Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Nazwa

Choya i torebka z ceraty

Polecane posty

Gość Gosc
5 godzin temu, Gość 000 napisał:

A dlaczego mają osobne sypialnie?

Z tysiąca różnych powodów. Jeden z nich to taki, że ludzie którzy śpią razem są od siebie uzależnieni, a jak wiadomo każde uzależnienie jest złe. Doronia mówi o tym ze złością. Pewnie jej pseudo-chłopak sam wyniósł sie do drugiej sypialni. W końcu jak sama mówi, on dużo pracuje, cały dzień go nie ma. W nocy chce odpocząć. A na każde Święta też zostawia Doronie samą. 

Obejrzyj film to zobaczysz jak Doronia tłumaczy sie przez 40 min z tego że śpi sama. Aż osobny film nagrała o tym fakcie ze swojego życia.

Gość gosc

Mysle, ze sie wyprowadza, bo ja przestalo byc stac na te 8 tys miesiecznie na pol z bratem, a i on sobie chyba kogos znalazl. Tak to widze.

Gość gosc
15 minut temu, Gość kelnerka napisał:

Janusz ma samochód 😉 

Moze i ma, tyle ze Olfa nie ma zadnego Janusza wiec takie troche irrelevant.

Gość lola

Ona zapomina, ze wynajmowane mieszkanie nadal jest wynajmowanym mieszkaniem. Jak chcesz miec piekna kuchnie itp to sobie kupujesz mieszkanie za $$ i robisz tak jak chcesz. Pewnieustalili ze janusz pokrywa koszty wynajmu a ona placi za jedzenie 😜

3 minuty temu, Gość lola napisał:

Ona zapomina, ze wynajmowane mieszkanie nadal jest wynajmowanym mieszkaniem. Jak chcesz miec piekna kuchnie itp to sobie kupujesz mieszkanie za $$ i robisz tak jak chcesz. Pewnieustalili ze janusz pokrywa koszty wynajmu a ona placi za jedzenie 😜

Alen przecież Olfa nie gotuje to po co jej kuchnia lol 

Gość Gość
16 minut temu, SarnaParis napisał:

Alen przecież Olfa nie gotuje to po co jej kuchnia lol 

Ja się dziwię, że ona w ogóle je. Przecież jedzenie jest takie pospolite, a Dorota nie lubi robić tego co wszyscy. Powinna przestać jeść - to by było prawdziwie nietuzinkowe. 

Gość Gość

Olfa chyba nie za bardzo ogarnia idee lajwow. Najpierw czeka z niepokojem az (i czy) ktoś się pojawi, po czym przez godzinę nawet nie zerknie na sekcję komentarzy. Ludzie się produkują zadając jej pytania i próbując w jakąś interakcję z nią wejść a ta napier/dala jak karabin maszynowy swoje dziwne tresci i ma wylane na widzów. To te lajwy to chyba tylko dlatego, że vlogów jej się nie chce nagrywać. Ale co chwila wtrąca - 'moi kochani - dajcie mi znać czy...'. Dodzia - oni ci cały czas dają znać tam z boku ekranu ale chyba nie za bardzo cię to tak naprawdę interesuje...

Gość janu

no przecież czytała, że ktoś spytał czy jest sentymentalna i odpowiedziała albo że ktoś kupił jakąś bździnę z jej polecenia. jak tylko czyta i odpowiada a nie opowiada to jest nuda i nie może za wiele dprzedać. to ona was prowadzi za lejce nie wy ją

Gość Gosc
5 godzin temu, Gość janu napisał:

no przecież czytała, że ktoś spytał czy jest sentymentalna i odpowiedziała albo że ktoś kupił jakąś bździnę z jej polecenia. jak tylko czyta i odpowiada a nie opowiada to jest nuda i nie może za wiele dprzedać. to ona was prowadzi za lejce nie wy ją

9k oglądalność....no poprowadziła za lejce...

Gość Mia

Oglądałam pierwszy lajw był mega nudny teraz juz mi sie nie chce. Ciekawe czy Jakub T ma samochód. Ciekawe dlaczego go nie stać na mieszkanie.

Gość Lola

Bo pewnie wydaje wszystko na wynajem 😂

oni są tzw. „Mieszkaniowo bogaci” czyli jak zwykły Kowalski bierze kredyt na mieszkanie i potem na nic go nie stać, tak samo jest z olfica. Oni wydają wszystko co zarobią na mieszkanie wiec ich na nic ponad to nie stać. 

