Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buuuu

Gdzie jest Buka

Polecane posty

Gość gość
25 minut temu, Gość Gosci napisał:

Ona jak juz ma hołm ofis to wzdycha na is żeby życzyć jej szczęścia, żeby wytrwala jakby życie z babcia było ciężkie. Z żadnym starszym człowiek życie nie jest usłane różami, ale jej roszczeniowi charakter też nie pomaga.JEJ SIĘ NALEŻY. 

przecież to akurat babcia ma z nimi krzyż pański (ciągłe wrzaski)i dlatego się przeprowadzają na białołęke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
14 minut temu, Gość gość napisał:

Skąd info, że chodzi o babcię?

A o kogo?bejtek w płacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
Przed chwilą, Gość gość napisał:

przecież to akurat babcia ma z nimi krzyż pański (ciągłe wrzaski)i dlatego się przeprowadzają na białołęke. 

Skąd takie info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość√
15 minut temu, Gość gość napisał:

Skąd info, że chodzi o babcię?

akurat babcia to żywotna babeczka. Pewnie chodzi by życzyć jej szczęścia by nikt się na nią nie natknął w godzinach pracy w syforze :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość√
Przed chwilą, Gość Gosci napisał:

Skąd takie info?

trzeba było śledzić poprzednie wątki gdzie jedna laska pisała, że zna babcie i babcia się żaliła na nich :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
2 minuty temu, Gość gość napisał:

przecież to akurat babcia ma z nimi krzyż pański (ciągłe wrzaski)i dlatego się przeprowadzają na białołęke. 

Na pewno b o g n a jest roszczeniowa, JA NAGRYWAM WSZYSCY MAJĄ BYĆ CICHO, wydaje jej się, że jest pempkiem świata bo jest niepelnosprawna i to mogło się babci nie podobać co jest zrozumiałe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
1 minutę temu, Gość Gość√ napisał:

trzeba było śledzić poprzednie wątki gdzie jedna laska pisała, że zna babcie i babcia się żaliła na nich :P 

Napisz coś więcej o naszej bogu jest mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyny A skąd info że anielicasię przeprowadza czy że kupili mieszkanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja jestem w stanie jej wierzyć w stany jakieś depresyjne... życie strasznie ją ogranicza, a dodatkowo sama robi sobie krzywdę swoim charakterem. i tym całym udawaniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja i tak podziwiam, że ona jeszcze nie ma depresji. Jest lato, na ulicach piękne, zgrabne dziewczyny, jakbym była na jej miejscu to chyba płakałabym cały czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość√ napisał:

trzeba było śledzić poprzednie wątki gdzie jedna laska pisała, że zna babcie i babcia się żaliła na nich 😛

Nie każdy siedzi na bezrobociu a w konsekwencji 12/12 tutaj 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosci napisał:

Na pewno b o g n a jest roszczeniowa, JA NAGRYWAM WSZYSCY MAJĄ BYĆ CICHO, wydaje jej się, że jest pempkiem świata bo jest niepelnosprawna i to mogło się babci nie podobać co jest zrozumiałe. 

Chyba: pampkiem, bo pępkiem raczej nie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dziewczyny A skąd info że anielica się przeprowadza czy że kupili mieszkanie??

Nie do mnie, bo wpadam tu z doskoku, ale od poprzedniego/dwóch wątków laski tutaj piszą, że wyżebraneeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Pinezka napisał:

"My, twórcy, influencerzy"... Hahaha!
Swoją drogą - czyżby jakimś cudem zaczęło do niej docierać, że to, co robi ze swoim życiem raczej nie wychodzi jej na zdrowie, na żadnym polu?
Obawiam się jednak, że prędzej to instastory to przygotowanie gruntu pod nowy, rzewny, clickbaitowy filmik.

Też tak myślę. A czy jakiś czas temu nie mówiła, że szykuje się coś ważnego w jej życiu i że za dwa - trzy miesiące może o tym opowie? I było szukanie mebelków? Może serio babcia powiedziała basta i musieli się wyprowadzić znowu na wynajem? Bo inaczej to byłaby raczej pozytywna zmiana? A może chodzi o YT? Depresja, na którą jest jeden lek - zrzutki na apule 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

Nie każdy siedzi na bezrobociu a w konsekwencji 12/12 tutaj 😛 

są dostępne stare wątki geniuszu, nie trzeba siedziec 24h na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

są dostępne stare wątki geniuszu, nie trzeba siedziec 24h na kafe.

Nie wszystkie (nie)geniuszu, wiele (w tym najciekawsze) poszło pod nóż cenzuły. Ogarnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Nie wszystkie (nie)geniuszu, wiele (w tym najciekawsze) poszło pod nóż cenzuły. Ogarnij.

