Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSC

CO SĄDZICIE O RED LIPSTICK MONSTER?

Polecane posty

Gość gośc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Rlm kiedyś mówiła że swoją własną markę zakłada

Może będzie trzymać jeszcze ten kanał, żeby ja wypromować a potem da sobie spokój 

Chociaż nie wiem, yt i instagram to łatwe pieniądze w porównaniu do własnego biznesu 

pewnie pozazdrościła Hance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uczyłam się z nią malować. Ma super filmiki np. jak zrobić kreskę. Miałam kilka produktów z jej polecenia i sprawdziły mi się.

Ale od jakiegoś czasu nie oglądam, bo z obecnych filmików nic nie wynoszę. Nie interesuje mnie kolejna droga paletka i kolejny kolorowy makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 565
23 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dno dna. Makijażowo jak bunia z podcovy 

Nawet gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2019 o 23:10, Gość nnn napisał:

straszna, jak to monster

 

Łobuzy się o tym dobitnie przekonali.

Tzn? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grecki mąż

Intro jest nudne już... to było modne 2 lata temu, strasznie długie i już nie na czasie. Do tego jak widzę jej ciągłe zamiłowanie do peruk... sztuczne już wszystko jest, przejadło się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Grecki mąż napisał:

Intro jest nudne już... to było modne 2 lata temu, strasznie długie i już nie na czasie. Do tego jak widzę jej ciągłe zamiłowanie do peruk... sztuczne już wszystko jest, przejadło się. 

Nosi peruki bo ma dziwne włosy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O co dokładnie chodzi z tymi łobuzami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ej ale dzisiaj miała ładna perukę 

W sensie jakby miała takie własne włosy od początku to o wiele korzystniej by wyglądała niż w tych swoich

Ale właśnie, żeby mieć piękne, długie włosy to trzeba im poświęcić dużo czasu, bo jestem pewna że z jej, mimo cienkimi dałoby się coś zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ej ale dzisiaj miała ładna perukę 

W sensie jakby miała takie własne włosy od początku to o wiele korzystniej by wyglądała niż w tych swoich

Ale właśnie, żeby mieć piękne, długie włosy to trzeba im poświęcić dużo czasu, bo jestem pewna że z jej, mimo cienkimi dałoby się coś zrobić 

najpierw musiałaby przestać je katować rozjaśnianiem i prostownicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przegięła w tym filmie o myciu pędzli. Po pierwsze, kopiuje formułę 'wiadomości' LaMakeupebella. Po drugie, wszystkie te metody czyszczenia pedzli niszczą je - jako osoba, która predystynuje do miana youtuberki urodowej i znającej się na makijażu, powinna o tym wiedzieć. I na pewno wie, więc nie rozumiem, dlaczego to pokazała. Czyżby brak pomysłów na filmy? No i wreszczcie, bardzo tani chwyt z pokazaniem urządzenia do mycia i podkreśleniem, że można go kupić na Allegro a póżniej zjechanie go - ewidentna próba uwiarygodnienia płatnych reklam Allegro które nagrywa z innymi dziewczynami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A bo od tych pieniędzy to się tym bjuti guru w dupach poprzewracało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56788888

Red, podwieszasz się jeszcze na sutkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pudelek kiedyś nie chciał napisać o podwieszaniu a donosika im skleciłam:( pewnie się jej boją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLUMINATI

ILLUMINATI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

faktycznie jej nowy filmik jest do niczego jak wszystkie ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVV
Dnia 14.07.2019 o 21:47, Gość gość napisał:

Uważam, ze to jedna z najładniejszych youtuberek bez makijażu. Ma bardzo delikatną urodę, ładną cerę. W makijazu także dobrze wygląda, ale uważam, ze naturalnie jest bardzo ładną kobietą. Zazdroszczę urody 🙂

Serio? A dla mnie to taka chłopka. Zero kobiecości, męskie ruchy, okropny głos i nijakość w wyrazie twarzy. Nawet jej makijaże nie usubtelniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111

Brzydula i w dodatku ...ka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huuuuu
1 godzinę temu, Gość VVV napisał:

Serio? A dla mnie to taka chłopka. Zero kobiecości, męskie ruchy, okropny głos i nijakość w wyrazie twarzy. Nawet jej makijaże nie usubtelniają.

