Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Nazwa

Choya i torebka z ceraty

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Mieni się? Może sama zainwestuj w słownik, polecam Słownik Języka Polskiego 

Nie wiesz, że ten czasownik ma też inne znaczenie niż "błyszczeć się, migotac"? Nieźle się właśnie ośmieszyłas. Gratulacje. 

Gość ......
38 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mieni się? Może sama zainwestuj w słownik, polecam Słownik Języka Polskiego 

Można byc aż tak tępym i niedorozwiniętym? Do książek a nie przesiadywać na internetowych 

Gość Beznickatymrazem

Dorotka uwielbiająca podróże znów spędza wakacje sama w domu.

Gość gość
3 godziny temu, Gość Beznickatymrazem napisał:

Może dlatego,że ją nie stać. Ona tylko udaje bogatą. 

Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Beznickatymrazem napisał:

Serio nie znam nikogo, kto tak mało wyjezdza za granice, o Polsce nie wspomne. Przecież ona żyje skromnie i jak czytam komentarze jej fanek, to już wiem, ze one zwyczajnie musza być biedne, skoro dla nich Dora jest bogata.

Gość Gość

Ile minęło od jej wakacji w grecji? 2 lata? I nigdzie nie była? no tak trzeba uciułać na nową torebkę lv to nawet lodówka pusta

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Serio nie znam nikogo, kto tak mało wyjezdza za granice, o Polsce nie wspomne. Przecież ona żyje skromnie i jak czytam komentarze jej fanek, to już wiem, ze one zwyczajnie musza być biedne, skoro dla nich Dora jest bogata.

Już nie przesadzaj że nie znasz NIKOGO kto tak mało jezdz. Ja znam mnóstwo takich osób, albo nie mają czasu na wyjazdy, albo ich nie lubia, albo nie mają na to pieniędzy. 

Gość Fdh

Zapewne Olfa nie jeździ na wakacje, bo nie ma ochoty, a jakby miała to by pojechała 😛 A tak serio to myślę że jej po prostu nie stać na odpowiedni standard, który mogłaby pokazać. Wakacje na 10 dni do Włoch kosztowały mnie ponad 10k bez żadnych luksusów ktorymi można by się pochwalić - Olfy chyba nie stać na wydanie nawet takiej kwoty żeby "tylko" odpocząć, woli kupić za to kilka pierdół i mieć materiał na parę fimów na yt. Żeby utrzymać pozory luksusowej damy musiałaby wydać co najmniej 5 razy tyle i albo tyle nie ma albo jej się nie kalkuluje, bo nie wierzę, żeby ktoś kto "uwielbia podróże" zadowalał się kilkudniowymi wyjazdami do Poznania i Katowic. A tak btw - kojarzycie laskę ze School of Affluence? Taka trochę Olfa, ale a) naprawdę luksusowa; b) mimo tego o wiele milsza. Prowadzi szkołę online jak złapać milionera i być jetset babe, Olf chyba powinien się tam zapisać, bo przy facecie tej laski to ten cały Janusz to mega nieudacznik.

Gość Beznickatymrazem

A kabinówki L. V leżą i nabierają mocy urzędowej:P

Gość Gosc

Skoro wydaje na torebki zamiast na wyjazdy to stać ją na wyjazdy tylko wydaje na torebki. Kwestia wyboru. Jeden woli podróżować inny kupować ciuchy lub jakieś gadżety 

Gość Gosc

Skoro wydaje na torebki zamiast na wyjazdy to stać ją na wyjazdy tylko wydaje na torebki. Kwestia wyboru. Jeden woli podróżować inny kupować ciuchy lub jakieś gadżety 

Gość roroo

Ówczesny partner zabrał ją na Maderę, to była. Ten jest dużym dzieckiem, gadżeciarzem, także ...

Gość Floksy
11 godzin temu, Gość Beznickatymrazem napisał:

Ze zwierzyńcem, jak każda wariatka

Gość Makaron
16 minut temu, Gość roroo napisał:

Ówczesny partner zabrał ją na Maderę, to była. Ten jest dużym dzieckiem, gadżeciarzem, także ...

Ona ''kupuje" mu deskorolke za 6k a on żałuje jej lampki misia za 150 i sama sobie ja prezentuje:P

Gość Gość
11 minut temu, Gość Floksy napisał:

Co jest złego w jej zwierzętach?

Gość Gość

Olfa ma tylko dwa rodzaje wyjazdów: sponsorowane, czyli ma hotel za free w zamian za jego promocję, oraz wyjazdy na eventy, i wtedy podejrzewam że zwykle za te hotele płaci sama, ale to są zwykle wyjazdy na dwa dni (jedną noc) więc za bardzo ją to po kieszeni nie szarpie. Gdyby miała wyjechać do takich np Włoch za 10 tysięcy, to wtopiłaby mnóstwo kasy, którą może przeznaczyć na mniejsz 'wydarzenia' co przekłada się również na większą ilość tematów do vlogów, a co za tym idzie więcej kasy. Po prostu jej na dłuższe wyjazdy nie stać. 

Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Olfa ma tylko dwa rodzaje wyjazdów: sponsorowane, czyli ma hotel za free w zamian za jego promocję, oraz wyjazdy na eventy, i wtedy podejrzewam że zwykle za te hotele płaci sama, ale to są zwykle wyjazdy na dwa dni (jedną noc) więc za bardzo ją to po kieszeni nie szarpie. Gdyby miała wyjechać do takich np Włoch za 10 tysięcy, to wtopiłaby mnóstwo kasy, którą może przeznaczyć na mniejsz 'wydarzenia' co przekłada się również na większą ilość tematów do vlogów, a co za tym idzie więcej kasy. Po prostu jej na dłuższe wyjazdy nie stać. 

