Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie nie nie

Nigdy nie pojde do kobiety ginekologa, kto jeszcze?

Polecane posty

Gość Nie nie nie

b o ktora normalna kobieta pojdzie na specjalizacje ktora wiaze sie z codziennym ogladaniem kobiecych ciiip? na pewno kobiety ginekolozki musza miec jakies lesbijskie sklonnosci mdli mnie jak o tym mysle. i jeszcze taka mialaby mi robic usg przez pochwe. wole facetow ginekologow. nie czuje sie gwalcona przez jakas lesbijke chociaz. kto ma tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja z kolei nigdy nie pójdę do faceta ginekologa! Tutaj z kolei wiadomo co siedzi tym zbokom w głowach! Chcą się gapić i macać bezkarnie kobiet. U faceta gina dopiero czułabym się gwałcona. Jak widzę facetów ginekologów i ich obleśne świńskie gęby to mam ochotę na nich zwymiotować. Kobieta przynajmniej widzi moją nagość tylko w kontekście medycznym, nie pomyśli "ale zderzaki, chętnie bym w hiszpana załadował"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie nie
2 minuty temu, Gość Ola napisał:

Ja z kolei nigdy nie pójdę do faceta ginekologa! Tutaj z kolei wiadomo co siedzi tym zbokom w głowach! Chcą się gapić i macać bezkarnie kobiet. U faceta gina dopiero czułabym się gwałcona. Jak widzę facetów ginekologów i ich obleśne świńskie gęby to mam ochotę na nich zwymiotować. Kobieta przynajmniej widzi moją nagość tylko w kontekście medycznym, nie pomyśli "ale zderzaki, chętnie bym w hiszpana załadował"

ale u faceta to zdrowe i normalne, a taka lesbijka-ginekolog moze tez pomyslec "ale jej bym wylizala, ciekawe jak smakuja jej soki" albo "ale fajna laska, chcialabym miec z nia 69" 🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Nie jest zdrowe i normalne jak lekarz patrzy na pacjenta jak na obiekt seksualny. Kobiety idą na tą specjalizację pewnie z pobudek feministycznych, by pomagać kobietom, a ci odyńce, żeby się pogapić. Mimo wszystko wolę kobietę. Założyłaś temat, ja ci odpowiedziałam, każdy ma prawo do swojego zdania. Nie przekonasz mnie. Dla mnie facet ginekolog jest obleśnym gwałcicielem zasługującym tylko na kulę w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie nie
1 minutę temu, Gość Ola napisał:

Nie jest zdrowe i normalne jak lekarz patrzy na pacjenta jak na obiekt seksualny. Kobiety idą na tą specjalizację pewnie z pobudek feministycznych, by pomagać kobietom, a ci odyńce, żeby się pogapić. Mimo wszystko wolę kobietę. Założyłaś temat, ja ci odpowiedziałam, każdy ma prawo do swojego zdania. Nie przekonasz mnie. Dla mnie facet ginekolog jest obleśnym gwałcicielem zasługującym tylko na kulę w łeb.

wg mnie to one wcale nie idą na tę specjalizację żeby pomagać kobietom, tylko tez zeby sobie popatrzec i pomacac bo to kryptolesbijki są. normalna kobieta lekarka to wybiera okulistyke albo ortodoncje, ginekolozki musza miec ciagnaty homo. i mszcza sie potem na pacjentkach ze one maja mezow i bolesnie je badaja. bo niby dlaczego mowi sie ze faceci ginekolodzy sa delikatniejsi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
8 minut temu, Gość Nie nie nie napisał:

wg mnie to one wcale nie idą na tę specjalizację żeby pomagać kobietom, tylko tez zeby sobie popatrzec i pomacac bo to kryptolesbijki są. normalna kobieta lekarka to wybiera okulistyke albo ortodoncje, ginekolozki musza miec ciagnaty homo. i mszcza sie potem na pacjentkach ze one maja mezow i bolesnie je badaja. bo niby dlaczego mowi sie ze faceci ginekolodzy sa delikatniejsi? 

