Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buuuu

Gdzie jest Buka

Polecane posty

Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Nie ma co kryć jednak, że uniknąłby ten wątek takich katechez jakie tu sie co jakiś czas pojawiają, gdyby niektóre z tu piszących( jest to niewielki odsetek) darowałyby sobie wyzwiska od kadłubów, odwłoków itd.  To stanowi paliwo dla tych samarytanek z ustami pełnych politycznie poprawnych frazesów a i dla samej Bogny która dzieki temu może prawić o "hejcie" i dzięki czemu może manipulować tak, żeby udawać, że nie widzi merytorycznych komentarzy...

 

Jak najbardziej, tu się zgodzę. Absolutnie nie popieram tak mocno chamskich określeń. 

Ktoś tu jeszcze odnosił się do pieluch. Normalnie w ogóle nie komentuję tej kwestii, ale jak widzę że ktoś pisze "a skąd Wy niby wiecie że je nosi?!" to....... No kurczę to nie wiem kim trzeba być, żeby myśleć, że jak Bart znika do pracy na x godzin, a Bu jedzie z rana do pracy/galerii/gdziekolwiek i wraca np. o 18 do domu, to ktoś jej w między czasie pomaga skorzystać z toalety 🤦‍♀️ No na logikę błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak najbardziej, tu się zgodzę. Absolutnie nie popieram tak mocno chamskich określeń. 

Ktoś tu jeszcze odnosił się do pieluch. Normalnie w ogóle nie komentuję tej kwestii, ale jak widzę że ktoś pisze "a skąd Wy niby wiecie że je nosi?!" to....... No kurczę to nie wiem kim trzeba być, żeby myśleć, że jak Bart znika do pracy na x godzin, a Bu jedzie z rana do pracy/galerii/gdziekolwiek i wraca np. o 18 do domu, to ktoś jej w między czasie pomaga skorzystać z toalety 🤦‍♀️ No na logikę błagam...

Jasne, ale chyba jesli NAWET kogos interesują sposoby w jaki ona zachowuje higienę, to mozna poruszyc taka kwestię uzywając w miarę kulturalnych zwrotów a nie obrzydliwych, chamskich porównań.

Niekiedy wydaje mi się, że często przychodzą tutaj osoby, które bluzgają w taki sposób tylko po to, by miec pretekst do wywołania awanturki, rozmydlić wątek..Widac po sposobie pisania tych "postów", że to dzieło 2-3 osób.

Po drugie. Zauważyłam, ze "dobrzy samarytanie" rzadko odnoszą sie tu do merytorycznych komentów, też wola przytaczać te rynsztokowe... Czyżby brakowało im argumentów? :)

I na koniec :) %%% Bogna kafe nie czyta- nie ma sie co spinać a forum jest przeznaczone do dyskusji i tego się trzymajmy %%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzjeł
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Jasne, ale chyba jesli NAWET kogos interesują sposoby w jaki ona zachowuje higienę, to mozna poruszyc taka kwestię uzywając w miarę kulturalnych zwrotów a nie obrzydliwych, chamskich porównań.

Niekiedy wydaje mi się, że często przychodzą tutaj osoby, które bluzgają w taki sposób tylko po to, by miec pretekst do wywołania awanturki, rozmydlić wątek..Widac po sposobie pisania tych "postów", że to dzieło 2-3 osób.

Po drugie. Zauważyłam, ze "dobrzy samarytanie" rzadko odnoszą sie tu do merytorycznych komentów, też wola przytaczać te rynsztokowe... Czyżby brakowało im argumentów? 🙂

I na koniec 🙂 %%% Bogna kafe nie czyta- nie ma sie co spinać a forum jest przeznaczone do dyskusji i tego się trzymajmy %%%

Ja bym się nie zdziwiła, gdyby to była sama Bogu. Przy tej fali konstruktywnej krytyki, jedyne co może zarzucić kafeterii to te sporadyczne wpisy o pieluchach albo te wyzwiska. A potem to już może śmiało nas wyzywać od g.wna i rynsztoku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Kuzjeł napisał:

Ja bym się nie zdziwiła, gdyby to była sama Bogu. Przy tej fali konstruktywnej krytyki, jedyne co może zarzucić kafeterii to te sporadyczne wpisy o pieluchach albo te wyzwiska. A potem to już może śmiało nas wyzywać od g.wna i rynsztoku 🙂

