Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Nazwa

Choya i torebka z ceraty

Polecane posty

Gość Gosciara
Dnia 9.09.2019 o 22:29, Gość Gosciara napisał:

Prawo jazdy to żadne osiągniecie, ale jego brak to porażka ;)

btw ktoś dorotce pocisnął w komentarzu, ze dziwny tekst o tym, ze fajna opcja dla osob zbzikowanych na dbanie o środowisko. Pewnie w następnym filmie poruszy kwestie ochrony środowiska zatem :D

A nie mówiłam? Już w nowym filmie mówi, ze lumpy są spoko, bo waste less. Dodzia, ale jesteś przewidywalna.

Gość Rita

Wydawała się być sympatyczna na ostatnim filmie o lumpeksach, zupełnie inny wizerunek od tego, jaki kreuje. Trochę mnie bawiły określenia o całej wyprawie na łowy do sh jako o wychodzeniu ze strefy komfortu. Od września jest wysyp filmów o lumpeksach na yt, także to przemyślana strategia. Choć ciekawi mnie przegląd ubrań, które kupiła.

Film o zapachach na jesień wcale mi się nie podobał, same hity perfumerii S i D (może poza dwiema propozycjami).

Gość Taak
36 minut temu, Gość Rita napisał:

Wydawała się być sympatyczna na ostatnim filmie o lumpeksach, zupełnie inny wizerunek od tego, jaki kreuje. Trochę mnie bawiły określenia o całej wyprawie na łowy do sh jako o wychodzeniu ze strefy komfortu. Od września jest wysyp filmów o lumpeksach na yt, także to przemyślana strategia. Choć ciekawi mnie przegląd ubrań, które kupiła.

Film o zapachach na jesień wcale mi się nie podobał, same hity perfumerii S i D (może poza dwiema propozycjami).

Najpierw przebierze ubrania jak trafiła jakiegoś hilfigera i potem w jakimś filmiku powie, ze na sobie ma coś, co odkryła w szafie i nie pamięta gdzie kupiła. A w filmiku pokaże takie, w których wie, ze się nigdzie nie pokaże, bo są no name, ale będę wyglądać ok. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.