Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Nazwa

Choya i torebka z ceraty

Polecane posty

Gość sąsiadkaO

Tk skoro Olfa nie ma faceta tzn Janusza, to kogo przestawiła znajomym? Szusz itd? I skoro mieszka z bratem i z jego dziewczyna to jaka ma wymówkę wobec sąsiadów itd? Nie uważacie ze GRUBO przesadzacie? Mówicie ze nie ma dużo kasy, to skąd bierze na wynajem tyle kasy, na ubera, na LV? 
i nie, nie jestem Dorota tylko Patrycja z Pcimia wiec nie musicie mnie pozdrawiać 

A skąd wiesz, że kogos przedstawiała znajomym? A skąd wiesz, ze jej sąsiedzi wiedzą kim ona jest i porównują filmy z rzeczywistością? A moze sasiedzi maja własne życie, rodziny..ja nie śledze moich sąsiadów. Myslisz logicznie? Wiesz ile kosztuje uber od Doroty do centrum? 11 zł. A na 3 torebki LV mozna sobie oszczedzic, jesli sie nie jezdzi na wakacje, nie chodzi do kina, teatru, nie kupuje ksiązek, nie obchodzi świat, nie ma dzieci, a ciuchy do filmów pożycza.  A tak własnie zyja Olfa. I nikt nie mówi, ze ona nie ma kasy, bo przecież zarabia, ale nie tyle, ile udaje.  Wiec wyhamuj Patrycjo.

No ale kasa na mieszkanie ponad 8 tysięcy i dużo drogich Marek - na to jednak trzeba mieć spoooro kasy

No ale kasa na mieszkanie ponad 8 tysięcy i dużo drogich Marek - na to jednak trzeba mieć spoooro kasy

Wait, gdzie sa te drogie marki? Zero Chanel, Hermes otworzyl sklep w listopadzie - gdzie relacja z zakupow i zamawiania Birkin? Ostatnia torebka LV kupiona (wypozyczona?) w 2017 roku - na instastories nie ma po nich sladu. Wejdz np. na fortissime albo chociaz na wandziax i zobacz jak wyglada zycie przy kasie.

• Like 2

Przecież pokazywała kalendarze adwentowe drogie np Dior, Hermes itd - i nawet pokazała screena ze naprawdę za ro zapłaciła. Drogi sprzęt, laptop, telefon, broszka Chanel, około 20 sztuk perfum za minimum 300 zł, codziennie jedzenie na mieście, sprzątaczka, mieszkanie za prawie 10 tysięcy - no kurde, skądś na to musi mieć, wiec jest zamożna - tyle. Nie wiem czy zazdrościcie jej aż tak ?

• Haha 1

Gość sąsiadkaO

Przecież pokazywała kalendarze adwentowe drogie np Dior, Hermes itd - i nawet pokazała screena ze naprawdę za ro zapłaciła. Drogi sprzęt, laptop, telefon, broszka Chanel, około 20 sztuk perfum za minimum 300 zł, codziennie jedzenie na mieście, sprzątaczka, mieszkanie za prawie 10 tysięcy - no kurde, skądś na to musi mieć, wiec jest zamożna - tyle. Nie wiem czy zazdrościcie jej aż tak ?

Ubawiłam sie... no więc ja nie zazdroszczę. Perfumy to jak sądzę wspólpraca z dużą drogerią, sprzęt jest brata, ktorego działalnośc mozna ogladac w necie i który kręci tym sprzętem jej filmy( -logo firmy brata jest na końcu filmów). Zostaje laptop, telefon, sprzątaczka, broszka.. o tym Ty mówisz?? Ja jade na wakacje, inna decyzuje się pozostać w mieszkaniu i zamiast tego kupuje broszkę za 3 tys. Telefon, laptop i sprzątaczka - to są oznaki bogactwa? Wynajem mieszkania ? Wiem, że dla wielu osób to jest dużo, ale w Warszawie i poza wielu ludzi żyje na wyższym poziomie i nie udaje milionerów w wypożyczonych ubraniach..

Napisano (edytowany)

Nie wiem skad jestes, ze Iphone i Macbook tak Cie ekscytuja. Broszka Chanel kosztuje ok.300-400 EUR, brasoletka Hermes 2500 zlotych (do sprawdzenia na stronie Hermesa). Gdzie torebki? Gdzie wakacje? Gdzie chocby przejazd taksowka a nie smierdzacym uberem? Jak juz chcesz sie ekscytowac to pomysl o wspomnianej przeze mnie fortissima tv - Anka mieszka w domu (!!!) w Warszawie, Kinga w apartamencie na Wilanowie.

Edytowano przez e007

Tu nie chodzi o zazdrosc, bo nie wiesz kim jestesmy, tylko o to, ze Olfa zdazyla obrazic wlasciwie wszystkich i wszystko, wiec trudno sie nie spodziewac, ze nie zostanie rozliczona ze swoich madrosci.

Gość sąsiadkaO

Tu nie chodzi o zazdrosc, bo nie wiesz kim jestesmy, tylko o to, ze Olfa zdazyla obrazic wlasciwie wszystkich i wszystko, wiec trudno sie nie spodziewac, ze nie zostanie rozliczona ze swoich madrosci.

oraz o to, ze buduje swój kanał na nieprawdziwym i naciąganym wizerunku. I nie jest to żadna "kreacja aktorska na potrzeby kanału", bo ona nie twierdzi, że Dorota to nie Ol'fa. Wręcz przeciwnie, chętnie ujawnia część swojej prywatności. Promuje konsumpcjonizm nazywając go rozwojem. Tych, którzy to punktują wyrzuca, kasuje komentarze (nazywając przywoływanie niewygodnych faktów hejtem), pogardliwie wyśmiewa antagonistów w filmach wymyślając im od nieudaczników. Dlatego ma niewiele subów i bardzo dużo łapek w dół- to jedyny sposób, w który ludzie odnoszą się do tego, co mówi.

Nie rozumiecie ze 8 tysięcy msc za mieszkanie to dużo? Nawet jeżeli zarabiają polowe więcej (bo nie sadze żeby wydawali więcej niż polowe) to i tak maja z 16 tysięcy miesięcznie. No dla mnie to nie jest mało. Ale mało tego - wy jeszcze mówicie ze ona jest sama i sama płaci XD no kurde mol. Inni piszą o jakimś Kuba T (wtf?) 

Ubawiłam sie... no więc ja nie zazdroszczę. Perfumy to jak sądzę wspólpraca z dużą drogerią, sprzęt jest brata, ktorego działalnośc mozna ogladac w necie i który kręci tym sprzętem jej filmy( -logo firmy brata jest na końcu filmów). Zostaje laptop, telefon, sprzątaczka, broszka.. o tym Ty mówisz?? Ja jade na wakacje, inna decyzuje się pozostać w mieszkaniu i zamiast tego kupuje broszkę za 3 tys. Telefon, laptop i sprzątaczka - to są oznaki bogactwa? Wynajem mieszkania ? Wiem, że dla wielu osób to jest dużo, ale w Warszawie i poza wielu ludzi żyje na wyższym poziomie i nie udaje milionerów w wypożyczonych ubraniach..

Z Pcimia jesteś i w Pcimiu pozostaniesz 🙂 I wmawiaj sobie, że nie zazdrościsz innym bogactwa. Ile razy w roku jeździsz na wakacje za 3000 zł? Raz? I jeszcze napisz, że odkładasz na te wakacje cały rok 🙂 No tak to jest bardzo lepsze niż kupienie broszki, torebki, wynajem mieszkania i sprzątaczki za 10 razy więcej rocznie niz twoje wakacje 🙂 No i ostatni argument ten o wielu ludziach żyjących na wyższym poziomie. Szkoda tylko że ty z całą pewnoscia do nich nie nalezysz. A wiesz co cie zdradziło? Te twoje wakacje za 3000 zamiast broszki... O ile jestes w stanie to pojac. 

