Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buuuu

Gdzie jest Buka

Polecane posty

Gość Gosc
30 minut temu, Gość pdkv napisał:

To stroszenie alfa 😂 I te miny🤦🏼‍♀️ Czy może być bardziej groteskowo?😐

Jak paw. Może berni był w pobliżu i potem była upojna noc? 🤔😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Jaa napisał:

Odgrzewany kotlet, ale kur... jaki Berni jest nienasycony. Zeby nie bylo, nie dziwi mnie to, ale ta desperacja jest szokujaca 😛Ciekawe co robi buuu jak jest bałdzo, bałdzo niegrzeczna. 

Napina się i.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pomijając estetykę makijażu (bo jest taka jak zawsze czyli słaba), to te jej miny.... masakra 😆😆 I ten alf na łbie 🥴🥴

Zalotne minki kułtyzany 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Pinezka napisał:

Nie mów "hop", Buka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i może nas niejednym zaskoczyć... 😄

Zatańczy kankana...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Zatańczy kankana...? 

...w pantalonach na kokardy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Zatańczy kankana...? 

Nieee, zerwie na wizji stanik z fałdu piersiowo-brzusznego i zacznie nim wywijać nad głową... 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkv
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak paw. Może berni był w pobliżu i potem była upojna noc? 🤔😋

Najpierw musiałoby być nabieranie apetytu na mieście 👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć

Dlaczego "Buka". skąd ta ksywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gośćć napisał:

Dlaczego "Buka". skąd ta ksywa?

Bo przybrała kształt Buki z Muminków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Pinezka napisał:

Z piórkiem w odwłoku i wynurzając się z chmury turbopigmentów...

ah te chmułki tułbotowe <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo przybrała kształt Buki z Muminków.

Również z charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
11 minut temu, Gość gość napisał:

Również z charakteru.

na pewno nie z wyszczerzonych zębów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.07.2019 o 23:36, Gość Gość niedzielny napisał:

winę za zdradę bejtka na kafeterię ;)

Serio nawiązała w filmie do kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość niedzielny
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Serio nawiązała w filmie do kafe?

nie wprost, bo przecież "szamba nie czyta" (hłe, hłe), ale:

pewne osoby, pewne skriny, pewne plotki :-P wniosek nasuwa się jeden- skriny wypłynęły na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak tam dziewczyny, zgłaszacie się do projektu Anielsko pięknie? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak tam dziewczyny, zgłaszacie się do projektu Anielsko pięknie? 🤣

Wiem, że kształt kuli jest idealny i że wyhodowanie alfa na głowie to wyczyn, ale nie... Wolę być diabelsko seksowna 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak tam dziewczyny, zgłaszacie się do projektu Anielsko pięknie? 🤣

dla mnie ta klinika niepowazna, robia projekt anielsko pięknie i biora do wspolpracy zaniedbana B. no żeby na początek jakoś ja do ładu doprowadzli jeszcze..ja nie wiem czy oni chca mieć z niej pożywkę jak tamci z izy kisio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

dla mnie ta klinika niepowazna, robia projekt anielsko pięknie i biora do wspolpracy zaniedbana B. no żeby na początek jakoś ja do ładu doprowadzli jeszcze..ja nie wiem czy oni chca mieć z niej pożywkę jak tamci z izy kisio?

musi byc kiepsko w tej klinice skoro bunia ma ich promować :P w stolicy tyle warsawshore lata, że za kwas w ustach za friko by promowały latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak tam dziewczyny, zgłaszacie się do projektu Anielsko pięknie? 🤣

w 1 odc. powinna wystąpic bu- ona ma duży problem z pielęgnacją cery. Reszta wode i ręce ma 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Pinezka napisał:

Z piórkiem w odwłoku i wynurzając się z chmury turbopigmentów...

...oraz rycząc gromko Marsyliankę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Zalotne minki kułtyzany 😛 

Jak dobrze, że nie mam parcia żeby to obejrzeć. Zwrot śniadania murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc

Ten cały płojekt to bedzie wielka porażka tej kliniki, aż mi ich szkoda. Idą zdecydowanie w kierunku kontrowersji myśląc, że buka ma wielkie zasięgi i że narobi im widowni, zresztą pewnie sama im to nagadała. Nie zrobili researchu w internecie, co tak naprawdę ludzie o niej myślą, jakie mają zdanie i dlaczego ją obserwują/oglądają - bo tylko i wyłącznie dla beki, a takie osoby nie przyniosą klinice ani dobrej opinii, ani hajsu. 

Szczerze Wam powiem, że jeśli już naprawdę chcieli błysnąć pomocą ciężko niepełnosprawnej, to z dwojga złego nasza Odra byłaby lepszym materiałem - mimo wszystko nie jest tak obrzydliwie otyła, jak się ją ładnie umaluje, zrobi jej zęby i zadba o cerę to byłaby całkiem ładna dziewczyna z niej, a co można zrobić z buki? Przecież ona już człowieka nie przypomina, z twarzy karyniasta, brzydka, nalana i otyła, o ciele to już nie wspomnę, bo nie ma o czym.