Bo ewka jest po prostu taka męska/chlopięca- nieważne ile sobie makijażu nałozy na twarz, jak bardzo czerwone zrobi usta czy jak bardzo „kocio” namaluje kreski na powiekach. I tak będzie wyglądać niekobieco. Ona tego po prostu nie ma w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perspektywa

Zrobiłbym się cały jakbym był w jej skórze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.07.2019 o 21:47, Gość gość napisał:

Uważam, ze to jedna z najładniejszych youtuberek bez makijażu. Ma bardzo delikatną urodę, ładną cerę. W makijazu także dobrze wygląda, ale uważam, ze naturalnie jest bardzo ładną kobietą. Zazdroszczę urody 🙂

Dobre prowo 10/10 😄 

Jedna z najbrzydszych jutuberek ever. Czy z makijażem czy bez - wygląda jak kosmitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cetafil

Pamiętacie jej zielony makijaż w filmiku z bublami z grzelak? Kolejny żółw ninja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

chyba nie zasługuje na swoją sławę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziwi mnie jej fenomen,serio. W ogóle te wszystkie jutuberki są jakieś od czapy. Tyle pięknych dziewczyn na ulicach, a na polskim jutubie laski poniżej przeciętnej kreują się na bjutiguru. Nie ogarniam tego trochę,ale może właśnie dlatego zakładały kiedyś te kanały,żeby się trochę dowartosciowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

Na bank, bo to sa naprawde brzydkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jestem w stanie jej oglądać, nie tylko przez wygląd ale również przez to że jest strasznie sztuczna. Nie rozumiem jej fenomenu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
34 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dziwi mnie jej fenomen,serio. W ogóle te wszystkie jutuberki są jakieś od czapy. Tyle pięknych dziewczyn na ulicach, a na polskim jutubie laski poniżej przeciętnej kreują się na bjutiguru. Nie ogarniam tego trochę,ale może właśnie dlatego zakładały kiedyś te kanały,żeby się trochę dowartosciowac. 

Wiekszosc jutuberek to przeciez zawodowe makijazystki poza paroma wyjatkami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 
 
0
 Advanced issues found
 
 
 
Dnia 16.07.2019 o 23:04, Gość Gość napisał:

Przegięła w tym filmie o myciu pędzli. Po pierwsze, kopiuje formułę 'wiadomości' LaMakeupebella. Po drugie, wszystkie te metody czyszczenia pedzli niszczą je - jako osoba, która predystynuje do miana youtuberki urodowej i znającej się na makijażu, powinna o tym wiedzieć. I na pewno wie, więc nie rozumiem, dlaczego to pokazała. Czyżby brak pomysłów na filmy? No i wreszczcie, bardzo tani chwyt z pokazaniem urządzenia do mycia i podkreśleniem, że można go kupić na Allegro a póżniej zjechanie go - ewidentna próba uwiarygodnienia płatnych reklam Allegro które nagrywa z innymi dziewczynami. 

Co to znaczy? Chciałaś napisać "pretenduje"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVV
1 godzinę temu, Gość cetafil napisał:

Pamiętacie jej zielony makijaż w filmiku z bublami z grzelak? Kolejny żółw ninja 

Ty, naprawdę, lepiej bym tego nie ujęła...Ona ma taką właśnie żółwiową urodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość VVV napisał:

Ty, naprawdę, lepiej bym tego nie ujęła...Ona ma taką właśnie żółwiową urodę...

Wg mnie ona jest ładna. Ma regularne rysy, prosty nos, ładną cerę. Włosy ma kiepskie, ale to genetyczne - zawsze takie miała, pokazywała kiedyś stare zdjęcia no i genetyki się nie przeskoczy. Też bym nosiła peruki, gdyby mnie było stać. Mieć zawsze piękne włosy, w każdym kolorze jaki tylko przyjdzie mi do głowy, a do tego bez martwienia się o zniszczenia? Marzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie oglądać jej filmiki ale nie odtwarzam jej make upów. Wole te w których mówi jakie kosmetyki są fajne a jakie są kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×