Gość gość

napisze ktoś kim jest jej tajemniczy Janusz? 😄 i czy ma wszystkie cechy idealnego faceta tak jak w kultowym filmiku Olfy?

Gość Pseudobogaccy

Gdyby wynajęli skromniejsze mieszkanie i odpadali resztę tego co oddają w najem to w ciągu 5-7 lat uzbierali by na swoje nie za kredyt. Dla mnie to para pozerow i nic więcej. Drogie kosmetyki i torebki to nie jest żadna stabilizacja życiowa. Wynajmowanie ok dla pary studentów czy pary która jest już z jakimś stażem ale chcą się dobrze poznać w codzienności. To już nie są młodzi ludzie a żyją z dnia na dzień. Dla mnie oni trwonią pieniądze. 8 tys miesięcznie to jest prawie 100 tys rocznie za sam wynajem, za 700 tys w Warszawie można na prawdę kupić już sensowne mieszkanie lub dom pod Warszawa. A tak przez tyle lat najmu oddają komuś prawie milion złotych , żyjąc w zawieszeniu i są uzależnieni od planów właścicieli mieszkania. Wiec ich logika  pt mobilność do mnie zupełnie nie przemawia, bo oni nie zmieniają Kraju, miasta ... tylko ulice 😂

Gość Beznickatymrazem
28 minut temu, Gość gość napisał:

napisze ktoś kim jest jej tajemniczy Janusz? 😄 i czy ma wszystkie cechy idealnego faceta tak jak w kultowym filmiku Olfy?

On brzydki jest. Ma małe, pulchne łapki i mało męski głos.

Gość Gosc

Widzialas Janusza? Cos mi sie nie zgadza, taka Olfa musialaby nazwac go nieudacznikiem, ze nie ma mieszkania

Gość Mela

Ona nie mysli o przyszłości ani o emeryturze. Myśli xe ma 30 lat i teraz nie jest czas. Mysli ze pewnie dorobi sie niewiadomo czego i bedzie zyla jak pączek w masle. A co jesli sie nie dorobi? Co jeśli jej partner idejdzie wcześniej? Bez ślubu nic po nim nie odziedziczy. Taka prawda. Ludzie gdy sa mlodzi to myślą ze sa niesmiertelni i ze wszystko mogą i takie rzeczy ich nie dotyczą. 

Gość Gość gosciówa
2 minuty temu, Gość Mela napisał:

Ona nie mysli o przyszłości ani o emeryturze. Myśli xe ma 30 lat i teraz nie jest czas. Mysli ze pewnie dorobi sie niewiadomo czego i bedzie zyla jak pączek w masle. A co jesli sie nie dorobi? Co jeśli jej partner idejdzie wcześniej? Bez ślubu nic po nim nie odziedziczy. Taka prawda. Ludzie gdy sa mlodzi to myślą ze sa niesmiertelni i ze wszystko mogą i takie rzeczy ich nie dotyczą. 

Tem temat poruszany wywołuje agresję u niej. Temat ślubu czy przyszłości bardzo ją denerwuje.

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Pseudobogaccy napisał:

Gdyby wynajęli skromniejsze mieszkanie i odpadali resztę tego co oddają w najem to w ciągu 5-7 lat uzbierali by na swoje nie za kredyt. Dla mnie to para pozerow i nic więcej. Drogie kosmetyki i torebki to nie jest żadna stabilizacja życiowa. Wynajmowanie ok dla pary studentów czy pary która jest już z jakimś stażem ale chcą się dobrze poznać w codzienności. To już nie są młodzi ludzie a żyją z dnia na dzień. Dla mnie oni trwonią pieniądze. 8 tys miesięcznie to jest prawie 100 tys rocznie za sam wynajem, za 700 tys w Warszawie można na prawdę kupić już sensowne mieszkanie lub dom pod Warszawa. A tak przez tyle lat najmu oddają komuś prawie milion złotych , żyjąc w zawieszeniu i są uzależnieni od planów właścicieli mieszkania. Wiec ich logika  pt mobilność do mnie zupełnie nie przemawia, bo oni nie zmieniają Kraju, miasta ... tylko ulice 😂