Myslę że mimo wszystko to nie Bogu. To jakaś jedna lub dwie osoby, które chcą walczyć, same nie wiedzą z czym, a że nie potrafią napisać nic kontruktywnego to piszą wyzwiska, żeby potem wyzywać 99% tu piszących od rynsztoku, przywołując swoje własne kloaczne komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia

Ej, ale to naprawdę kupa gòwna i potu. O czym ta dyskusja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Widzę, że kierowniczke kafeterii przywialo i tutaj. Będzie uczyć dorosłe kobiety na czym polega internet. Ten ton, który w założeniu ma być protekcjonalny, a jest śmieszny i bombastyczny. Przetykany aluzjami fekalnymi, które przynajmniej na tym wątku mają sens. 

 To pora do okulisty. Opanuj urojenia, na kafe piszą dziesiątki osób - ale to standardowa paranoja niektórych, możesz zdiagnozować u specjalisty. Naturalizm wypowiedzi służył jedynie podkreśleniu, udobitnieniu problemu. Nie ogarniasz podstaw, a próbujesz krytykować, niestety tylko się wysmętniasz. Post dotyczył dwóch stron medalu/ osób z obu stron barykady, ale tego też nie pojęłaś. Więc lepiej się nie udzielaj, dopóki nie zrozumiesz, ale raczej specjalnie nie rokujesz, żeby kiedykolwiek.

A zanim ponownie spróbujesz zabłysnąć, sprawdź znaczenie pojęć: "przetykany" oraz "fekalny". Lepiej nie używać określeń, których się nie rozumie. Kilka słowników się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Będzie uczyć dorosłe kobiety na czym polega internet.

Dorosłe? To raczej nie o tobie. Dorosły zdaje sobie sprawę z dwojakiej natury internetu.A ciebie akurat douczyć by się przydało, ale nie ciesz się, za darmo dziś nikt nie naucza, czasy Jezusa dawno odeszły w przeszłość. Musisz sam/a konkretnie zainwestować w uzupełnienie własnej edukacji, im szybciej, tym lepiej, bo luki straszą nawet na drugorzędnym forum.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Wątek się cofnął, albo mi się wydaje. Jakieś posty na pewno poleciały po zgłoszeniu. 

Też mam takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na Kafe powinien być jakiś moderator, żeby wyrzucał wyzwisko o Bogûsi oraz żeby blokował te wszystkie nawiedzone specjalistki, które chcą rządzić innymi i nie dają się wypowiedzieć. Zostałaby tylko rzeczowa, czasem z przymrużeniem oka, dyskusja o Pani Bogüsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość gość napisał:

ona, influencerka, na pewno miala jakis przekaz. nie wiem jaki bo nie widziałam, ale chetnie sie dowiem od Anulki Brzydulki o co chodzi naszej bjutiguru kiedy pokazuje majtki 😁

 

Chce udowodnić, że w handlu istnieje rozmiar, w który się mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Na Kafe powinien być jakiś moderator, żeby wyrzucał wyzwisko o Bogûsi oraz żeby blokował te wszystkie nawiedzone specjalistki, które chcą rządzić innymi i nie dają się wypowiedzieć. Zostałaby tylko rzeczowa, czasem z przymrużeniem oka, dyskusja o Pani Bogüsi.

Właśnie. Choćby ciebie. 

Zablokowałby w pierwszej kolejności ciebie, nawiedzoną, która chcesz rządzić innymi i nie dajesz się im wypowiedzieć. Specjalista też użytkownik 😛 

/pokrętna logika level hard na przykładzie Gość Gość/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

ona, influencerka, na pewno miala jakis przekaz. nie wiem jaki bo nie widziałam, ale chetnie sie dowiem od Anulki Brzydulki o co chodzi naszej bjutiguru kiedy pokazuje majtki 😁

 

Ja nie brzydulka, ale: usilnie pragnie pokazać, że też nosi markowe sexowne dessous (#mykobietki) a nie wory mamasize z bazarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a to stringi były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111
4 minuty temu, Gość gość napisał:

a to stringi były?

Rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

a to stringi były?

Yyyy... Wyobraźnia ma swoje granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

ona, influencerka, na pewno miala jakis przekaz. nie wiem jaki bo nie widziałam, ale chetnie sie dowiem od Anulki Brzydulki o co chodzi naszej bjutiguru kiedy pokazuje majtki 😁

Po co pokazywać bieliznę na wizji? To jakiś nowy "trynd" na YT? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

I tak pod tymi majtexxczkami ma obşraną pieluchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

a to stringi były?

