Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buuuu

Gdzie jest Buka

Polecane posty

Gość Guzik
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Bunia znów z nakarmioną żarła😂 jutro obowiązkowy hołm ofis 

na instastory nażartej zapowiedź smakowitej serii z bunią 😂 że im nie wstyd paść grubasa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No ale Buka też mogłaby dla Bełta zrobić sobie taki lifting. Żeby poprawić jakość aktywności seksualnej. 

jego ręka jest aktywna i wystarczy, a w sex bu z boczkiem nikt nie wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość niedzielny

przecież one żarły od rana (widać po godzinach dodawania instastory)- więc berni w robocie zasuwał by na rachunki z restauracji mieć ;) jak to się ma do buki płacy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci

B o g n a dobitnie dała do zrozumienia, że dziewczyna z kliniki ma jej odpisać i "klepnąc" nazwę!oj b o g n a ty małe dzieciątko, nasza kłuszynka, która rozrasta się aż pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wita was922

nadrobiłam temat zdrady- myślę, że to Buka odcięła Bełta od uwielbienia tłumów,  a nie sam się wycofał. Chociaż teraz pewnie żałuje, patrząc na wyświetlenia.

Macie te skriny rozmowy Bełta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Pinezka napisał:

Czy mi się wydaje, czy ona na tym Insta coraz większe zbliżenia robi? Bo te jej "ponętne inaczej" usteczka niedługo będą pół ekranu zajmować...

żebyś nie wyczaiła w tle tramwaju do arkadii ;) za dużo osób poluje na buke w godzinach pracy, trzeba tajemniczość wprowadzić ;) dziś może galeria północna? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gość wita was922 napisał:

nadrobiłam temat zdrady- myślę, że to Buka odcięła Bełta od uwielbienia tłumów,  a nie sam się wycofał. Chociaż teraz pewnie żałuje, patrząc na wyświetlenia.

Macie te skriny rozmowy Bełta?

https://imgur.com/a/mEg1RQf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzjeł
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

żebyś nie wyczaiła w tle tramwaju do arkadii 😉 za dużo osób poluje na buke w godzinach pracy, trzeba tajemniczość wprowadzić ;) dziś może galeria północna? hmmm

To niech jeszcze okulary zdejmie, bo można zobaczyć odbicie w szkłach 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Kuzjeł napisał:

To niech jeszcze okulary zdejmie, bo można zobaczyć odbicie w szkłach 😂

dlatego już jaruzelskiego nie nosi, za duzo się odbijało :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwida

Znowu Q&A? hahhaha i znowu te same pytania wybrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
5 minut temu, Gość gosc napisał:

https://imgur.com/a/mEg1RQf

Odgrzewany kotlet, ale kur... jaki Berni jest nienasycony. Zeby nie bylo, nie dziwi mnie to, ale ta desperacja jest szokujaca :P Ciekawe co robi buuu jak jest bałdzo, bałdzo niegrzeczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Jaa napisał:

Odgrzewany kotlet, ale kur... jaki Berni jest nienasycony. Zeby nie bylo, nie dziwi mnie to, ale ta desperacja jest szokujaca :P Ciekawe co robi buuu jak jest bałdzo, bałdzo niegrzeczna. 

to zjada więcej niż 2 pierożki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
16 minut temu, Gość gosc napisał:

https://imgur.com/a/mEg1RQf

ponad 1,360 views. słynny berni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzjeł
10 minut temu, Gość zwida napisał:

Znowu Q&A? hahhaha i znowu te same pytania wybrała?

Plany na wakacje, czego najbardziej żałuje, ulubiona pomadka? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość Kuzjeł napisał:

Plany na wakacje, czego najbardziej żałuje, ulubiona pomadka? 😄

mam nadzieje że powie też co sadzi o tułbopigmentach 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Kuzjeł napisał:

Plany na wakacje, czego najbardziej żałuje, ulubiona pomadka? 😄

ulubiona pozycja przy jedzeniu, ulubione pierożki, relacje z ulubionym bratem, dlaczego nie lubi  nie utrzymuje kontaktu z madzialeną, czy lubi swój karyniasty look z liceum ... tyle pytań 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

mam nadzieje że powie też co sadzi o tułbopigmentach 😂

som bałdzo ładne i da sie nimi pomalować 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZieloneOko
53 minuty temu, Gość gość napisał:

som bałdzo ładne i da sie nimi pomalować 😄

Zapomniałaś o błysku, którego w żadnym makijażu kruszynki nie może zabraknąć. To taki must have bjuti świata naszej guru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

https://imgur.com/a/mEg1RQf

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Jaa napisał:

Odgrzewany kotlet, ale kur... jaki Berni jest nienasycony. Zeby nie bylo, nie dziwi mnie to, ale ta desperacja jest szokujaca 😛Ciekawe co robi buuu jak jest bałdzo, bałdzo niegrzeczna. 