To prawda, niektóre /najlepsze/ smaczki znikały razem z topikami w okamgnieniu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Też tak myślę. A czy jakiś czas temu nie mówiła, że szykuje się coś ważnego w jej życiu i że za dwa - trzy miesiące może o tym opowie? I było szukanie mebelków? Może serio babcia powiedziała basta i musieli się wyprowadzić znowu na wynajem? Bo inaczej to byłaby raczej pozytywna zmiana? A może chodzi o YT? Depresja, na którą jest jeden lek - zrzutki na apule 😂

Może być tak jak mówisz. Wyprowadzka się nie udała, albo babcia wygoniła, a tam jeszcze niegotowe. Coś w ten deseń obstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
29 minut temu, Gość gość napisał:

To prawda, niektóre /najlepsze/ smaczki znikały razem z topikami w okamgnieniu 🙂 

kilka wątkow jest nadal dostepnych, ostatnia strona zaspamowana, ale jest to czytać. Ja nadrobiłam :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ahahaha i znowu ktoś tak bardzo "nie w temacie" wpada i żąda dowodów... 

polecam stare wątki (zwlaszcza te zakumuflowane) i na wizażu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I znowu zgadujecie. Buka macha piórkiem na nitce, a wy jak małe kotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzjeł
11 minut temu, Gość gosc napisał:

I znowu zgadujecie. Buka macha piórkiem na nitce, a wy jak małe kotki.

Zgadujemy jaka będzie narracja, a nie co jej jest. Bo każdy rozsądnie myślący człowiek widzi, że Buczka szuka atencji po swoich ostatnich image'owych porażkach. Nikt tu nie czeka z zapartym tchem, żeby dowiedzieć się, co się stało, bo dobrze wiemy, że nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Brzydulka

Oglądałam niedawno dokument na youtubie o seksualności niepełnosprawnych. Bardzo odważny. Była tam kobieta z bardzo dużą deformacją ciała - coś pokroju Buki - i mlody, przystojny facet. Nagrali ich seks. Owszem, był trochę inny niż seks dwóch pełnosprawnych osób, ale widać, że to możliwe. Jak chcecie, to obejrzyjcie, bo naprawdę ciekawy:  Seks Osób Niepełnosprawnych, kanał: Fick Larry.
Para, o której pisze, to odbicie Buki i Bełta. Z tym, że kobieta ma olbrzymie problemy, aby chociazby ręką ruszyć, więc to jeszcze głębsza niepełnosprawność. Ale wiecie, co mnie ruszyło? Ona ma opiekuna. Mówiła, że potrzebuje asysty przy toalecie, bo nie chce odzierać się z intymności tak zupełnie. Przy okazji mądrze opowiadała o relacjach. Mówiła, że z takim asystentem łączą ją relacje biznesowe i w żaden sposób nie jest z nim żzyta emocjonalnie. Tym sposobem jej mężczyzna nie musi uczestniczyć w - bądź co bądź - krępujących czynnościach i faktycznie może nadal czuć do niej pożądanie. Jest niepełnosprawna, owszem, ale jej facet nie musi mierzyć się ze wszystkimi aspektami jej niepełnosprawności. Nie podciera jej tyłka, nie zmienia podpasek, nie pomaga się wysiusiać. Ich relacja jest zdrowa, bo zostaje zachowana ta intymność. Nie wyobrażam sobie, jak wielką trzeba mieć empatię i niski poziom wrażliwości estetycznej, aby patrzeć pożądliwie na partnera, któremu przed chwilą wycierało się pupę i wąchało wydzieliny. To nie Buki wina, że jest chora, ale naprawdę wystarczyłoby zorganizowanie asystenta, aby ich życie wyglądało zupełnie inaczej, a jej partner dostrzegł w niej kobietę, a nie obiekt do opieki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hels
35 minut temu, Gość gosc napisał:

I znowu zgadujecie. Buka macha piórkiem na nitce, a wy jak małe kotki.