Mękie. Dla tęczowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 63529292939393939836636636

Uważam, ze to jedna z najładniejszychyoutuberek bez makijażu. Ma bardzo delikatną urodę, ładną cerę. W makijazu także dobrze wygląda, ale uważam, ze naturalnie jest bardzo ładną kobietą. Zazdroszczę urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
57 minut temu, Gość 63529292939393939836636636 napisał:

Uważam, ze to jedna z najładniejszychyoutuberek bez makijażu. Ma bardzo delikatną urodę, ładną cerę. W makijazu także dobrze wygląda, ale uważam, ze naturalnie jest bardzo ładną kobietą. Zazdroszczę urody.

Hahahahahahahahahahahahahahaha. To ty udzielasz się na wątku o czerwonym potworze? Tam tez jej zazdrościsz delikatnej urody i cery 😆😆 zdecyduj się na jedną 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upss
59 minut temu, Gość 63529292939393939836636636 napisał:

Uważam, ze to jedna z najładniejszychyoutuberek bez makijażu. Ma bardzo delikatną urodę, ładną cerę. W makijazu także dobrze wygląda, ale uważam, ze naturalnie jest bardzo ładną kobietą. Zazdroszczę urody.

Wątek o twojej buce jest niżej. To o królowej kuli w tupeciku z wylinialego alfa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Właśnie. Choćby ciebie. 

Zablokowałby w pierwszej kolejności ciebie, nawiedzoną, która chcesz rządzić innymi i nie dajesz się im wypowiedzieć. Specjalista też użytkownik 😛 

/pokrętna logika level hard na przykładzie Gość Gość/

Uspokój się m, bo ci pikawa siadzie przez Kafe 😂😂😂 to temat k Bu, a nie o twoich frustracjach xd człowiek przychodzi tu poczytać o Boczkach. Tak trudno to zrozumieć że nikogo nie interesują anonimy z internetu? Wystawianie diagnozy o innych użytkownikach. Niech se to piszą o Buczce. Ale nikogo nie interesują prywatne wywody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Uspokój się m, bo ci pikawa siadzie przez Kafe 😂😂😂 to temat k Bu, a nie o twoich frustracjach xd człowiek przychodzi tu poczytać o Boczkach. Tak trudno to zrozumieć że nikogo nie interesują anonimy z internetu? Wystawianie diagnozy o innych użytkownikach. Niech se to piszą o Buczce. Ale nikogo nie interesują prywatne wywody.

"Pikawa", "siądzie" 😄 Niezłe 😄 Egzotyczny język lumpenproletariatu 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, kocham to! Nie zweaxajcie uwagi na takie rzeczy blablabla. I potem świat taki jest, pełen obojętnych ludzi 🤦‍♀️ Nie myślisz o tym, że może jakaś ślepo wpatrzona w nią inna niepełnosprawna, wierzy w te bajki o cudownym życiu żony niepełnosprawnej i sprawnego mężczyzny? Spełnionym życiu @żona/kikierowniczka itp, wejdzie tu i sobie poczyta to i tamto i przejrzy na oczy? Nie chcę w tym za bardzo popłynąć jako obrończyni ON bo każdy ma teoretycznie swój rozum, ale rozwala mnie na łopatki takie podejście. Tak właśnie próbuje działać ten cały świat yt i insta. Pokazuje jakieś zakłamane rzeczy, ale coo tam niech sobie pokazują i gadają te swoje kłamstwa.

Nie zwracajcie uwagi, ale ja będę wam zwracała uwagę. Wy nie krytykujcie, ale ja będę. Dajcie Boguśce żyć po swojemu, ale wy róbcie to, co ja chcę:)

Ludzie mają gigantyczne problemy wyniesione z dzieciństwa, z którymi sobie nie radzą. Dlatego właśnie zainteresowała mnie Buka. Chciałam poznać jej patenty na rozliczenie się z przeszłością, traumami z dzieciństwa, jej sekret udanych relacji. Sekret jest taki, że ona kłamie, a nie radzi sobie podręcznikowo. A przecież przyszła do internetów inspirować ludzi i pokazywać im jak żyć. Podczas gdy jej życie nie różni się od życia Gochy 3 złote. Tak, jedzenie to też uzależnienie. Jej relacje opierają się na wymuszaniu, na terroryzowaniu, manipulacji czyli przemocy psychicznej. Przypominam sobie streamy u Zwierzyńskich, gdzie Jaca wodził wzrokiem za każdą dvpą, a następnego dnia płakał i klękał oświadczając się. Za chwilę wyzywali się i kazała mu się wynosić. Po czym znowu było otwarte piwko i zacierane rączki jak u Boczków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Brzydulka