Kliniko! Obudź się! Nie wiesz, co czynisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co jak co, to nie chciałabym metamorfozy, której patronką jest ulana kula w makijażu spoconego klauna.

Ale myślę, że będzie miała sporo zgłoszeń- jej fanki urodą nie grzeszą; forsy na patronite skąpią, ale jak bu- lubią darmoszki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Buka robi atak na superpharm, bo jest bjodelma w promocji. I to nie byle jakiej 39,99 za 500 ml!! Dla kogoś, kto się przemywa tym, to spora oszczędność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość goscc napisał:

Ten cały płojekt to bedzie wielka porażka tej kliniki, aż mi ich szkoda. Idą zdecydowanie w kierunku kontrowersji myśląc, że buka ma wielkie zasięgi i że narobi im widowni, zresztą pewnie sama im to nagadała. Nie zrobili researchu w internecie, co tak naprawdę ludzie o niej myślą, jakie mają zdanie i dlaczego ją obserwują/oglądają - bo tylko i wyłącznie dla beki, a takie osoby nie przyniosą klinice ani dobrej opinii, ani hajsu. 

Szczerze Wam powiem, że jeśli już naprawdę chcieli błysnąć pomocą ciężko niepełnosprawnej, to z dwojga złego nasza Odra byłaby lepszym materiałem - mimo wszystko nie jest tak obrzydliwie otyła, jak się ją ładnie umaluje, zrobi jej zęby i zadba o cerę to byłaby całkiem ładna dziewczyna z niej, a co można zrobić z buki? Przecież ona już człowieka nie przypomina, z twarzy karyniasta, brzydka, nalana i otyła, o ciele to już nie wspomnę, bo nie ma o czym.

Kliniko! Obudź się! Nie wiesz, co czynisz!

Jak sobie to wyobrażasz w wykonaniu Ostrej? Ona się nie ruszy bez matki albo siostry. Przecież ze wstydu by się spaliła. Jeszcze jakby zabieg robił facet... xD ostra jest za dzika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

co jak co, to nie chciałabym metamorfozy, której patronką jest ulana kula w makijażu spoconego klauna.

"Ulana", to jak się zmoczy, a.bo jej się uleje. NALANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Buka robi atak na superpharm, bo jest bjodelma w promocji. I to nie byle jakiej 39,99 za 500 ml!! Dla kogoś, kto się przemywa tym, to spora oszczędność 

W sensie: tylko tym/ w ten sposób myje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe czy mąż dostanie dostęp do zdjęć kandydatek 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość goscc napisał:

Ten cały płojekt to bedzie wielka porażka tej kliniki, aż mi ich szkoda. Idą zdecydowanie w kierunku kontrowersji myśląc, że buka ma wielkie zasięgi i że narobi im widowni, zresztą pewnie sama im to nagadała. Nie zrobili researchu w internecie, co tak naprawdę ludzie o niej myślą, jakie mają zdanie i dlaczego ją obserwują/oglądają - bo tylko i wyłącznie dla beki, a takie osoby nie przyniosą klinice ani dobrej opinii, ani hajsu. 

Szczerze Wam powiem, że jeśli już naprawdę chcieli błysnąć pomocą ciężko niepełnosprawnej, to z dwojga złego nasza Odra byłaby lepszym materiałem - mimo wszystko nie jest tak obrzydliwie otyła, jak się ją ładnie umaluje, zrobi jej zęby i zadba o cerę to byłaby całkiem ładna dziewczyna z niej, a co można zrobić z buki? Przecież ona już człowieka nie przypomina, z twarzy karyniasta, brzydka, nalana i otyła, o ciele to już nie wspomnę, bo nie ma o czym.

Kliniko! Obudź się! Nie wiesz, co czynisz!

Nie zgadzam się,  że Otra wyglądałaby lepiej. Z filtrami i z mega odległosci. Z bliska ma cerę staruszki i palaczki. A już zupelnie nie nadaje sie do kontaktu z ludzmi. Ma powazne problemy psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziaja
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie zgadzam się,  że Otra wyglądałaby lepiej. Z filtrami i z mega odległosci. Z bliska ma cerę staruszki i palaczki. A już zupelnie nie nadaje sie do kontaktu z ludzmi. Ma powazne problemy psychiczne.

Ale tutaj chodzi tylko o wygląd zewnętrzny. Aśkę z ChDW tez wzięli w obroty i dopóki się nie odezwie wygląda nawet ok. 

Otra w odróżnieniu do buki jest szczupła, więc trochę kwasu hialuronowego tu i tam, jakieś karboksyterapie i wygląda jak tysiąc dolcow 😉 Buka nawet z paciajami za milion wyglada jak tandetna karyna - antyreklama salonów piękności. No chyba, że mają zamiar ją odchudzić i wstawić zęby 😋 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×