Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Nazwa

Choya i torebka z ceraty

Polecane posty

Gość gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

...z tym że, jedynym beneficjentem w tym układzie jest Olfa...

myślę, że ona od siebie też coś musi dawać ;);)

w Warszawie, zwłaszcza wśród zamożnych osób, takie układy są czesto spotykane.

Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Tak, ty akurat wiesz co się w Warszawie dzeje, wśród zamożnych ludzi szczególnie :D 

Gość Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Ktoś tu się chyba "seksu w wielkim mieście" naoglądał z opóźnionym zapłonem w jakiejś swojej pipidowie. Układ friends with benefits jest spotykany na wielu warstwach ekonomicznych i nie jest żadnym nowym wynalazkiem. To kwestia umowy i wzajemnego zaufania, a nie pieniędzy czy mieszkania w konkretnym miejscu. Mówię to jako rodowita Warszawianka, "zamożna" (cudzysłów z przekasem w odniesieniu do cytowanego posta). Jak czytam takie bzdury, to aż mnie oczy bolą. Dla mnie jest jasne jak słońce, że piszą je osoby, które w stolicy, czy jakimkolwiek dużym mieście byly przy okazji wycieczki szkolnej w 1996 roku. 

Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ktoś tu się chyba "seksu w wielkim mieście" naoglądał z opóźnionym zapłonem w jakiejś swojej pipidowie. Układ friends with benefits jest spotykany na wielu warstwach ekonomicznych i nie jest żadnym nowym wynalazkiem. To kwestia umowy i wzajemnego zaufania, a nie pieniędzy czy mieszkania w konkretnym miejscu. Mówię to jako rodowita Warszawianka, "zamożna" (cudzysłów z przekasem w odniesieniu do cytowanego posta). Jak czytam takie bzdury, to aż mnie oczy bolą. Dla mnie jest jasne jak słońce, że piszą je osoby, które w stolicy, czy jakimkolwiek dużym mieście byly przy okazji wycieczki szkolnej w 1996 roku. 

to się akurat mylisz, droga koleżanko ;) i nigdzie nie napisałam, że jest spotykany tylko w Warszawie i tylko wśród zamożnych. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

No że Janusz nie jest partnerem olfy?

A w którym miejscu ja napisałam, że Janusz nie jest partnerem Olfy? Pozwól że podpowiem: w żadnym....Ja już kiedyś odpisywałam na kafe na tego typu pytania o to. Laski domagały się odpowiedzi, a jak jej udzieliłam, to było 'tak, akurat. tak to każdy może na anonimowym forum powiedzieć'. Jak ci napiszę, że znam Olfę osobiście to nagle uwierzysz? Więc tego...

Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

to się akurat mylisz, droga koleżanko 😉 i nigdzie nie napisałam, że jest spotykany tylko w Warszawie i tylko wśród zamożnych. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Nie odkrecaj kota ogonem. Ja też tak zrozumiałam twój post. Wszystko i tak sprowadza się do tego, że pie.przy.sz jak potluczona, a wiocha ci uszami wylazi. 

Gość Gosc
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie odkrecaj kota ogonem. Ja też tak zrozumiałam twój post. Wszystko i tak sprowadza się do tego, że pie.przy.sz jak potluczona, a wiocha ci uszami wylazi. 

Jak się chce zgrywać światową, to przynajmniej języka ojczystego kaleczyć nie wypada... inaczej samemu mentalną wiochą i nuworyszostwem się świeci...

Gość gość
9 godzin temu, Gość gość napisał:

A to już nie mój problem jak wy to zrozumiałyście, ważne co jest napisane ;)

nie wiesz skąd pochodzę, więc daruj sobie takie komentarze, proszę.

Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

A w którym miejscu ja napisałam, że Janusz nie jest partnerem Olfy? Pozwól że podpowiem: w żadnym....Ja już kiedyś odpisywałam na kafe na tego typu pytania o to. Laski domagały się odpowiedzi, a jak jej udzieliłam, to było 'tak, akurat. tak to każdy może na anonimowym forum powiedzieć'. Jak ci napiszę, że znam Olfę osobiście to nagle uwierzysz? Więc tego...

Dokładnie w tym miejscu tak napisałaś:

Dnia 18.07.2019 o 09:50, Gość lala napisał:

On istnieje tylko ani nie ma na imię Janusz, ani nie jest jej partnerem 😄

Gość Gosc
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Hahaha, dokładnie to samo sobie pomyślałam, że ktoś tu za dużo netflixa się naoglądal :D 

Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Jak się chce zgrywać światową, to przynajmniej języka ojczystego kaleczyć nie wypada... inaczej samemu mentalną wiochą i nuworyszostwem się świeci...

Gdzie tam jest kaleczenie języka polskiego? 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dokładnie w tym miejscu tak napisałaś:

Niedokładnie, bo ten post nie należał do mnie...

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Niedokładnie, bo ten post nie należał do mnie...

