Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Niedoświadczony facet po trzydziestce

Polecane posty

Gość Gość

Jak w temacie. Co o tym sądzicie? Czy facet w wieku np.  35 lat, który nigdy nie miał dziewczyny i jest prawiczkiem, może jeszcze stworzyć udany związek? Czy raczej jest skazany na starokawalerstwo i prawictwo do śmierci?

Gość gosc
33 minuty temu, Arystoteles napisał:

dożywotnia samotność i pra.wi.ctwo,nie czarujmy się..   faceci to nie kobiety, że mogą nic nie robić i "samo przyjdzie"

A co takiego mają robić żeby przyszło? 

Gość Marlenka

Ogarnąć laske na rokse, spuścić z pindola, dowiedzieć się od takiej jak się za to zabierać i potem z normalną laską możesz szaleć

Gość gość
32 minuty temu, Gość Marlenka napisał:

Ogarnąć laske na rokse, spuścić z pindola, dowiedzieć się od takiej jak się za to zabierać i potem z normalną laską możesz szaleć

To pisał jakiś zbok podszywający się pod kobietę. Żadna kobieta by tak nie napisała.

1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

A co takiego mają robić żeby przyszło? 

no jak to co? starać się.., latać, zagadywac, nie bac sie porazek, odtrącen i może w końcu jedna ze stu prób okaze się trafna..

tak wlasnie facet musi działac aby móc miec kobiete, aby skosztowac seksu itp..  z tym, ze np ja juz nie ma zamiaru latac za babami, za wiele razy zle na tym wychodzilem i po prostu powiedzialem dosc. od 3 lat jestem bierny, tzn sam nie zagaduje i jaki jest efekt? od 3 lat samotny.. bo do mnie sama zadna panna nie przybajery na powaznie

i to jest ta roznica, facet jak chce miec kobiete musi latac probowac dzialac, a kobieta nie musi robic doslownie NIC bo to ona wybiera z adoroatorow ktorego odtrącić a ktorego nie

• Like 1

Gość gość

Kolejne żałosne pierd0lenie tej miękkiej glizdy - arystocwëlesa😁

Gość gość
15 minut temu, Looooser napisał:

Ja straciłem prawictwo miesiąc przed 35-tymi urodzinami, więc wszystko możliwe. 😉 I to nie z prostytutką.

W takim wieku to tylko jeden pråvik na stu podobnych sobie wyrzutków zamoczy, więc teraz możesz czuć się jak wygryw😁

3 minuty temu, Gość do looser napisał:

A z kim straciłeś?

Specjalnie chyba nie ma się czym chwalić. Poszedłem na miasto nocą do klubu, później poszwędałem się po ulicach w centrum i spotkałem jakąś chętną dziewczynę, która już sobie wypiła. Wiele nawet nie gadaliśmy. Miałem akurat wolną chatę, wziąłem taksówkę i pojechaliśmy do mnie. Coś już mnie przypiliło i byłem zmotywowany i tak przez pół nocy polowałem na chętną dziewczynę.

Gość Przegryw
6 minut temu, Looooser napisał:

Specjalnie chyba nie ma się czym chwalić. Poszedłem na miasto nocą do klubu, później poszwędałem się po ulicach w centrum i spotkałem jakąś chętną dziewczynę, która już sobie wypiła. Wiele nawet nie gadaliśmy. Miałem akurat wolną chatę, wziąłem taksówkę i pojechaliśmy do mnie. Coś już mnie przypiliło i byłem zmotywowany i tak przez pół nocy polowałem na chętną dziewczynę.

Ja bym nawet tak nie potrafił, bo boję się kobiet. Będę prawiczkiem do końca życia 😢

3 minuty temu, Gość Przegryw napisał:

Ja bym nawet tak nie potrafił, bo boję się kobiet. Będę prawiczkiem do końca życia 😢

Ja od kilku lat pracuję nad pewnością siebie i to daje efekty. Musisz krok po kroku robić rzeczy, których się boisz. Najpierw łatwiejsze, później trudniejsze.

A poza tym zgadzam się z wpisem Arystotelesa - i tak jest bardzo trudno poznać atrakcyjną dziewczynę i coś z nią stworzyć. Pewnie skille trzeba mieć bardzo wysokie na wszystkich płaszczyznach, a atrakcyjne mają setki ofert od facetów i mogą sobie przebierać.

Edytowano przez Looooser

Gość Prawiczek36lat

Z własnego doświadczenia wiem, że taki facet w zasadzie zmarnował życie 😭 Tylko nieliczne osobniki z podobnymi problemami wydostaną się z bagna jakim  jest staroprawictwo i starokawalerstwo. Ja niestety nie należę do tej wspomnianej wąskiej grupy 😭

Gość gosc
6 minut temu, Gość Prawiczek36lat napisał:

Z własnego doświadczenia wiem, że taki facet w zasadzie zmarnował życie 😭 Tylko nieliczne osobniki z podobnymi problemami wydostaną się z bagna jakim  jest staroprawictwo i starokawalerstwo. Ja niestety nie należę do tej wspomnianej wąskiej grupy 😭

ja jestem taka kobieta. Mysle, ze mam lepiej. Mezczyzma mnie moze nie pokocha, ale czasem jakis chce w y r u c h a c jak prosie. Za to takiego mezczyzne raczej bedzie sie omijac jesli ma takie podejscie.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować