Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podle szmaty

Załamałam sie. Chyba zostane sama do konca zycia

Polecane posty

Gość podle szmaty

Faceci sa tak obrzydliwi ze szok.Od 15.roku zycia mialam o nich zle zdanie do tego stopnia ze reagowalam agresja gdy mnie zaczepiali.W koncu poznalam kogos komu zaufalam.Stwierdzilam,ze jednak istnieja wyjatki, bylam szczesliwa ze w koncu moge komus zaufac, poczuc sie swobodnie, byc kochana, doceniana . 

I co sie okazalo ?? ze moj czuły ideał celowo mydli mi oczy,a jest ze mną , bo ... nadaję się na żonę - potraktował mnie przedmiotowo, mimo że ja szanuje siebie i innych, kocham szczerze - jestem dziewicą i chcę zaczekać do ślubu ze wszystkim, przed nim miałam 1 chłopaka z którym sie tylko przytulałam i całowałam, nawet nie widział mnie nago.Myślalam,ze oddam mu siebie,ale po tym co zobaczyłam... nie chce mi sie zyc.Wyrachowany skur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje i przytulam

Co ci zrobił skarbie? rozwiń temat

w jakim wieku panna i jak poznała tego ziomka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron

zbij sobie konia to ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

facet to świnia bo jest z tobą, bo uwaza, ze nadajesz się na żone.. o KURDE, to przeciez kara smierci! jak on smial byc z kobieta z ktora chcial wziąc slub!!!

przeciez powinien cie zdradzac, uwazac cie za kurVe, i ci powiedziec wprost "nigdy nie zostaniesz moja zona" wtedy byłby ideałem.. a takto bidulek jest zjechany bo chcialby aby jego kobieta zostala jego zona :( eh...   tragizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Arystoteles napisał:

facet to świnia bo jest z tobą, bo uwaza, ze nadajesz się na żone.. o KURDE, to przeciez kara smierci! jak on smial byc z kobieta z ktora chcial wziąc slub!!!

przeciez powinien cie zdradzac, uwazac cie za kurVe, i ci powiedziec wprost "nigdy nie zostaniesz moja zona" wtedy byłby ideałem.. a takto bidulek jest zjechany bo chcialby aby jego kobieta zostala jego zona :( eh...   tragizm!

Hehehe😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Arystoteles napisał:

facet to świnia bo jest z tobą, bo uwaza, ze nadajesz się na żone.. o KURDE, to przeciez kara smierci! jak on smial byc z kobieta z ktora chcial wziąc slub!!!

przeciez powinien cie zdradzac, uwazac cie za kurVe, i ci powiedziec wprost "nigdy nie zostaniesz moja zona" wtedy byłby ideałem.. a takto bidulek jest zjechany bo chcialby aby jego kobieta zostala jego zona 😞 eh...   tragizm!

Sràm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9000

chamstwem jest to,ze dziewczyna się szczerze zakochała,a on jest z nią z wygody,z wyrachowania a nie z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość podle szmaty napisał:

Faceci sa tak obrzydliwi ze szok.Od 15.roku zycia mialam o nich zle zdanie do tego stopnia ze reagowalam agresja gdy mnie zaczepiali.W koncu poznalam kogos komu zaufalam.Stwierdzilam,ze jednak istnieja wyjatki, bylam szczesliwa ze w koncu moge komus zaufac, poczuc sie swobodnie, byc kochana, doceniana . 

I co sie okazalo ?? ze moj czuły ideał celowo mydli mi oczy,a jest ze mną , bo ... nadaję się na żonę - potraktował mnie przedmiotowo, mimo że ja szanuje siebie i innych, kocham szczerze - jestem dziewicą i chcę zaczekać do ślubu ze wszystkim, przed nim miałam 1 chłopaka z którym sie tylko przytulałam i całowałam, nawet nie widział mnie nago.Myślalam,ze oddam mu siebie,ale po tym co zobaczyłam... nie chce mi sie zyc.Wyrachowany skur...

Jak całowałaś się i przytulałaś z facetem to nie jesteś już dziewicą.Kiedy wy się nauczycie że dziewictwo to nie tylko błona dziewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelmen

Wystają ci farfocle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
31 minut temu, Arystoteles napisał:

facet to świnia bo jest z tobą, bo uwaza, ze nadajesz się na żone.. o KURDE, to przeciez kara smierci! jak on smial byc z kobieta z ktora chcial wziąc slub!!!

przeciez powinien cie zdradzac, uwazac cie za kurVe, i ci powiedziec wprost "nigdy nie zostaniesz moja zona" wtedy byłby ideałem.. a takto bidulek jest zjechany bo chcialby aby jego kobieta zostala jego zona :( eh...   tragizm!

Słyszałeś o czymś takim jak miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gosci napisał:

Słyszałeś o czymś takim jak miłość?

ze strony kobiet do faceta? nie, nigdy..., istnieje? ktos widział, slyszal? tylko prosze, nie mow o milosci materialnej kobiety do faceta :) bo taka to i owszem.. często się zdarza

a panienka płacze bo gosc chce miec swoja kobiete za zone, ja pie3rdole... rece opadają.  Fakt powinien powiedziec, ze ma ją w d0pie i wyj3bac jej w ryj, to moze by się bardziej ucieszyła, miałaby swojego bad boya w domu, mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×