To po c h u j się odzywasz jak pytanie nie było do ciebie? 

Gość Gość
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To po c h u j się odzywasz jak pytanie nie było do ciebie? 

yyy, może dlatego, że zwracałaś się do mnie cytując mój post i pytając w tej samej wiadomości, skąd coś wiem?🤦‍♀️...

Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

yyy, może dlatego, że zwracałaś się do mnie cytując mój post i pytając w tej samej wiadomości, skąd coś wiem?🤦‍♀️...

Yyy, może wymysł sobie nick inny niż gość albo naucz się rozpoznawać które pytania są do ciebie skierowane?

Gość Gość
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Yyy, może wymysł sobie nick inny niż gość albo naucz się rozpoznawać które pytania są do ciebie skierowane?

Zacytowałaś moją wypowiedż i zadałaś mi pytanie o to, skąd się 'o tym' dowiedziałam. Po co więc zacytowałaś właśnie moją wypowiedż przy swoim pytaniu, skoro nie było ono skierowane do mnie? 😂Nie mam obowiązku wymyślać sobie żadnego nicka wedle twoich upodobań, więc być może to ty zbastuj z kozakowaniem skoro nie jesteś w stanie rozpoznać czyjego autorstwa są poszczególne posty. A może po prostu mniej to przeżywaj - ok, spudłowałaś ale przecież i tak nikt cię tu nie zna osobiście...

Gość Gość

Zacytowałaś moją wypowiedż i zadałaś mi pytanie o to, skąd się 'o tym' dowiedziałam. Po co więc zacytowałaś właśnie moją wypowiedż przy swoim pytaniu, skoro nie było ono skierowane do mnie? 😂Nie mam obowiązku wymyślać sobie żadnego nicka wedle twoich upodobań, więc być może to ty zbastuj z kozakowaniem skoro nie jesteś w stanie rozpoznać czyjego autorstwa są poszczególne posty. A może po prostu mniej to przeżywaj - ok, spudłowałaś ale przecież i tak nikt cię tu nie zna osobiście...

Bo ty zacytowałams moja wcześniejszą wiadomość i odpowiedziałaś na moje wcześniejsze pytanie o to czy ktoś kto tamto pytanie zadał siedzi u olfy w szafie. Więc skoro tamto pytanie o siedzenie w szafie nie było do ciebie, bo cytowalo nie twój komentarz, to na ch u j się odzywasz i dziwisz się później że ktoś cię o coś pyta? Jezu, nie mogę już, pewnie i tak nie zakumasz o co chodzi  :D 

Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo ty zacytowałams moja wcześniejszą wiadomość i odpowiedziałaś na moje wcześniejsze pytanie o to czy ktoś kto tamto pytanie zadał siedzi u olfy w szafie. Więc skoro tamto pytanie o siedzenie w szafie nie było do ciebie, bo cytowalo nie twój komentarz, to na ch u j się odzywasz i dziwisz się później że ktoś cię o coś pyta? Jezu, nie mogę już, pewnie i tak nie zakumasz o co chodzi  😄

I znowu pudło. Daj już spokój z tym blefowaniem. Sprawa jest dość prosta - dopowiadasz sobie sama jakieś brednie do wypowiedzi innych osób a pózniej domagasz się wyjaśniania tych bredni. A ze mną sprawa jest jeszcze bardziej prosta - zacytowałaś mój post (i nie było w nim mowy o żadnej szafie) razem z postem innej osoby, błędnie zakładając, że oba należą do mnie. Po czym zacytowałaś mój inny post, zadając bezpośrednio mi pytanie z nim związane, a kiedy odpowiedziałam, rzucasz się, że pytanie nie było do mnie. Może więc w przyszłości bardziej się skoncentruj przy łączniu pytań z właściwymi cytatami. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego tak to przeżywasz - spaliłaś, no trudno, ale serio - to jest animowe forum i nie odbije się to dożywotnią plamą na twojej reputacji...

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I znowu pudło. Daj już spokój z tym blefowaniem. Sprawa jest dość prosta - dopowiadasz sobie sama jakieś brednie do wypowiedzi innych osób a pózniej domagasz się wyjaśniania tych bredni. A ze mną sprawa jest jeszcze bardziej prosta - zacytowałaś mój post (i nie było w nim mowy o żadnej szafie) razem z postem innej osoby, błędnie zakładając, że oba należą do mnie. Po czym zacytowałaś mój inny post, zadając bezpośrednio mi pytanie z nim związane, a kiedy odpowiedziałam, rzucasz się, że pytanie nie było do mnie. Może więc w przyszłości bardziej się skoncentruj przy łączniu pytań z właściwymi cytatami. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego tak to przeżywasz - spaliłaś, no trudno, ale serio - to jest animowe forum i nie odbije się to dożywotnią plamą na twojej reputacji...