Nie rozumiecie ze 8 tysięcy msc za mieszkanie to dużo? Nawet jeżeli zarabiają polowe więcej (bo nie sadze żeby wydawali więcej niż polowe) to i tak maja z 16 tysięcy miesięcznie. No dla mnie to nie jest mało. Ale mało tego - wy jeszcze mówicie ze ona jest sama i sama płaci XD no kurde mol. Inni piszą o jakimś Kuba T (wtf?) 

Posluchaj, mediana zarobkow w Warszawie to 6 tys (przy umowie o dzielo lub B2B to prawie. 5 tys. na reke). Czyli 50% pracujacych w Warszawie zarabia ponad 5 tys. na reke. Jakie Olfa ma te wydatki?  4 tys na jej czesc mieszkanie, 20 zlotych raz na pare dni na tanie restauracje (uwierz mi na slowo, bylas kiedys np. w Vincencie) i jak napisala sasiadka, 11 zlotych na Ubera. Wciaz malo jak na luksusowe zycie pani bizneswoman. Ja rozumiem, ze z perspektywy malego miasta gdzies w Polsce to duzo, ale wystarczy miec dobre wyksztalcenie i ogarniecie (czytaj nie obrazac marek, do ktorych sie aspiruje czy wlasciciela mieszkania) i zarabiac podobne pieniadze i wiecej (i nie pajacowac w necie ze swoim 'bogactwem').

Gość sąsiadkaO

Z Pcimia jesteś i w Pcimiu pozostaniesz 🙂 I wmawiaj sobie, że nie zazdrościsz innym bogactwa. Ile razy w roku jeździsz na wakacje za 3000 zł? Raz? I jeszcze napisz, że odkładasz na te wakacje cały rok 🙂 No tak to jest bardzo lepsze niż kupienie broszki, torebki, wynajem mieszkania i sprzątaczki za 10 razy więcej rocznie niz twoje wakacje 🙂 No i ostatni argument ten o wielu ludziach żyjących na wyższym poziomie. Szkoda tylko że ty z całą pewnoscia do nich nie nalezysz. A wiesz co cie zdradziło? Te twoje wakacje za 3000 zamiast broszki... O ile jestes w stanie to pojac. 

Ciężko sie odnieść do  tego belkotu. Nic mnie nie zdradziło, bo nikogo nie udaję. O Tobie sporo mówi Twoja agresja..mieszkam w Warszawie (nie w Pcimiu, pomyliłaś mnie z kimś chyba)  i tak, tu wielu ludzi - w tym też i ja- żyje na WIELE wyższym poziomie. Na wakacje jezdze 3 razy w roku, latem 2 tyg za granicę (na to nie wystarczy 3 tys niestety), zima 2 tyg i na wiosnę na tydzien, polecam i nie będę Ci pisać ile to kosztuje, bo Cie znów emocje poniosą.Ale wiele osób tak żyje, w dużych miastach jest możliwość życia na takim poziomie. Można też zarabiać klepiąc głupoty i wszystko wydać na broszkę z plastikowymi perełkami, która jest namiastką wielkiego świata, do którego się nie ma wstępu. Aha, sprząta też u mnie Pani, to nie jest duży wydatek i luksus, a konieczność jak się dużo pracuje. Są ludzie lepiej i gorzej sytuowani, ale nie rozumiem kompleksów i agresji z tym związanej, ani udawania kogoś kim się nie jest. Miłego dnia.

To dlaczego te wszystkie marki chcą z Nią współpracować? Dyson, outlety i takie tam? Skoro nie jest tsk naprawdę taka luksusowa.

ps dlaczego uważacie ze Janusza nie ma? Bo go nie pokazuje? - nie każdy chce pokazywać faceta. I o co chodzi z Kuba T?

nie wiem o co chodzi z tym ze Pcim ze mnie nie wyjdzie, to wies nieopodal Krakowa (6 tys mieszkańców) znacznie lepszy niż jakiś wy...ów na Podkarpaciu.

