 

Gość gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

Po co w ogóle oglądać relacje obcych bab, gdzie w dodatku jedna jest tępa niezmiernie, a druga ma problem z dykcja i falszem bije od niej na kilometr? Niektóre to mają naprawdę dużo czasu. Nic dziwnego, że społeczeństwo glupieje przy takich rozrywkach. 

Od traktatów na kafe z pewnością mądrzeje i dlatego tu jesteś. 

Gość ahaha
Dnia 12.07.2019 o 11:40, Gość gość napisał:

Chyba ty... 😂 Katosu łasi się do Maxi jak wściekła. No ale po tym jak się zbłaźniła na insta, nic dziwnego że mało kto chce się do niej przyznawać. Trochę wstyd. 

O co chodzi z tym zblaznieniem? nie sledze jej na insta wiec nie wiem 

Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale o kim tu mowa, o Maxi,czy Katosu? Która się rozwiodla,bo się pogubilam 😉

Katosu. 

Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale o kim tu mowa, o Maxi,czy Katosu? Która się rozwiodla,bo się pogubilam 😉

Katosu

Gość gosc

Dziewczyny, tu napisze, bo wiem ze wiekszosc z Was na pewno sie zna i moze doradzic- zrobilo mi sie przebarwienie chyba od slonca nad ustami, wyglada jak was 😞 czym to zlikwidowac? Smaruje kremem pharmaceris rozjasniajacym ale nic nie daje poki co, pozostal tylko laser?

Gość Gość
13 minut temu, Gość gosc napisał:

Dziewczyny, tu napisze, bo wiem ze wiekszosc z Was na pewno sie zna i moze doradzic- zrobilo mi sie przebarwienie chyba od slonca nad ustami, wyglada jak was 😞 czym to zlikwidowac? Smaruje kremem pharmaceris rozjasniajacym ale nic nie daje poki co, pozostal tylko laser?

Przede wszystkim do jesieni smaruj to filtrem najwyższym jak się da żeby nie pogorszyć sprawy. A potem idź do gabinetu. Kremami tylko sobie zszargasz nerwy i finalnie wydasz więcej pieniędzy. To jest przebarwienie od słońca, jest ono w warstwie skóry właściwej, tam różne kremowe cuda wianki nie docierają. Możesz się wspomagać do końca lata niancynamidem czy arbutyna (the ordinary, paula's choice) , mają działanie rozjasniajace, ale wasa prawdopodobnie nie usuną. 

Gość gosc

Jeszcze jedno pytanko tylko - czy ten niacynamid nakladac na cala twarz czy tylko przebarwienie? I czy mozna stosowac latem? Jade niedlugo na wakacje

Gość gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jeszcze jedno pytanko tylko - czy ten niacynamid nakladac na cala twarz czy tylko przebarwienie? I czy mozna stosowac latem? Jade niedlugo na wakacje

Niacynamid nie jest fotouczulajacy, ten the ordinary zawiera tez cynk, więc jeśli masz cerę problemowa, jak najbardziej możesz go stosować na całą twarz. Jeśli nie masz, to też możesz, ale np. na całą twarz co 2. dzień, a na przebarwienie 2x dziennie. Booster z niacynamidem z paula's choice zawiera składniki nawilżające i dobrze się sprawdza jako serum lub kilka kropel mieszane z inną pielęgnacja - jest sporo droższy, ale moim zdaniem to się przekłada na jakość. Jest jeszcze tani niacynamid z HA z the inkey list. Wszystkie trzy mają stężenie 10%.

Arbutyna jest bardziej skuteczna na przebarwienia, ale to bym stosowała już po wakacjach plus tak czy inaczej filtr spf na wasa. O ile nie masz innych przebarwień, stosuj tylko na przebarwoienie. 

Po lecie zobaczysz jak to się prezentuje. Uważaj na słońce! 

Gość Gjghjjj

Znalazłam na fb męża maxi i jestem w szoku, totalnie mi nie pasują do siebie. A on po tym co publikuje na fb.. No coz, wyglądem i inteligencją nie grzeszy.

Gość alineczka
31 minut temu, Gość Gjghjjj napisał:

Znalazłam na fb męża maxi i jestem w szoku, totalnie mi nie pasują do siebie. A on po tym co publikuje na fb.. No coz, wyglądem i inteligencją nie grzeszy.

jak sie nazywa?

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość alineczka napisał:

jak sie nazywa?

Tez jestem ciekawa. Pamietam, ze na starym watku byly skriny jego seksistkowskich wpisow na temat poslanki. Tylko to bylo chyba z twittera

Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Tez jestem ciekawa. Pamietam, ze na starym watku byly skriny jego seksistkowskich wpisow na temat poslanki. Tylko to bylo chyba z twittera

Blazej 

Gość gość

Grzebanie po prywatnych kontach ludzi, którzy NIGDY nie zostali pokazani i nawet ich imię chyba nigdy nie padło, uważam za naprawdę chore zainteresowanie. 

Gość gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

Grzebanie po prywatnych kontach ludzi, którzy NIGDY nie zostali pokazani i nawet ich imię chyba nigdy nie padło, uważam za naprawdę chore zainteresowanie. 

To prawda. Rozmawiajmy o jutuberkach do woli, ale cżłonkowie ich rodzainy, którzy nie wystepują w filmach powinni pozostać anonimowi.

Gość Gosc

Nie dziwię się czemu trzyma go w ukryciu. Też bym się go wstydziła

Gość Uuuu
44 minuty temu, Gość gość napisał:

To prawda. Rozmawiajmy o jutuberkach do woli, ale cżłonkowie ich rodzainy, którzy nie wystepują w filmach powinni pozostać anonimowi.

Racja. Co innego jak juciuberka pokazuje swoją drugą połówkę i dzieci non-stop na  jutubie czy instagramie

Gość gosc
20 minut temu, Gość Uuuu napisał:

Racja. Co innego jak juciuberka pokazuje swoją drugą połówkę i dzieci non-stop na  jutubie czy instagramie

Niestety tak to nie dziala. Kiedy raz wystawisz siebie na widok publiczny, nie masz juz kontroli nad tym, ktore aspekty twojego zycia beda interesowac ludzi ktorzy cie ogladaja. Maxi miala kiedys gdzies zdjecie z mezem, bylo ono zreszta wklejone na ktoryms z poprzednich watkow na kafe. Na pewno go nie ukrywa, zas niestety, tresc komentarzy i to czy mieszcza sie one w ramach kultury czy nie, zalezy od uznania i poziomu kultury osob ktore je pisza. 

Gość gosc

Nie wiem czemu, ale spodziewałam się jakiegoś sztywniejszego gościa, a to taki luzak, kibic, misiek. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.