Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lolka

Temat na luzie - korzystacie z medycyny etetycznej

Polecane posty

Gość lolka

Korzytsacie z zabiegów medycyny estetycznej?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie aczkolwiek tego nie wykluczam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Nawet do kosmetyczki nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

od kiedy skończyłam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostka

od kiedy skończyłam 18 lat

x

A co robiłas w wieku 18 lat? Tak z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Kwas w nosowa zmarszczke . Ale tylko te straszne krechy usunelam . Pozatym nic wiecej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie. Nawet do kosmetyczki nie chodzę.

Ja też.Szkoda kasy,czasu i skóry!

Mogą krzywdę czlowiekowi zrobić i jak raz zaczniesz to musisz ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Botox na lwia zmarszczke w wieku 28lat. Tylko po kilku powtorzeniach zaczela byc widoczna(albo poprostu wyskoczyla) zyla na srodku czola (zerknijcie Na wszystkich hoolywoodzkich aktorow ktorzy  uzywaja botks- maja  tak  samo).

Teraz przerzucilam sie na  masaze/joge twarzy ktore robie sobie  sama. Jestem swiadoma miesni twarzy i nie marszcze juz brwi badz  czola. Jest to bardzo popularne w Azji  gdzie kobiety w wieku 50lat wygladaja jakby mialy max 30.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciówka2019

Parę razy chodziłam a zabiegi niby redukujące cellulit i rozbijające tkankę tłuszczową. 3x też pozwoliłam przy tej okazji na karboksyterapię - bolało, a efekt żaden. Za to baaaardzo zadowolona byłam z masażu uędrniającego taką maszyną kosmiczną :D Nie pamiętam nazwy, ale rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Brooks na czoło w wieku 38 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vsvvd

Gosciowka 2019 

A jaki to zabieg? Ten ujędrniający? Zadowolona bo byly efekty czy przyjemny?😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 78

Ostatnio wyszła jakaś książka o ofiarach "medycyny estetycznej". Zapomniałam tytułu, ale czytałam fragmenty. Pracowałam w salonie kosmetycznym (nie medycyny estetycznej). Prowadzono tam szkolenia, każdy mógł przyjść, zapłacić np. za kurs usuwania owłosienia laserem, dostać dyplom, papier wszystko przyjmie, ale efekt taki, że potem taka "absolwentka" dzwoniła z pytaniami: "Mam na fotelu panią w ciąży. Czy mogę jej zrobić laser?". Większość takich dyplomów jest guzik warta. Inwazyjne zabiegi w pseudosalonach medycyny estetycznej robią np. Panie, które z zawodu są dentystkami. Warto być ostrożnym i nie ufać żadnym "promocjom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I dlatego nigdzie nie pójdę.Wolę swoją naturalną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gość 78 napisał:

Ostatnio wyszła jakaś książka o ofiarach "medycyny estetycznej". Zapomniałam tytułu, ale czytałam fragmenty. Pracowałam w salonie kosmetycznym (nie medycyny estetycznej). Prowadzono tam szkolenia, każdy mógł przyjść, zapłacić np. za kurs usuwania owłosienia laserem, dostać dyplom, papier wszystko przyjmie, ale efekt taki, że potem taka "absolwentka" dzwoniła z pytaniami: "Mam na fotelu panią w ciąży. Czy mogę jej zrobić laser?". Większość takich dyplomów jest guzik warta. Inwazyjne zabiegi w pseudosalonach medycyny estetycznej robią np. Panie, które z zawodu są dentystkami. Warto być ostrożnym i nie ufać żadnym "promocjom".

Mhm lekarz dentysta to tez lekarz. A żeby wykonywać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej musi mieć conajmniej podyplomówke zrobiona na UM a nie w salonie kosmetycznym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka45

Tak, ja korzystam. Uważam, że nie ma w tym nic złego. Ważne tylko aby zrobić taki zabieg w sprawdzonym miejscy, najlepiej u dobrego lekarza, który po prostu zna się na tym i nie zrobi Ci "krzywdy". Ja chodzę do dr Migały, Klinika Sfera. Poleciła mi go znajoma i jest faktycznie wspaniałym lekarzem 🙂 Bardzo jestem zadowolona z efektów zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka45

Tak, ja korzystam. Uważam, że nie ma w tym nic złego. Ważne tylko aby zrobić taki zabieg w sprawdzonym miejscy, najlepiej u dobrego lekarza, który po prostu zna się na tym i nie zrobi Ci "krzywdy". Ja chodzę do dr Migały, Klinika Sfera. Poleciła mi go znajoma i jest faktycznie wspaniałym lekarzem 🙂 Bardzo jestem zadowolona z efektów zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na razie nie, ale może kiedyś. Mam 33 lata i ma razie colegen w tabletkach, kwas hialuronowy, serum z Wit C, krem ze sluzem ślimaka i dokładne oczyszczanie twarzy robią robotę. Od roku prawie wcale sie nie maluje , to tez poprawia jakość cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaasia

Boję się efektu kociej mordy, wię twarzy nie dotykam, ale chodzę na laser i już nie mam 70% owłosienia, jestem w szoku! Byłam 4 razy, jeszcze pojde 2-4 – zobacze po 6 zabiegu ile jeszcze zostalo. Naprawde polecam, ale najpierw poczytajcie o tym jaki sprzet ma dany salon.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwaaaa

Zoperowalam odstajace uszy. Zabieg 30 min w calosci, we Wroclawiu, teraz mam piekne przylegajace uszka.

Po ciazy zrobie biust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam nos zrobiony. Szkoda, że nie wcześniej. Jak zacznę się sypać, to zacznę mezo robić i kwasy niewolumetryczne. Na razie wyglądam bardzo dobrze, ale mam 40 lat, więc to pewnie już długo nie potrwa. Na pewno będę coś robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja mam nos zrobiony. Szkoda, że nie wcześniej. Jak zacznę się sypać, to zacznę mezo robić i kwasy niewolumetryczne. Na razie wyglądam bardzo dobrze, ale mam 40 lat, więc to pewnie już długo nie potrwa. Na pewno będę coś robić. 

ale nos to nie medycyna estetyczna a chirurgia plastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Owszem, ale dość duża ingerencja i pokazuje otwartość na dalsze zabiegi. Póki co chcę jak najdłużej pociągnąć na własnym wyglądzie, który jest dobry jak na mój wiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loska

Tak, pewnie. Ja jestem zadowolona z wygładzonych zmarszczek dzięki Restylane Skinbooster - ładnie, gładko i długotrwały efekt. Jestem zadowolona - myślę ze powtórzę ten zabieg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja wolę dobre kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

Korzystam.

mezoterapia przeważnie i botox na lwia zmarszczkę. Nie jest to przyjemne, ale daje efekt, który mnie zadowala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Botoks w czoło, wypełniacz w bruzdy nosowo-wargowe, mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe. 29 lat, zaczęłam cztery lata temu, nikt nic nie wie, nikt nic nie zauważył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Póki co jestem zadowolona ze swojego wyglądu, ale na pewno kiedyś zacznę korzystać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ,korzystam i jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonywanych w pimik.pl we Wrocławiu. Chodzę tam regularnie i efekty za każdym razem są na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie korzystam póki co, ale nie wykluczam. Może w przyszłości sobie poprawię,podniosę conieco 😜   Wszystko jest dla ludzi. Na pewno porządnie sprawdze chirurga 😄   Póki co piję kolagen i na moje potrzeby mi to wystarcza. (polecam jak coś 😛   Collibre )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×