Gdy Buka jest niegrzeczna zaczyna robić miny podpitej kurtyzany spod budki z piwem, która wdzięczy się do okolicznych meneli. Zalotnie wywraca niebieskimi gałkami, bo wie, że to najbardziej ceni w niej mąż. Łapczywie oblizuje językiem tłuste gąsienice. I uwodzicielsko szepcze: 

- Bejtek, Bejtek, no chodź... Bejtek... Mrr - mruczy niczym dzika kotka. Jeśli to nie pomaga. Wtedy krecią łapą zaczyna masować fałd piersiowo-brzuszny. Sapie ciężko jak przy robieniu makijażu. Ociera się odwłokiem o tył wózka, aby rozprowadzić feromony z pieluchy, które przyciągną do niej samca alfa. Daje tym znak, że jest aktywna seksualnie i gotowa do rozrodu.

- Bajtek, musisz mnie podmyć Ziają -- jęczy uwodzicielsko. - Jestem spragniona, musisz napoić mnie nektarem miłości... Widziałam jak nabierasz apetytu na Instagramie... chodź tu kocie skonsumować...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Gdy Buka jest niegrzeczna zaczyna robić miny podpitej kurtyzany spod budki z piwem, która wdzięczy się do okolicznych meneli. Zalotnie wywraca niebieskimi gałkami, bo wie, że to najbardziej ceni w niej mąż. Łapczywie oblizuje językiem tłuste gąsienice. I uwodzicielsko szepcze: 

- Bejtek, Bejtek, no chodź... Bejtek... Mrr - mruczy niczym dzika kotka. Jeśli to nie pomaga. Wtedy krecią łapą zaczyna masować fałd piersiowo-brzuszny. Sapie ciężko jak przy robieniu makijażu. Ociera się odwłokiem o tył wózka, aby rozprowadzić feromony z pieluchy, które przyciągną do niej samca alfa. Daje tym znak, że jest aktywna seksualnie i gotowa do rozrodu.

- Bajtek, musisz mnie podmyć Ziają -- jęczy uwodzicielsko. - Jestem spragniona, musisz napoić mnie nektarem miłości... Widziałam jak nabierasz apetytu na Instagramie... chodź tu kocie skonsumować...

 

o fujka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeju ten jej ostatni makijaż jest okropny...pomiajając, że prawie indenctyczny już kiedyś wrzucała to kolory są straszne. Czy ona przez kolejne 5 lat będzie się tak samo malowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Pinezka napisał:

Ech, mam stanowczo zbyt plastyczną wyobraźnię, bo zobaczyłam przed oczami tę scenę dokładnie i z detalami. Proszę, dobijcie mnie... :-O

To samo! A zwłaszcza -

Ociera się odwłokiem o tył wózka, aby rozprowadzić feromony z pieluchy,które przyciągną do niej samca alfa

 

🤢🤢🤢🤢🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
56 minut temu, Gość gość napisał:

Jeju ten jej ostatni makijaż jest okropny...pomiajając, że prawie indenctyczny już kiedyś wrzucała to kolory są straszne. Czy ona przez kolejne 5 lat będzie się tak samo malowała?

Bedzie, tylko w innych kolorach 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pomijając estetykę makijażu (bo jest taka jak zawsze czyli słaba), to te jej miny.... masakra 😆😆 I ten alf na łbie 🥴🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv

To stroszenie alfa 😂 I te miny🤦🏼‍♀️ Czy może być bardziej groteskowo?😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusacczci
16 minut temu, Pinezka napisał:

Nie mów "hop", Buka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i może nas niejednym zaskoczyć... :-D

Odstawi taniec zadowolonego brzuszka przy odcinkach z nakarmioną 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona jest groteskowo gruba. Tam żaden makijaż nie przykryje tej zanieczyszczonej cery, żaden kadr nie poradzi sobie z tuszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×