Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buuuu

Gdzie jest Buka

Polecane posty

Gość Gosc
30 minut temu, GoscAmebka napisał:

Buka = bunia BOGUNIA

Zakazana Bogu-sia 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciekawa jestem ile kosztuje taka koloryzacja? Bo efekty są naprawdę straszne, a przecież pamietam, że Buka miała fajne włosy jeszcze nie tak dawno temu, były takie dość grube i dobrze się prezentowały. Ta rudość jest straszna, powinna zrobić sobie brąz. 

Powinna schudnąć i zadbać o cerę, a na głowę może tupecik kupić w tęczowym kolorze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Powinna schudnąć i zadbać o cerę, a na głowę może tupecik kupić w tęczowym kolorze 

I nie trzeba włosów myć, suchym szamponem psiukać... 😉 takie peruki z aliexpress mogłaby testować na kanale 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

No przecież już była, jakies niecałe 2 tyg temu 😂😂 we wątku była poddawana wątpliwość w jakość tych ekofarb

No i ktoś pisał, że co 2 tygodnie... Zgadza się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czegos na wągry jej nie wysłali? 🙈🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogo

Ona ma mniej lajków i na insta i na yt- bie niż Ostra, ale się musi bulgotać :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość włoski cyc napisał:

wątek o niej zniknął zaraz potem jak Lew pojawił się na forum zachwalając Gałgana i ktoś go zdemaskoał!!! o k.u..r.w.a. to na prawdę był on i wątek poleciał!! pprzypadek, nie sądzę!!

Po czym go zdemaskowali? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Po czym go zdemaskowali? 

Nie ten wątek. Idź stąd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Po czym go zdemaskowali? 

Po belonogiego amazing boobs 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Watki ci się pomyliły.

Tobie się pomyliły, Buka jest tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy

Zawsze gdy robi się merytorycznie to wątek leci. Akurat w ostatnim topiku rozmowa była kulturalna, a że ludzie trafnie wypunktowali kłamstwa Bogusławy to od razu wątek do pożarcia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Candy napisał:

Zawsze gdy robi się merytorycznie to wątek leci. Akurat w ostatnim topiku rozmowa była kulturalna, a że ludzie trafnie wypunktowali kłamstwa Bogusławy to od razu wątek do pożarcia. 

 

Niedziela - skacowany belonogi nie wystawił jej na dwór, wiec pożera wątki 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blabla

Wie ktoś na czym polegało dostosowanie kuchni w mieszkaniu boczków? Czy Bogusława może coś samodzielnie zrobić w tej kuchni po remoncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boczuś
Przed chwilą, Gość Blabla napisał:

Wie ktoś na czym polegało dostosowanie kuchni w mieszkaniu boczków? Czy Bogusława może coś samodzielnie zrobić w tej kuchni po remoncie?

Też jestem ciekawa! 

A tak nawiasem, to Bogusia po prostu się przeliczyła. Po całej dramie okazało się, że to nie ona była dla widzów ciekawa jako osoba - a jej związek. Można mówić co się chce o tolerancji i prawie każdego do miłości (którego jej nie odbieram), ale małżeństwo z taka chorą osobą budziło emocje i to chciało się oglądać. Mnie też ciekawiło ich codzienne życie i to, czym różni się od życia standardowej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boczuś

Boże, dlaczego chce dodać komentarz i musi go zatwierdzić moderator 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boczuś

I to akurat tego nie, a jak napisałam dłuższy to zawartość musi być zatwierdzona, zwariuje tu no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Blabla napisał:

Wie ktoś na czym polegało dostosowanie kuchni w mieszkaniu boczków? Czy Bogusława może coś samodzielnie zrobić w tej kuchni po remoncie?

A było takie? Jeśli tak to czemu ona nawet sobie kanapki nie zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goś
1 minutę temu, Pinezka napisał:

Chyba mieli zamontowany taki obniżony wysuwany blat, przy którym Buka mogła wygodniej jeść (a jak jeść, to i pokroić co nieco pewnie dałaby radę...) Generalnie pewnie parę rzeczy dałaby radę zrobić, gdyby nie primo - wtórna niepełnosprawność spowodowana otłuszczeniem, secundo - brak chęci do pomocy @meżowi.