Nie wiadomo tylko czym by przyciagnela reklamodawcow. Zlapala widzow na bezczelnosc i pozory zamoznosci, wiec mieszkanie na 30-40m, brak torebek i ciuchow oznaczalny zrownanie z 90% youtuba (i moze 100 followersow). Inna sprawa, ze juz widzowie wykryli, ze hajsu brak - nie jezdzi na wakacje, po miescie uberem (nawet nie taryfa), te torebki to nie Chanel czy Hermes tylko lokalny LV. NIe wytrzymuje porownania nawet z ta Magda Antosiewicz, ktora chyba jakos super zamozna nie jest (tzn. widac, ze ma pieniadze, ale chyba nie jakies kokosy)

Gość Prawda
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie wiadomo tylko czym by przyciagnela reklamodawcow. Zlapala widzow na bezczelnosc i pozory zamoznosci, wiec mieszkanie na 30-40m, brak torebek i ciuchow oznaczalny zrownanie z 90% youtuba (i moze 100 followersow). Inna sprawa, ze juz widzowie wykryli, ze hajsu brak - nie jezdzi na wakacje, po miescie uberem (nawet nie taryfa), te torebki to nie Chanel czy Hermes tylko lokalny LV. NIe wytrzymuje porownania nawet z ta Magda Antosiewicz, ktora chyba jakos super zamozna nie jest (tzn. widac, ze ma pieniadze, ale chyba nie jakies kokosy)

Dlatego wpadła w pętle własnej próżności. Nie lubię susz ale u niej to chociaz jakaś firma działa z czapkami. Wykorzystuje sytuacje i ma plan awaryjny, ma mieszkanie, dom. Jakiś majątek ma, a tu procz stada zwierzaków i szafy szmatek , kilku torebek to nic na własność. Żadnego majątku stałego, żadnej alternatywy. 

Gość gosc
10 minut temu, Gość Prawda napisał:

Dlatego wpadła w pętle własnej próżności. Nie lubię susz ale u niej to chociaz jakaś firma działa z czapkami. Wykorzystuje sytuacje i ma plan awaryjny, ma mieszkanie, dom. Jakiś majątek ma, a tu procz stada zwierzaków i szafy szmatek , kilku torebek to nic na własność. Żadnego majątku stałego, żadnej alternatywy. 

Jakas czesc mnie nawet szanuje jej sukces na YTB (nie znosze jej antyfeministycznego belkotu, bo jest smieszna w swojej 'argumentacji' i marzeniach o sugar daddy) - taka Fortissima mimo podrozy/torebek/aut zebrala moze 20 tys., do tego to laska z patologii, fajnie, ze sie wyrwala. No, ale dzis nie ma pomyslu na siebie, moglaby faktycznie probowac wbic sie do korpo (tak, tak ja wiem, ze fajnie na swoim sie pracuje, ale cash flow nie jest stabilny) i moze pracowac w marketingu czy jak piszesz rozkrecic swoja sprzedaz. A tu nic, tylko obrazanie innych. Taka strategia nie dziala, dlaczego PR LV ja olal (juz pomijam zasiegi i pozycje Maff) - jak sie publikuje chamskie filmiki obrazajace osobe, ktora nim zarzadza zanim zatrudnili Maff to tak sie konczy. Ja sie zdziwilam, ze ktos ja do Hermesa zaprosil - zaraz ich obsmaruje.

Gość LOLA

Olfa mogla wciskac historie o byciu bogata przed insta. Teraz wchodzisz na pierwszy lepszy profil dziewczyn z warszawy czy innych duzych miast i one mieszkaja w swoich apartamentach, podrozuja, maja piekne rzeczy itp a co ma nasza olfa? Nic. To juz jest nudne. Nie wierze ze ona duzo zarabia bo taka Jessica jest top blogerka, ma dwie firmy, zatrudnia ludzi itp a co olfica robi? Przeciez wiekszosc osob ktore ja znaja a maja pieniadze ma mega beke z niej 😛

Jej facet to Jakub Trzetrzelewski i jest konsultantem.

Gość Renata

Ja myślę, że z tym Kubą T. to ona mieszka dla podziału kosztów, czasem jej ustawi lajwa, pokaże rękę, to się dzieci gorączkują że Janusz istnieje. On z tego ma mniejsze koszty mieszkania w średnim standardzie i czasem pójdzie z nią do knajpy, w której ona załatwi barter na żarcie. 

Gdyby ze sobą byli, dostawałaby od niego jakiekolwiek, nawet mierne prezenty np. na urodziny. A nic nie dostaje. To co „dostaje” to barter z Tousem i z tym panem od pereł. I na święta zawsze jest sama w wawie. I nie jeżdżą nigdzie na wakacje. Moim zdaniem nie są parą. Kuba nie ma samochodu i nie ma mieszkania, więc nie jest dla Olfy finansowo atrakcyjny, jedynie po wyprowadzce brata dorzuca się do chaty. Oboje mają korzyści z tej bajeczki i tak się bujają. A dzieci łykają. Ale mało dzieci, po zasięgach widać. 