A jak facet traktuje kobietę w łóżku? Kobieta chce tylko zbadać, więc dotyka tylko tyle, ile trzeba,  a facet jeszcze maca dla swojej perwersji, dlatego trwa to dłużej. A co myślisz o kobietach kardiolog? Też rozbierają kobiety od pasa w górę, a nie są uważane za delikatniejsze. Oglądają kobiece biusty i nie podnieca ich to? One nie zazdroszczą, że kobiety mają mężów. Ja chodzę tylko do kobiet gin i żadna nie była chamska ani niedelikatna. A mam męża i jestem z nim szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Nie nie nie napisał:

wg mnie to one wcale nie idą na tę specjalizację żeby pomagać kobietom, tylko tez zeby sobie popatrzec i pomacac bo to kryptolesbijki są. normalna kobieta lekarka to wybiera okulistyke albo ortodoncje, ginekolozki musza miec ciagnaty homo. i mszcza sie potem na pacjentkach ze one maja mezow i bolesnie je badaja. bo niby dlaczego mowi sie ze faceci ginekolodzy sa delikatniejsi?  

Moja ciotka chciała iść na ginekologię ponieważ marzyła by pomagać kobietom i przyjmować porody. Finalnie nie wybrała, ponieważ specjalizacja jest bardzo ciężka i ryzykowna (łatwo o błąd lekarski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Autorko masz córki? Jeśli tak to im współczuję, bo młode dziewczyny wolą chodzić do kobiet lekarek. Z tego co widzę, że faceta ginekologa wolą starsze kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie nie
2 godziny temu, Gość Ola napisał:

A jak facet traktuje kobietę w łóżku? Kobieta chce tylko zbadać, więc dotyka tylko tyle, ile trzeba,  a facet jeszcze maca dla swojej perwersji, dlatego trwa to dłużej. A co myślisz o kobietach kardiolog? Też rozbierają kobiety od pasa w górę, a nie są uważane za delikatniejsze. Oglądają kobiece biusty i nie podnieca ich to? One nie zazdroszczą, że kobiety mają mężów. Ja chodzę tylko do kobiet gin i żadna nie była chamska ani niedelikatna. A mam męża i jestem z nim szczęśliwa.

na pewno istnieja lesbijki-kardiolozki.

54 minuty temu, Gość gosc napisał:

Autorko masz córki? Jeśli tak to im współczuję, bo młode dziewczyny wolą chodzić do kobiet lekarek. Z tego co widzę, że faceta ginekologa wolą starsze kobiety

mam jedna corke, jedynaczke, pierwszy raz poszla do ginekologa w wieku 19 lat (jakas niegrozna infekcja), sama wybierala sobie lekarza i poszla do mezczyzny z wlasnej woli, ja jej do niczego nie przymuszalam i jeszcze dalam jej pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Autorko, a czym kierują się mężczyźni wybierając urologię andrologię lub proktologię? A co byś zrobiła jakby córka chciała iść do kobiety ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L o q
3 godziny temu, Gość Nie nie nie napisał:

b o ktora normalna kobieta pojdzie na specjalizacje ktora wiaze sie z codziennym ogladaniem kobiecych ciiip? na pewno kobiety ginekolozki musza miec jakies lesbijskie sklonnosci mdli mnie jak o tym mysle. i jeszcze taka mialaby mi robic usg przez pochwe. wole facetow ginekologow. nie czuje sie gwalcona przez jakas lesbijke chociaz. kto ma tak samo?

Ciemnogród. Lekarz to specjalista który leczy twe ciało i nie patrzy  na ciebie jak na obiekt seksualny . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie nie
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Autorko, a czym kierują się mężczyźni wybierając urologię andrologię lub proktologię? A co byś zrobiła jakby córka chciała iść do kobiety ginekologa?

wg mnie to tacy mezczyzni maja ciagnaty homoseksualne. moja kolezanka ktora wybrala urologie jasno mowila ze robi to zeby poogladac peniski. 🙂 wiec urolog mężczyzna=gej a tak na powaznie to do urologa musza chodzic tez czasem kobiety, wiec nie musi byc gej. do ginekologa chodza tylko kobiety, więc to co innego.

odradzalabym jej to, ale gdyby sie uparla to i tak bym jej do niczego nie zmuszala. to juz dorosla kobieta. a wiadomo ze zdrowa, normalna kobieta woli zeby jej w ciiipce grzebal mezczyzna a nie kobieta. 😉 wiec kobiety chodzace do kobiet ginekologów pewnie tez maja silne sklonnosci w te strone. chyba ze to jedyny ginekolog w miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fds

Gadajecie sobie: osoba poważnie chora szuka pomocy gdzie się da i nie myśli, czy lekarz ma fiuta, ciemną skórę czy cennik z kosmosu - byle pomógł. Macie wielkie szczęście, że o tym jeszcze nie wiecie i autorce życzę, żeby nigdy nie musiała weryfikować swoich poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Autorko biedna ta twoja córka. Nie jesteś mamą tylko burdelmama. Dałaś swoją córkę na zgwałcenie jakiemuś prosiakowi. Prowadzenie córek przez matki do facetów ginekologów powinno być karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie nie
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Autorko, a czym kierują się mężczyźni wybierając urologię andrologię lub proktologię? A co byś zrobiła jakby córka chciała iść do kobiety ginekologa?