Dobra, to może inaczej do tego podejdę. Widzę, że znacie Bukę od strony prywatnej, skoro wysuwacie tak daleko idące wnioski. Co ona takiego robi - oprócz udawania, że ma idealne życie - że aż tak po niej jedziecie? To jest internet, tu każda loszka będzie pokazywała, że ma cudowne życie, kochającego męża, dobrą pracę i mnóstwo energii witalnej. W czym Buka odstaje od reszty? Mówicie, że inne niepełnosprawne mogą dojść do mylnych wniosków, oglądając AnR. Kurczę, to że ktoś jest niepełnosprawny fizycznie, nie znaczy, że jest upośledzony umysłowo i nie potrafi oddzielać ziarna od plew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Dobra, to może inaczej do tego podejdę. Widzę, że znacie Bukę od strony prywatnej, skoro wysuwacie tak daleko idące wnioski. Co ona takiego robi - oprócz udawania, że ma idealne życie - że aż tak po niej jedziecie? To jest internet, tu każda loszka będzie pokazywała, że ma cudowne życie, kochającego męża, dobrą pracę i mnóstwo energii witalnej. W czym Buka odstaje od reszty? Mówicie, że inne niepełnosprawne mogą dojść do mylnych wniosków, oglądając AnR. Kurczę, to że ktoś jest niepełnosprawny fizycznie, nie znaczy, że jest upośledzony umysłowo i nie potrafi oddzielać ziarna od plew.

Ile razy jeszcze o to samo zapytasz? Ile razy można to samo odpisywać? To już nudne. Nawet w tym wątku była już taka dyskusja. Znajdź sobie i poczytaj. Nikt Ci się nie będzie tłumaczył za każdym razem na Twoje zawołanie. Bo pytasz w kółko o jedno i to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ile razy jeszcze o to samo zapytasz? Ile razy można to samo odpisywać? To już nudne. Nawet w tym wątku była już taka dyskusja. Znajdź sobie i poczytaj. Nikt Ci się nie będzie tłumaczył za każdym razem na Twoje zawołanie. Bo pytasz w kółko o jedno i to samo. 

Ona sama nie wie, o co jej chodzi. Po prostu chce coś wyrzygać, a nie wymyśliła jeszcze co. Argumentów logicznych brak. Na merytoryczne posty dziewczyn nie odpowiada. Wraca po chwili z tym samym pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Brzydulka

Jeżeli wy macie logiczne argumenty, to jestem Matką Teresą. Ale dobrze, za dużo was tutaj, żeby się przebić i przekrzyczeć. Rozmawiajcie sobie dalej i życzę miłego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda z Redy
5 minut temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Jeżeli wy macie logiczne argumenty, to jestem Matką Teresą. Ale dobrze, za dużo was tutaj, żeby się przebić i przekrzyczeć. Rozmawiajcie sobie dalej i życzę miłego dnia. 

🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Uspokój się m, bo ci pikawa siadzie przez Kafe 😂😂😂 to temat k Bu, a nie o twoich frustracjach xd człowiek przychodzi tu poczytać o Boczkach. Tak trudno to zrozumieć że nikogo nie interesują anonimy z internetu? Wystawianie diagnozy o innych użytkownikach. Niech se to piszą o Buczce. Ale nikogo nie interesują prywatne wywody.

"M"? Poproś oddziałową o zmianę leków, albo zmień lekarza, twój cię ewidentnie oszukuje albo lekceważy 😄 Mania prześladowcza w XXI w jest do opanowania farmakoterapią, dasz radę. Z  projekcją i przeniesieniem własnych problemów (ad frustracja) to już do terapeuty, jeśli cię nie stać, jest opcja na NFZ, ale długo się czeka, więc nie oszczędzaj, bo może cię unicestwić 😉  Spróbuj jeszcze nadrobić gimnazjum (vide: xd, charakterystyczne u gimbusów), to ostatnia szansa, bo właśnie wygaszają i zostaniesz z podstawowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×