Ciesz się że ciebie stać :D 

Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciesz się że ciebie stać 😄

Cieszę się niezmiernie, ale to nie jest wątek o mnie. 

Gość gosc

do RPA miała jechać, w USA mieszkać i nic 

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Floksy napisał:

Ulzylo ci? To  zacznij moze czytac ksiazke, moze byc kucharska. 

Gość Gosc

Co to za tańce na snapie. Olfa Ty krejzolko 😂

Gość Gosc

Niestety porządna podróż kosztowałaby Olfę naprawdę sporo pieniędzy. Oprócz zabrania sprzętu, musi zapłacić za wyjazd swojemu bratu oraz fotografowi. Ona sama nie ogarnie drona, nie zrobi sobie dobrych zdjęć itd. Musi liczyć na innych. Brat nie będzie płacił sam za siebie, jesli to Olfa chce wyjechać. Mało tego, może jeszcze musiałby mu za to zapłacić 🤷🏼‍♀️

Gość Gość
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Niestety porządna podróż kosztowałaby Olfę naprawdę sporo pieniędzy. Oprócz zabrania sprzętu, musi zapłacić za wyjazd swojemu bratu oraz fotografowi. Ona sama nie ogarnie drona, nie zrobi sobie dobrych zdjęć itd. Musi liczyć na innych. Brat nie będzie płacił sam za siebie, jesli to Olfa chce wyjechać. Mało tego, może jeszcze musiałby mu za to zapłacić 🤷🏼‍♀️

Mnie bardzo bawi to, jak Olfa próbuje robić wokół siebie sztuczny tłum i w ramach zabiegów mających na celu przekonanie widzów że jest kobietą biznesu pierwszej wody, raz, zabierając ze sobą Darka fotografa i Darka brata pokazuje ich i mówi, że jest z Darkami, a innym razem, zabierając ich dwóch, nie pokazuje ich we vlogu ale mówi, że jest ze swoją ekipą - montażystą i fotografem. Tak np było w przypadku jej niedawnego wyjazdu do Katowic - mówiła, że jest tam z ekipą montazysta i fotograf, a ja ją widziałam w tym czasie z oboma Darkami pod superjednostką w Kato 😂

Gość Fdh
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Na wyjazd dla zwykłego Kowalskiego jak ja w sensie finansowym na pewno ją stać, ale tego nie pokazałaby we vlogu, bo standardowe wakacje z Tui albo wynajęcie airbnb byłoby za bardzo middle class, czyli poniżej jej aspiracji. Wydaje mi się, że nie stać jej na to wizerunkowo, tzn nie może wyłożyć 10-15k na przyjemność tylko dla siebie, której nie da się potem sprzedać. Nie mam torebki LV i Diora, ale mam kilka fajnych wyjazdów w roku, ona ma Diory i jeździ na weekend do Katowic - czyli de facto musi dokonywać podobnych wyborów co ja, która obok luksusu nawet nie stałam. No chyba, że Olf nie lubi wyjeżdżać, choć to by się kłóciło z jej wcześniejszymi deklaracjami. Może ktoś się jej o to zapyta w najbliższym Q&A, ciekawe czy na to odpowie 😁

Gość gosc
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Już nie przesadzaj że nie znasz NIKOGO kto tak mało jezdz. Ja znam mnóstwo takich osób, albo nie mają czasu na wyjazdy, albo ich nie lubia, albo nie mają na to pieniędzy. 

Ok, może przesadziłam z zagranicą, aczkolwiek moje koleżanki z pracy co roku wyjeżdżają sobie do Grecji, Włoch czy Chorwacji z mężem i dziećmi. Przecież ta kwota którą tam się wydaje, to dla Doroty ogromna kasa, zwyczajnie jej nie stać i tyle. Bo skoro lubi podróżować, to nie rozumiem dlaczego tego nie robi?!

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Niesamodzielna kobieta, strasznie ograniczona w tym co robi dzięki innym. Sama nic nie może.

Gość Gosc

Nie jeździ, bo żadna firma nie chce tego zasponsorować. Może właśnie specjalnie powiedziała że lubi podróże, aby posypały się propozycję (inni jeżdżą przecież), a tutaj nic 😂

Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie jeździ, bo żadna firma nie chce tego zasponsorować. Może właśnie specjalnie powiedziała że lubi podróże, aby posypały się propozycję (inni jeżdżą przecież), a tutaj nic 😂

Może dlatego, że jest taka drętwa i mało przekonująca w tych swoich sprawozdaniach. To jest niestety błędne koło, bo nie jeżdzi nigdzie, więc firmy, które ewentualnie mogłyby jej sponsorować wyjazdy nie są nią zainteresowane. Musiałaby trochę zainwestować, pojechać gdzieś parę razy za swoją kasę, zrobić DOBRY vlog, tak, żeby firmy zobaczyły, że warto wejść z nią współpracę. A tak, do oosranej śmierci będzie czekać na propozycje które nigdy się nie pojawią. 

Gość Gosc

Na moje oko Olfa wkoncu dorwala jakiegoś chłopa. Całkiem inaczej się zachowuje, jest wesoła. Dobrze, może chociaż trochę znormalnjeje. 

Gość niuni

Ach, to może jej bzykacz ją też gdzieś zabierze, w końcu są wakacje! Ona nie lubi się opalać, ale nawet największy nerd nie zabrałby tego przygarbionego pracą nad montażami szkieletu na Antarktydę. Także... 26 dni w pracy do wykorzystania! Ileż można się wozić elektryczną deską po pełnej smogu wysuszonej stolicy? Nie ma czego wspominać w kolejnym pełnym pracy roku. Nie ma jakich historii opowiadać przez kolejne 20 lat we vlogach...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.