wg mnie to tacy mezczyzni maja ciagnaty ho....mo...se...ksualne. moja kolezanka ktora wybrala urologie jasno mowila ze robi to zeby poogladac pe...ni...ski.  wiec urolog mężczyzna=gej a tak na powaznie to do urologa musza chodzic tez czasem kobiety, wiec nie musi byc gej. do ginekologa chodza tylko kobiety, więc to co innego.

odradzalabym jej to, ale gdyby sie uparla to i tak bym jej do niczego nie zmuszala. to juz dorosla kobieta. a wiadomo ze zdrowa, normalna kobieta woli zeby jej w cii.. ipce grzebal mezczyzna a nie kobieta.  wiec kobiety chodzace do kobiet ginekologów pewnie tez maja silne sklonnosci w te strone. chyba ze to jedyny ginekolog w miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie nie
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Autorko biedna ta twoja córka. Nie jesteś mamą tylko burdelmama. Dałaś swoją córkę na zgwałcenie jakiemuś prosiakowi. Prowadzenie córek przez matki do facetów ginekologów powinno być karalne

co ty pier..tolisz? byla dorosla, sama poszla. jest normalna to woli zeby facet ją tam badał. 😉 zreszta lepiej dac mezczyznie niz kobiecie, na, jak to nazywasz, zgwalcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość L o q napisał:

Ciemnogród. Lekarz to specjalista który leczy twe ciało i nie patrzy  na ciebie jak na obiekt seksualny . 

One tutaj mają zryte bańki i ginekolog kojarzy im się tylko z jakimś podniecaniem, bo mąż w domu już nawet kijem nie dotyka. Osobiście nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby się podniecić wizytą i chodzić do faceta żeby bylo fajnie i miło. Wyobrażanie sobie że babka czy facet lekarz myślą sobie że by wylizali, jest po prostu obrzydliwe i chore. A lekarki wybierają taką specjalizację bo po pierwsze to dosyć prestiżowa specjalizacja, można trzepać niezłą kasę jak jest się dobrym lekarzem i pewnie też dlatego, że je taka specjalizacja interesuje. Gdyby każdy wybierał specjalizację patrząc na swoje preferencje seksualne to proktolodzy, geriatrzy a przede wszystkim pediatrzy musieliby być niezłymi zbokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Autorko masz córki? Jeśli tak to im współczuję, bo młode dziewczyny wolą chodzić do kobiet lekarek. Z tego co widzę, że faceta ginekologa wolą starsze kobiety

Pudło. Moje wolą chodzić do mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie nie
Przed chwilą, Gość gość napisał:

One tutaj mają zryte bańki i ginekolog kojarzy im się tylko z jakimś podniecaniem, bo mąż w domu już nawet kijem nie dotyka. Osobiście nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby się podniecić wizytą i chodzić do faceta żeby bylo fajnie i miło. Wyobrażanie sobie że babka czy facet lekarz myślą sobie że by wylizali, jest po prostu obrzydliwe i chore. A lekarki wybierają taką specjalizację bo po pierwsze to dosyć prestiżowa specjalizacja, można trzepać niezłą kasę jak jest się dobrym lekarzem i pewnie też dlatego, że je taka specjalizacja interesuje. Gdyby każdy wybierał specjalizację patrząc na swoje preferencje seksualne to proktolodzy, geriatrzy a przede wszystkim pediatrzy musieliby być niezłymi zbokami.

nie wiem co to za prestiz dla kobiety grzebac w zagrzybialej cipce. prestiz dla kobiety to jest ortodoncja albo okulistyka, na tym sie kaske zarabia.

a najgorsi sa ginekolodzy dzieciecy. bym wszystkich pedofilow rozstrzelala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie nie
6 minut temu, Gość gość napisał:

One tutaj mają zryte bańki i ginekolog kojarzy im się tylko z jakimś podniecaniem, bo mąż w domu już nawet kijem nie dotyka. Osobiście nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby się podniecić wizytą i chodzić do faceta żeby bylo fajnie i miło. Wyobrażanie sobie że babka czy facet lekarz myślą sobie że by wylizali, jest po prostu obrzydliwe i chore. A lekarki wybierają taką specjalizację bo po pierwsze to dosyć prestiżowa specjalizacja, można trzepać niezłą kasę jak jest się dobrym lekarzem i pewnie też dlatego, że je taka specjalizacja interesuje. Gdyby każdy wybierał specjalizację patrząc na swoje preferencje seksualne to proktolodzy, geriatrzy a przede wszystkim pediatrzy musieliby być niezłymi zbokami.

