Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brais

Mój chłopak ma obsesję na punkcie Rihanny. Czy on mnie jeszcze kocha?

Polecane posty

Gość Brais

Mój chłopak niedawno "odkrył' Rihannę. Tzn wiedział, ze istnieje, ale nigdy nie zwracał na to uwagi co śpiewa, bo słuchał innej muzyki. I niedawno rozmawialiśmy o muzyce i stwierdził, że nie będzie ignorantem i zobaczy sobie co śwpiewa ta Rihanna, bo ciągle on niej się słyszy to sprawdzi. Wyskoczyła mu piosenka please dont stop the musik i tak mu się spodobała, ze słuchał jej kilka razy, chociaż moim zdaniem gdyby n ie to że miał w następny dzień kolosa to słuchałby jej w kółko. Ale mam wrażenie, ze nie zakochał się w niej jeszce tylko w muzyce. Zresztą w tym klipie Rihanna nie wygląda korzystnie wg mnie. Ale już jak zaczął sluchać Hate that I love you gdzie ina wg mnie naprawdę dobrze wygląda chyba przeskoczyła iskierka. Teraz słucha tego w kółko. Nawet wersje jakieś demo itd. Mam wrażenie, że nie szkodzi że ta samo poisenka, te same słowa, byle ją słyszeć, on jest chyba w niej zakochany  Uwielbia też cant remember to forget you, ale to mże bo kręci go jeak leży na łóżku z Shakirą w samej bieliźnie :? Ciągle słucha Unfaithful chociaż nie lubi takich rzewnych piosenek o miłości, ale Rihanna jest taka super, ze z nią nawet tego chętnie słucha. Ostanio newt jest fanem i  zamówił sobie koszulkę z jej podobizną. Jak robiłam prezentację na studiakompie bo mój zamula, to w pzrerwie od nauki weszłam na youtuba i zgadnijcie kogo miał w zdjęciu profilowym. Rihannę. Pod piosenką hate that I love you komentarz "she is and sing so sexy its hard to handle it ;/ Nie sprawdzam histori bo to wbrew moim zasadom ale teraz nie wytrzymałam. Zaczęłam przeglądac jego historię z youtuba, a oglądał pełno jej koncertów niektóre po 20 razy. On ma obseję na jej punkcie. To samo z wywiadami. Te na których korzystnie wygląda oglądane po 20 razy, komentarze też raczej czyta wszystkie lajkue, komentuje, pisze jaki ma seksowny głos...Że nigdy nie widział bardziej seksownej kobiety... Weszłam na jego historię w przeglądarce to nawet zapisał się na forum polskich fanów Rihanny i pisał w temacie, czy Rihana w am się podoba i dlaczego, takie rzeczy że jak przeczytałam to stwierdziłamże jak ona tak mu się podoba to co ja w porównaniu z tym. Pisał tam jakajest śliczna i cudowna, że Rihanna ma takie piękne oczy, cerę cala twarz ma piękną, że nogi mu miękną jak ją widzi, że ma takie piękne gładkie włosy, ze nie może się na nie napatrzyć i wogóle że jest taka super, jak zwinnie tańczy na scenie. Abo w temacie o koncertach, ze kiedy będzie następny w Polce to na pewno tam będzie, ze będzie to n pewno niezapomniane przeżycie i że ktyby mógł ją na tym koncercie uścisnąć to byloby to spełnienie jego marzeń. nawet zauważyłam że zmienia styl żeby mieć bardziej podobny do Rihanny, nigdy nie lubiał tatuaży, a ostatnio mówił mi że chciałby mieć, pewnie bo Rihanna ma ich rochę :/// 

P.S. Dodam jeszce że on ma 23 lata a zachowuje się jak nastolatek ze swoją ...ą platoniczna miłością robi gify z Rihanna i ma folder gdzie je tzryma oraz zdjęcia, kupuje również gazety gdzie są jej plajkaty, co prawde nie wiesza ich oprócz 2 małych na szafie ale ogląda. i sory za błędy ale nie miałam juz siły się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ###

Jest gejem. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I tak nie ma szans u Rihanny więc w czym problem? tobie nie podobają się żadni celebryci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brais
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

I tak nie ma szans u Rihanny więc w czym problem? tobie nie podobają się żadni celebryci? 

Wiem, ze nie ma szans, ale czy jak się kogoś kocha to normalne jest podkochiwać się w jakichś znanych osobistościach? Ja mam tak, ze jak kogoś kocham to ta osoba jest dla mnie najbardziej pożądana na świecie i nikt inny mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo dziewczyn szaleje za jakimiś gwiazdami jednocześnie spotykając się z chłopakami. One direction czy tam jakieś gwiazdy k-pop. Szaleją sobie za nimi, komentują, zapisują zdjęcia, mają plakaty... I nikt nie uważa, że to dziwne. Mają swój realny świat gdzie jest ich chłopak i mają swój muzyczny świat w który uciekają. Dlaczego faceci też tak nie mogą? Moim zdaniem nie masz się o co martwić. Po prostu to olej. Jeśli traktuje cię tak samo jak do tej pory, jest czuły, poświęca ci uwagę, to co z tego, że jest fanem jakiejś piosenkarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moj, 10 lat starszy od Twojego tez jest fanem, wprawdzie nie rihanny tylko, lepiej nie napisze. Da sie wytrzymac. Odkad rozbudowalismy piwnice, wynioslam tam jego plyty,  kompakty, gramofon, dvd, plakaty i inne ...y.  Ma tak po swoim tatusiu, ktory jest fanem  Holdysa, Laskowika, Ewy Bem i swoje zbiory zapisal mi, tak mi w spadku. Oby zyl jak najdluzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kiedyś był np. szał na Tokio Hotel i trochę fanek chłopaków zostało a lat minęło kilkanaście. Teraz są już dorosłe, mają facetów, nawet mężów i dzieci a i tak za nimi szaleją i krzyczą na koncertach. Wiem bo moja koleżanka jest fanką :D Platoniczna miłość do idola to nie to samo co miłość do bardziej realnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×