poza tym nie chodzi mi o to żeby sie

klocic, po prostu nie wiem o co chodzi z tym rzekomym kreowaniem

Po prostu ciężko uwierzyć ze ktoś tyle ryzykuje i kreuje życie, kłamie. W alzdj chwili ktoś może ja nakryć itd

• Haha 2

Po prostu ciężko uwierzyć ze ktoś tyle ryzykuje i kreuje życie, kłamie. W alzdj chwili ktoś może ja nakryć itd

To dlaczego te wszystkie marki chcą z Nią współpracować? Dyson, outlety i takie tam? Skoro nie jest tsk naprawdę taka luksusowa.

ps dlaczego uważacie ze Janusza nie ma? Bo go nie pokazuje? - nie każdy chce pokazywać faceta. I o co chodzi z Kuba T?

nie wiem o co chodzi z tym ze Pcim ze mnie nie wyjdzie, to wies nieopodal Krakowa (6 tys mieszkańców) znacznie lepszy niż jakiś wy...ów na Podkarpaciu.

poza tym nie chodzi mi o to żeby sie

klocic, po prostu nie wiem o co chodzi z tym rzekomym kreowaniem

Tzn.jakie konkretnie marki? Ma współpracę z natural mojo, moliera2 i być może tą siłownią. Takie same współprace ma niemal każda youtuberka z jakimkolwiek zasięgiem. Żaden to wielki luksus. 

A kłamie, bo cóż innego potrafi robić w życiu, niż udawać luksusową?

Przejeżdżam przez Pcim w drodze do Tokarni (pięknie tam jest!), gdzie mam dom i patrząc, po niektórych sąsiadach, to prawdziwie zamożni mieszkają właśnie w takich 'wsiach'. W potężnych domach, a nie w wynajmowanej klitce w warszafce 🤣

Ja zarabiam 6 tysięcy mieiscznie i szkoda by mi było dwa lub 3 razy dziennie chodzić na obiad w mieście (ok 80 zł) plus uber 20. Wiec stówa dziennie leci na takie rzeczy. A z uberem z tego co wiem nie ma wpsolpracy ani z różnymi kawiarniami 

Gość sąsiadkaO

Przejeżdżam przez Pcim w drodze do Tokarni (pięknie tam jest!), gdzie mam dom i patrząc, po niektórych sąsiadach, to prawdziwie zamożni mieszkają właśnie w takich 'wsiach'. W potężnych domach, a nie w wynajmowanej klitce w warszafce 🤣

Miejsce zamieszkania - wieś, miasteczko czy duże miasto nie powinno być powodem do drwin, rozumiem, że bronisz małych miejscowości a usiłujesz ponizyć ludzi z Warszawy pisząc to mała literą..  i po co? 

Gość sąsiadkaO

Wpis z dedykacją la zaciekłych fanów naszej Dorki twierdzących, ze jest luksusową milionerkąi chodzi po czerwonych dywanach.. W sobotę, wracając z zakupów w Złotych Tarasach, ujrzałam nie kogo innego jak Dorke w jakiejś małej drogerii..Warszawa mała.Wyglądało to tak, że na środku przodem do wejścia stała ona i gadała podniesionym głosem do aparatu do vlogowania piskliwie, kilka małolat przemykało pod ścianami, a w kącie stał montażysta Doroty, czyli jej brat (blondyn z wąsem znany z filmu) i kamerą filmował zbliżenia na produkty. Uprzedzając kąsania fanek Doroty "nigdy nie twierdzi, ze brat to nie montażysta!!" -tak, ale mówi o nim "moj montażysta" (a nie mój brat) i robił to jak rozumiem, własnym sprzętem jego firmy Golxxxxxxr, który to Janusz podliczył skrupulatnie w excellu na pół bańki. W tyle stały też sprzedawczynie jakoś nie zachwycone, pewnie odstraszała klientów tym cyrkiem. Nikt do niej nie podchodził, darła się do kamery. Brat za to zwracał uwagę na ludzi, przepuszczał jak ktoś wchodził i robił wrażenie uprzejmego.. Chwile potem do Olfy podeszła jakaś wymalowana dziewczyna, kucnęły w kącie i coś nagrywały .To własnie Dorota nazywa "eventem", a tak naprawdę to normalny dzień z życia sklepu, a fakt, że pozwalają jej wejść i coś nagrać urasta do wręczenia oscarów, co najmniej jakby prezes przyjechał, zaprosił sławne osoby i poił szampanem. To nie szampan i oskary, tylko szampon i drogeria... taki lajf.

