Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luca

Mój partner nie umie przeprosić ani poprosić

Polecane posty

Gość Luca

Cześć.  Związek drugi, po rozwodzie., 6 io letni. Kilka lat ja zabiegalam; przytulalam się, inicjowalam  bliskość a po sprzeczkach nakierowywalam rozmowę  tak żeby rozwiązać,  złagodzić  zle  emocje.  Ocknelam  się  i po którymś  razie postanowiłam  że  teraz ja jestem ta co czeka na ruch z jego strony i ....nic.  seks 2 razy w miesiącu  , po klotniach on się  nie odzywa, nie przeprosi pomimo że sprawił  mi czymś przykrość.  Wiele razy rozmawiałam że oczekuje bliskości, dotyku, przytulenia,  pozabiegania o mnie. Nic. Nie słucha mnie,  ignoruje. Postraszylam odejściem i też nic. Nie chce nawet o mnie zawalczyć, nie  poprosi żebym np zmieniła  zdanie i nie odchodzila. Jest cholernie uparty i niby jak jest dobrze to mam i komplementy i trochę troski. Jednak jakikolwiek  zgrzyt i się  zaczyna. Myślę  że to taka kara dla mnie, nie odzywa się,  nie przeprosi, nie przytulić a gdy płacze  to co irytuje  i albo nic sobie z tego nie robi albo podnosi głos . Nie pociesza.  Chce naprawdę odejść Ale sprawy finansowe nam zajmą jeszcze 2 lata. Jak wytrzymać taki chłód,  obojętność.  Nie mam już  siły.  Nie umiem już  mu nadskakiwac ale tak trudno mi bez  jego dotyku  i zainteresowania. Mieszkamy razem więc  tym bardziej boli gdy roztacza wokół  siebie mur obojetnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzziii

straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg

Ma ciebie w nosie, wie ze cierpisz i testuje ale jak się okaże ze dajesz radę to będzie w szoku bo zawsze to ty się starałas. On dał ci karę wiedz ze to kawał gnoja i wypisuj się z tego układu, ustalcie ile jest ci winien kasy , zapisz to notarialnie i odejdź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spłacacie kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna

Znam to .Nie licz na zmiany .To taki charakter ( mój spod znaku barana ) .Rozstań się jak najszybciej  To jest moja DOBRA rada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×