Gość 2552
1 godzinę temu, Gość Gość gosciówa napisał:

Tem temat poruszany wywołuje agresję u niej. Temat ślubu czy przyszłości bardzo ją denerwuje.

Oglądałam tego jej lajfa i w którymś momencie poprosiła widzów o moderację. Zgłosił się chłopaczek(brat 😉 ) Dorotka zwróciła się do niego ze słowami, wiesz co masz robić. On jej odpisał ślub, dzieci. Chyba to miało być tajemnicą jakich pytań sobie nie życzy 😛

tak, tak to drażliwy temat dla Olficzki.

Gość Mela
10 minut temu, Gość 2552 napisał:

Oglądałam tego jej lajfa i w którymś momencie poprosiła widzów o moderację. Zgłosił się chłopaczek(brat 😉 ) Dorotka zwróciła się do niego ze słowami, wiesz co masz robić. On jej odpisał ślub, dzieci. Chyba to miało być tajemnicą jakich pytań sobie nie życzy 😛

tak, tak to drażliwy temat dla Olficzki.

Drażliwy bo jest stara panna. Facet z ktorym jest pewnie 10 lat nawet nie myśli o tym żeby wziac z nia ślub tym bardziej dzieci. Dorota z reszta sami zobaczcie ma strasznie mała oglądalność bardzo jej spadła.

Skoro stracila swój fejm i nie ma żadnych zasiegow to teraz skończą sie współprace. 

Gość lola

strasznie jej spadla ogladalnosc, ona bez lobuzow nie ma szans

Gość 999

No i dobrze, że zasięgi spadają, może się wreszcie weźmie za robotę tzn. pójdzie do pracy jak reszta świata. I zastanowi się nad sobą, pójdzie na terapię DDA i nie zmarnuje reszty życia, wydając wszystkie zarobione pieniądze na kolejną ceratę w monogram. 

Gość Hdjsjsjsnx
9 minut temu, Gość lola napisał:

strasznie jej spadla ogladalnosc, ona bez lobuzow nie ma szans

Dzieci dorosły, a starsze osoby przestały łykac jej ściemę.

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość LOLA napisał:

Olfa mogla wciskac historie o byciu bogata przed insta. Teraz wchodzisz na pierwszy lepszy profil dziewczyn z warszawy czy innych duzych miast i one mieszkaja w swoich apartamentach, podrozuja, maja piekne rzeczy itp a co ma nasza olfa? Nic. To juz jest nudne. Nie wierze ze ona duzo zarabia bo taka Jessica jest top blogerka, ma dwie firmy, zatrudnia ludzi itp a co olfica robi? Przeciez wiekszosc osob ktore ja znaja a maja pieniadze ma mega beke z niej 😛

Jej facet to Jakub Trzetrzelewski i jest konsultantem.

Pewnie Awonu, skoro jeszcze nie dorobił się ani mieszkania, ani auta.

Gość Realnie
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Pewnie Awonu, skoro jeszcze nie dorobił się ani mieszkania, ani auta.

W sedno 😂 To jest ten jej ideał ? Błagam. Oni maja układ a nie związek. Za 5 tys nie wynajelaby mieszkania w centrum wawy w takim standardzie wiec ma współlokatora i tak mieszkają w dobrym standardzie w kosztach kawalerki. Sprzątaczkę maja bo pewnie nie potrafią dzielić się obowiązkami wiec tez się zrzucają i im to odpowiada. Dorobiła bajeczkę do dwóch sypialni, niby chrapie 😉 w prawda jest taka, ze nic ich nie łączy procz wspólnych znajomych stad czasem gdzieś razem się pojawia. A czemu szukają lepszej lokalizacji i standardu? Bo tylko w takich kręgach mogą upolować kogoś z kasa. Dlatego nie inwestują w swoje mieszkania, D się nie wypowiada o wspólnych dzieciach czy przyszłości, bo odebrałoby jej to szanse na już realny związek z kimś na takim poziomie na jaki aspiruje. Stad inwestuje w ciuchy i loga , by przyciągnąć odpowiednia grupę mężczyzn i nie wyjść na bieduske. Dlatego celuje w apartamentowce gdzie pozna ludzi z kasa i może upoluje bogatego. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się