Lepiej być na łasce męża? I czekać aż zrobi kanapkę? Grunt, że problem suchej skóry pod oczami rozwiązany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blabla
6 minut temu, Pinezka napisał:

Chyba mieli zamontowany taki obniżony wysuwany blat, przy którym Buka mogła wygodniej jeść (a jak jeść, to i pokroić co nieco pewnie dałaby radę...) Generalnie pewnie parę rzeczy dałaby zrobić, gdyby nie primo - wtórna niepełnosprawność spowodowana otłuszczeniem, secundo - brak chęci do pomocy @meżowi.

No właśnie obiło mi się o uszy, że robili remont żeby dostosować kuchnię i aby Bogusława była bardziej samodzielna. Na filmikach kulinarnych widać było, że tylko partner życiowy wszystko robi, a Bogusława konsumuje. W takim razie nie rozumiem, remont był po to by siedziala przy blacie? Jej wózek posiada funkcję podnoszenia i obniżania więc może zjeść przy każdym innym stoliku. Na filmikach widać, że jest w różnych knajpach i siedzi przy stole. Chyba, że szło o dofinansowanie i zrobienie remontu za darmo to inna sprawa. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby

Czy tylko ja jestem taka, że jak Buka się nie pokazuje, to tworzę teorie spiskowe ? Nie zastanawiałyście się nigdy, czy Bartek jej nie uderzył i dlatego mówi czasem, że dziś nie pokaże twarzy ? 

Min sfrustrowany, ona sfrustrowana, do różnych rzeczy może dojść... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueray
4 minuty temu, Gość Goś napisał:

Lepiej być na łasce męża? I czekać aż zrobi kanapkę? Grunt, że problem suchej skóry pod oczami rozwiązany. 

🤦‍♀️ priorytety Bogusławy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość jjj napisał:

Tobie się pomyliły, Buka jest tylko jedna.

Kłólowa jest tylko jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Blabla napisał:

Wie ktoś na czym polegało dostosowanie kuchni w mieszkaniu boczków? Czy Bogusława może coś samodzielnie zrobić w tej kuchni po remoncie?

Na limonkowym kolorze i dodatkach w nim 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Augystynovicz

Buka nosi hula hoop zamiast paska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzjeł
1 godzinę temu, Gość Baby napisał:

Czy tylko ja jestem taka, że jak Buka się nie pokazuje, to tworzę teorie spiskowe ? Nie zastanawiałyście się nigdy, czy Bartek jej nie uderzył i dlatego mówi czasem, że dziś nie pokaże twarzy ? 

Min sfrustrowany, ona sfrustrowana, do różnych rzeczy może dojść... 

Tak, ale nie takie drastyczne. Ja za każdym razem myślę, że w końcu odbił się na niej jej styl życia i wylądowała w szpitalu. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gogo napisał:

Ona ma mniej lajków i na insta i na yt- bie niż Ostra, ale się musi bulgotać :D

 

ale ma więcej $ na patronite ;)  także ten.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby
20 minut temu, Gość Kuzjeł napisał:

Tak, ale nie takie drastyczne. Ja za każdym razem myślę, że w końcu odbił się na niej jej styl życia i wylądowała w szpitalu. 🤔

Takie myśli też miałam, no bo dlaczego się nie pokazuje ? Bo uważa, że gorzej wygląda ? Zawsze wygląda tak samo. Ale przemocy w domu jej nie życzę, jaka by nie była. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Blabla napisał:

No właśnie obiło mi się o uszy, że robili remont żeby dostosować kuchnię i aby Bogusława była bardziej samodzielna. Na filmikach kulinarnych widać było, że tylko partner życiowy wszystko robi, a Bogusława konsumuje. W takim razie nie rozumiem, remont był po to by siedziala przy blacie? Jej wózek posiada funkcję podnoszenia i obniżania więc może zjeść przy każdym innym stoliku. Na filmikach widać, że jest w różnych knajpach i siedzi przy stole. Chyba, że szło o dofinansowanie i zrobienie remontu za darmo to inna sprawa. 

 

przecież wiją nowe gniazdko na białołęce, więc pewnie znów kasę ciągnęli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik
44 minuty temu, Gość Magdalena Augystynovicz napisał:

Buka nosi hula hoop zamiast paska.

madzia ty nie świruj, bo ty niedługo też będziesz :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik
2 minuty temu, Gość Baby napisał:

Takie myśli też miałam, no bo dlaczego się nie pokazuje ? Bo uważa, że gorzej wygląda ? Zawsze wygląda tak samo. Ale przemocy w domu jej nie życzę, jaka by nie była. 

może skacowana ;) przecież lubiła alko prawie jak ziaję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×