nie wiem co to za prestiz dla kobiety grzebac w zagrzybialej ci...pce. prestiz dla kobiety to jest ortodoncja albo okulistyka, na tym sie kaske zarabia.

a najgorsi sa ginekolodzy dzieciecy. bym wszystkich pe..dof..ilow rozstrzelala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klu

W ginekologii jest hajs, caly sekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Mam koleżankę po medycynie, która w szkole i na studiach zawsze chciała być pediatrą. Pod koniec studiów brała udział w jakichś praktykach na różnych specjalizacjach (nie wiem jak to technicznie dokładnie wygląda), aż w końcu trafiła na bardzo ciężki poród, gdzie ostatecznie udało się lekarzom uratować i mamę i dziecko. Powiedziała, że w życiu nie miała takiego kołowrotka emocji i takiego szacunku dla lekarzy. Od wtedy wiedziała, że będzie ginekologiem i do tej pory nie żałuje swojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ty jesteś durna, autorko. Rozumiem, że masz 15 lat? 😄

Ginekologia to ciekawa część medycyny. Mnie np. zawsze ciekawiła dokładny mechanizm miesiączki, ciąży itd. w ogóle funkcjonuje kobiecy organizm.

Co w tym dziwnego, ze jakaś kobieta chce zgłębić wiedze o swoim ciele? A zaglądanie w czyjeś krocza jest dla niej neutralne.

Poza tym myślę, że od 100 razy gorsze jest bycie połozną - ona nie dośc, że zagląda w krocza to jeszcze musi oglądac kobiece waginy w najobrzydliwszym stanie, ciekawe co o położnych w takim razie powiesz? Ze pewnie są jakimiś dewiantkami? 😄 Oj dziecko, dziecko 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież widać, ze to prowo. No ale pomijając to, to ginekologia jest przede wszystkim opłacalna - wiadomo. I jest duży popyt (o ile nie największy) na prywatne wizyty u ginekologów - więc za to rąbią dużo kasy.

Ginekolodzy i psychiatrzy ciągną największy hajs z tzw. prywatnych wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

UWAGAC!! Prowo tego kre.tyna rescatora !!! Ten zje.bany obrzydliwy  seksoholik uwielbia takie prowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam właśnie odmienne zdanie ,wydaje mi się że kobieta idzie na ginekologię z powołania, chce po prostu pomóc kobietom, leczyć ich, a facet idzie z ciekawości, żeby oglądać  ci.py.

Nigdy nie byłam u kobiety ginekologa bo myślę że w starszych kobietach ginekologach budzi się wtedy zazdrość jeżeli pacjentką jest ładna i młoda kobieta że one już nie mają takiego ciała itp nie wiem ale takie mam myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Serio niektóre tutaj wyobrażają sobie, że ginekolog jakiejkolwiek płci podnieca się na widok ich cipki? Wy się dobrze czujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, ja jestem normalna i jak mam problem to idę do lekarza, a czy to mężczyzna czy kobieta wcale mnie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoo

Ale wy wiecie że do ginekologa w większości chodzą osoby z problemami typu grzybica, uplawy etc? I często starsze babki. Czym się tu gin ma podniecać? xD

W Afryce faceci leczą kobietu np zbiorowym gwałtem, to idź tam do nich się lecz jak ci kobiety przeszkadzają 

A ginekolodzy dziecięcy są potrzebny bo twoi cudowni faceci gwalcs dzieci i potem ktoś je musi zbadać i opatrzec

Kobiety nie mają tak agresywnych zachowań jak mężczyzna 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Kokoo napisał:

Ale wy wiecie że do ginekologa w większości chodzą osoby z problemami typu grzybica, uplawy etc? I często starsze babki. Czym się tu gin ma podniecać? xD

W Afryce faceci leczą kobietu np zbiorowym gwałtem, to idź tam do nich się lecz jak ci kobiety przeszkadzają 

A ginekolodzy dziecięcy są potrzebny bo twoi cudowni faceci gwalcs dzieci i potem ktoś je musi zbadać i opatrzec

Kobiety nie mają tak agresywnych zachowań jak mężczyzna 

  

Autorka uważa, że gwałt jest OK o ile gwałci facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×