Dobra, nie chce mi się tego analizować bo jesteś i tak zbyt tępa żeby to ogarnąć i szkoda czasu, jak chcesz to sobie to analizuj dalej sama. koncentrować też się nie będę na jakimś forum o ...ach. Masz rację sama sobie odpowiadam, mam zaburzenia osobowości,borderline i co tam sobie jeszcze chcesz dopisac. Wygrałaś, gratuluję, uczono mnie że głupiemu czasem lepiej ustąpić. Masz coś ciekawego do powiedzenia w temacie, którego dotyczy ten wątek? Jak nie to po prostu już nie odpisuj, bo forum nie jest o tym i nikt nie chce tego czytać.

Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Dobra, nie chce mi się tego analizować bo jesteś i tak zbyt tępa żeby to ogarnąć i szkoda czasu, jak chcesz to sobie to analizuj dalej sama. koncentrować też się nie będę na jakimś forum o ...ach. Masz rację sama sobie odpowiadam, mam zaburzenia osobowości,borderline i co tam sobie jeszcze chcesz dopisac. Wygrałaś, gratuluję, uczono mnie że głupiemu czasem lepiej ustąpić. Masz coś ciekawego do powiedzenia w temacie, którego dotyczy ten wątek? Jak nie to po prostu już nie odpisuj, bo forum nie jest o tym i nikt nie chce tego czytać.

Klasyk - blefy nie pomogły to teraz się wykręcamy, że niby to rozmówca nie rozumie. Pocieszna jesteś 🙂  

Gość dani

dlaczego zawsze jest tak, ze jak chce sie przeczytac cos o olfie, to na atku zawiast ploteczek sa komentarze od 2-3 tempych ...ek, ktore sie nawzajem wyzywaja. mozna utworzyc osobne forum dla takich? w sensie, niech sobie ida tam pie r dzielic o mieszkaniach i rodowitych war sza wiankach

Gość gosc
4 minuty temu, Gość dani napisał:

dlaczego zawsze jest tak, ze jak chce sie przeczytac cos o olfie, to na atku zawiast ploteczek sa komentarze od 2-3 tempych ...ek, ktore sie nawzajem wyzywaja. mozna utworzyc osobne forum dla takich? w sensie, niech sobie ida tam pie r dzielic o mieszkaniach i rodowitych war sza wiankach

Może dlatego, że jak ktoś napisze coś o Olfie, to zawsze za chwilę znajdzie się jakaś tępa dzida, która podważa zasadność tych komentarzy, dopowiada jakieś swoje herezje po czym męczy doopę, żeby jej pomóc zrozumieć jej własne wymysły. 

Gość Gość

kufa ten wątek już totalnie zszedł na psy

Gość Guru

Olfa nic się nie stara żeby o niej gadano to rozmowy kręcą się o d upie marynie...oprócz tego że na insta dziwi się, że większość Polaków miała do tej pory 1-2 partnerów. W następnym poscie gadka o aplikacjach. Jak to czytam to mam wrażenie że te teksty ktoś jej pisze albo skądś kopiuje. Co myślicie? 

Gość gosc

kufa ten wątek już totalnie zszedł na psy

Chyba za dużo oczekujesz. żaden z wątków na kafe nigdy poza psy nie wyszedł - to nie jest salonik kurtuazyjny tylko forum internetowe dla gimbazy.

Gość Gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Chyba za dużo oczekujesz. żaden z wątków na kafe nigdy poza psy nie wyszedł - to nie jest salonik kurtuazyjny tylko forum internetowe dla gimbazy.

No nie wiem po prostu kiedyś było co poczytać i było ciekawie 

A teraz dwie laski kłócą się o byle gunwo 🤦‍♀️

Gość ......

Panna wypożycza ciuchy,trzaska milion fotek a później miesiącami je wrzuca do neta, przepisuje teksty z Rzeczpospolitej czy innej polityki mieni się influenserka? Matko,może niech sięgnie do słownika i pouczy się. Nawet udawanie mądrej jej nie wychodzi 

Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

No nie wiem po prostu kiedyś było co poczytać i było ciekawie 

A teraz dwie laski kłócą się o byle gunwo 🤦‍♀️

Nie chce wiedzieć co czytasz poza kafe, że rzeczy na tym forum są dla ciebie ciekawe :D 

Gość pola

te same łózko

otrzymałam omleta

i ta koszulka kenzo... eh

Mieć 6 toreb na dwudniowy kurs, suszarki pędzle 20 kosmetyków i wyglądać jak zmokły obdartus z dworca - wyczyn!

Gość Gosc
7 godzin temu, Gość ...... napisał:

Panna wypożycza ciuchy,trzaska milion fotek a później miesiącami je wrzuca do neta, przepisuje teksty z Rzeczpospolitej czy innej polityki mieni się influenserka? Matko,może niech sięgnie do słownika i pouczy się. Nawet udawanie mądrej jej nie wychodzi 

Mieni się? Może sama zainwestuj w słownik, polecam Słownik Języka Polskiego 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się