Buka to aktorka taniej sensacji. Ego ostało zranione to za wszelką cenę szuka atencji. Teraz skąpiąc 5 zł fanki będą wysłać wiadomość: jesteś piękna, wspaniała itp. I tak nadwątlone Patronie ego będzie próbować się odbudować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Niech Buczce kończy się ten kiepski humor, bo przecież w lipcu miała chyba mieszkanko pokazywać, więc ma biedulka 12 dni na pokazanie czegos spektakularnego, chociaz znajac ja to właśnie tym projektem nad którym pracowała od dwóch miesięcy była współpraca z klinika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Oglądałam niedawno dokument na youtubie o seksualności niepełnosprawnych. Bardzo odważny. Była tam kobieta z bardzo dużą deformacją ciała - coś pokroju Buki - i mlody, przystojny facet. Nagrali ich seks. Owszem, był trochę inny niż seks dwóch pełnosprawnych osób, ale widać, że to możliwe. Jak chcecie, to obejrzyjcie, bo naprawdę ciekawy:  Seks Osób Niepełnosprawnych, kanał: Fick Larry.
Para, o której pisze, to odbicie Buki i Bełta. Z tym, że kobieta ma olbrzymie problemy, aby chociazby ręką ruszyć, więc to jeszcze głębsza niepełnosprawność. Ale wiecie, co mnie ruszyło? Ona ma opiekuna. Mówiła, że potrzebuje asysty przy toalecie, bo nie chce odzierać się z intymności tak zupełnie. Przy okazji mądrze opowiadała o relacjach. Mówiła, że z takim asystentem łączą ją relacje biznesowe i w żaden sposób nie jest z nim żzyta emocjonalnie. Tym sposobem jej mężczyzna nie musi uczestniczyć w - bądź co bądź - krępujących czynnościach i faktycznie może nadal czuć do niej pożądanie. Jest niepełnosprawna, owszem, ale jej facet nie musi mierzyć się ze wszystkimi aspektami jej niepełnosprawności. Nie podciera jej tyłka, nie zmienia podpasek, nie pomaga się wysiusiać. Ich relacja jest zdrowa, bo zostaje zachowana ta intymność. Nie wyobrażam sobie, jak wielką trzeba mieć empatię i niski poziom wrażliwości estetycznej, aby patrzeć pożądliwie na partnera, któremu przed chwilą wycierało się pupę i wąchało wydzieliny. To nie Buki wina, że jest chora, ale naprawdę wystarczyłoby zorganizowanie asystenta, aby ich życie wyglądało zupełnie inaczej, a jej partner dostrzegł w niej kobietę, a nie obiekt do opieki. 

Naprawdę miałaś ochotę oglądać na YT coś takiego jak seks osób niepełnosprawnych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollll

Zerknijcie w komentarze pod najnowszym filmikiem.... Bu planuje wstrzyknąć kwas hialuronowy w usta, niby dla nawilżenia, ale wiadomo przecież, że kwas też je powiększy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hels
10 minut temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Oglądałam niedawno dokument na youtubie o seksualności niepełnosprawnych. Bardzo odważny. Była tam kobieta z bardzo dużą deformacją ciała - coś pokroju Buki - i mlody, przystojny facet. Nagrali ich seks. Owszem, był trochę inny niż seks dwóch pełnosprawnych osób, ale widać, że to możliwe. Jak chcecie, to obejrzyjcie, bo naprawdę ciekawy:  Seks Osób Niepełnosprawnych, kanał: Fick Larry.
Para, o której pisze, to odbicie Buki i Bełta. Z tym, że kobieta ma olbrzymie problemy, aby chociazby ręką ruszyć, więc to jeszcze głębsza niepełnosprawność. Ale wiecie, co mnie ruszyło? Ona ma opiekuna. Mówiła, że potrzebuje asysty przy toalecie, bo nie chce odzierać się z intymności tak zupełnie. Przy okazji mądrze opowiadała o relacjach. Mówiła, że z takim asystentem łączą ją relacje biznesowe i w żaden sposób nie jest z nim żzyta emocjonalnie. Tym sposobem jej mężczyzna nie musi uczestniczyć w - bądź co bądź - krępujących czynnościach i faktycznie może nadal czuć do niej pożądanie. Jest niepełnosprawna, owszem, ale jej facet nie musi mierzyć się ze wszystkimi aspektami jej niepełnosprawności. Nie podciera jej tyłka, nie zmienia podpasek, nie pomaga się wysiusiać. Ich relacja jest zdrowa, bo zostaje zachowana ta intymność. Nie wyobrażam sobie, jak wielką trzeba mieć empatię i niski poziom wrażliwości estetycznej, aby patrzeć pożądliwie na partnera, któremu przed chwilą wycierało się pupę i wąchało wydzieliny. To nie Buki wina, że jest chora, ale naprawdę wystarczyłoby zorganizowanie asystenta, aby ich życie wyglądało zupełnie inaczej, a jej partner dostrzegł w niej kobietę, a nie obiekt do opieki. 

Ale wtedy trzeba byłoby zacisnąć pasa i nie wydawać na głupoty. Vide jedzenie na mieście i paciaje. 

 

Z drugiej strony może być świadoma, że ze strony Bełta tak nie ma pożądania i obecność asystenta pozbawiłaby ją jakiejkolwiek bliskości. 

 

Wiele twierdzi, ze rodzina nie pomaga, nie bierze na weekendy itp. A ja sądzę, ze rodzina chce. Tylko Bogu boi się go zostawić samego na noc. Woli być zdana na jego niełaskę niż martwić się czy kogoś nie posuwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Brzydulka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Naprawdę miałaś ochotę oglądać na YT coś takiego jak seks osób niepełnosprawnych? 

A dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Depresja, na którą jest jeden lek - zrzutki na apule 😂

Jesteś lekiem na całe zuooooo...

Apulo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×