Gość sąsiadkaO

Ja zarabiam 6 tysięcy mieiscznie i szkoda by mi było dwa lub 3 razy dziennie chodzić na obiad w mieście (ok 80 zł) plus uber 20. Wiec stówa dziennie leci na takie rzeczy. A z uberem z tego co wiem nie ma wpsolpracy ani z różnymi kawiarniami 

Dorota każdą restauracje skrupulatnie nagrywa, skąd przekonanie, ze jada tam 3 x dziennie?!!!  Przeciez jedzie na diecie pudełkowej, (jak połowa moich kolezanek z pracy)..sama to mówiła. W knajpie melduje sie zazwyczaj w weekend, czyli rzadziej niż przeciętny młody człowiek z dużego miasta..

Czy Wy to widzicie? Nasza "bogata" dama reklamuje jakieś ... pomadki na insta stories. A podobno używa tylko luksusowych marek. Oj chyba pieniądze się kończą, skoro trzeba reklamować takie "raki" 🙂

Czy Wy to widzicie? Nasza "bogata" dama reklamuje jakieś ... pomadki na insta stories. A podobno używa tylko luksusowych marek. Oj chyba pieniądze się kończą, skoro trzeba reklamować takie "raki" 🙂

No to tak, ci dwaj prawnicy z filmiku "lepiej ze mna nie zadzierac" to nie do konca tak. Dorota byla zgrzana na Oliviera (zreszta ten jest kolejna aspirujaca gwiazdunia na insta) i dawala po sobie jechac byleby ja w koncu chcial, no bo wiecie, chlop ma drogie ciuchy, pasek od Hermes i pochodzenie niby francuskie (tak naprawde tata jest algierskim arabem i co za tym idzie zwyklym uchodzca z Afryki). Oli nie mial na imie Oli, ale to dla Doroty nie wazne. Dalej, pamietacie jak tutaj Dorota ze swoim bratem jechala po dziewczynie, ktora im najpewniej powiedziala pare slow prosto w oczy? Dorota, moze czas przeprosic Kinge i jej pupke polizac, bo dziewczyna ma marke premium i moze dalaby ci pare ...enek na wlasnosc za reklame. Wiesz, ...enki po 400 zl chyba twoj target cenowy. A nie czekaj, ta dziewczyna smieje sie z influencerek i mowi wprost, ze z nimi nie chce pracowac. Ale i tak bys ja przeprosila to moze splynie na ciebie troche biznesowego glow. Btw, laska chyba ma sporo wieksze przychody niz Doronia, a nie zauwazylam zeby sie z tym jakos specjalnie obnosila, ze to luksus. Chodzi po knajpach 1-2 razy w tygodniu. Zaglada do Klif i do Ikea, normalne zycie prowadzi, wiec mysle, ze moglabys sie Dorotko sporo nauczyc z takiej przyjazni.;)

Nadrobiłam kilkanaście stron, ale poprosze o mały update. 

Kim jest Kuba? 

Kiedy Majka powiedziała i gdzie, ze Dolores wypożycza ubrania?

Coz to za relacja była w pierwszym tygodniu lutego u Majki? 

Dlaczego Doris robi ostatnio same live? Nie ma kto jej zmontować materiału? Widzieliście te momenty jak udaje, ze czyta i analizuje komentarze i w tym czasie gdy tak czyta to sobie układa odpowiedz 😂🤣

Ja wchodzę czasem w te osoby co oznaczają rzeczy inspiredbyolfaktoria. Bardzo luksusowe towarzystwo 😅

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się