Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michal

Kobiety rozrzutne sa !!! Czemu ?

Polecane posty

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał: Torebki to zwykła przyjemność, tak jak dla ciebie ten komputer. Ludzie różne rzeczy zbierają.  A jedzenie 'na mieście" jest po prostu przyjemne. Wychodzi się z zasady z kimś, można zjeść dobre jedzonko, nie trzeba marnować czasu na gotowanie/sprzątanie. Sama przyjemność X ale trzeba na szykowanie i czas w pracy na marzę, jak można porównać torebkę do komputera w tym pierwszym wydajesz 300 i 10tys przelewu na konto pedała a potem chodzisz z fakturą na wierzchu a ten drugi trzeba wydać żeby gra poszła na ultra 😗

ja czasu na przygotowywanie jedzenia nie tracę. Ja wtedy siedzę przy stoliku, piję napój, jem przystawki (na które czeka się 10 minut) i rozmawiam z osobą z którą przyszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał: myślisz, że kobieta która woli zagraiczne wakacje będzie korzystać z domu letniskowego? Poza tym dobra uwaga...dlaczego on sam nie zacznie zbierać skoro mu na tym zależy? X bo zajmie dwa razy dłużej? 😟 masz rację trzeba mu powiedzieć żeby zrobił intercyze i sam zbieral 

jego żona na pewno się ucieszy, bo teraz pewnie to ona finansuje wszystko w ich związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę mnie skręca jak pomyślę, że są ludzie którzy myją i ubierają się tylko jak mają gdzieś wyjść. to jest obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Leżaczek napisał:

💩 nie idziesz na miasto zrobić to tak samo z jedzeniem bo niby czemu inaczej 😕

Obserwuje wątek od początku i sie zastanawiam jak nisko jesteś w stanie zejść? Do dna niedaleko bo wypowiedzi są żenujące... niestety. Może tylko tworzysz pozę na potrzeby forum i trollujesz temat ale Jeżeli faktycznie tak wyglada Twoja codzienność to przykre bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Autorze rozwód do mamy i odkładać 3000-3500 a ona niech chodzi po restauracjach 😓

Mama też ma prawo do korzystania z emerytury.... bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

Kobiety pragna kalifornijskiego stylu zycia, kobiety chca poczuc sie jak gwiazdy z los angeles. Chca byc uwielbiane, porzadane i podziwiane. Zeby osiagnac te cele stare majty i ponaciagnage koszulki w tym nie pomoga. Kobieta juz nie ma 19 lat zeby wygladac w tym jak szprycha ale wyglada jak flejtuch, brynna wymieszana z patalogia.

Dojrzale kobiety musza kupic drogie perfumy, chodzic do fryzjera i robic sobie stylizacje, polerowac skore u kosmetyczki i dbac o paznokcie. Dojrzale kobiety musza sie ubrac i dobrze zjesc.

Mizerie ze schabowymi to sam sie zapychaj tym tluszczem. Kobieta kalifornijska chce wyprobowac najwykwintiejszych potraf. Kobieta taka nie chce gotowac na wakacjach i musi do 5* hotelii jezdzic. 

To jest naturalny rozwoj, taka kalifornia w Polsce. Jak do tego jeszcze dojdzie jakies fajne kabrio a nie zasmierdziana, zdziadziana toyota avensis to gwiazda taka lata w stratosferze a nie ryje po glebie jak chlopka-matka-Polka. Takie czasy sie skonczyly i dzieki bogu juz nie wroca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministar

Mezczyzni to swinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
14 godzin temu, Leżaczek napisał:

18 minut temu, Gość Kiss napisał: Mama też ma prawo do korzystania z emerytury.... bez jaj X dlaczego napisałem że 3000-3500, 500 może się dokładać np sam żywic i połowę opłat 

Bez jaj. Połowa opłat za moje skromne mieszkanie to 500, z internetem, telefonem i sieciówką co najmniej 700 na osobę. Zdrowe jedzenie to 750, niezdrowe 500. Cop najmniej 1000-1400. Za 500 z wyżywieniem sama chętnie wynajmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

20 minut temu, Gość Kiss napisał: Za 500 z wyżywieniem sama chętnie wynajmę. X nie wiem czy byś jadła zaraz byś powiedziała, że mleko nie kokosowe albo uht czy coś, że ser twarogowy to nie ser, że jajka z hipermarket to kury bite sznurem od żelazka, że ryż biały nie jest biały a mięso mielone dla psa 

No ja nie mogę jeść ryżu białego ani mleka z laktozą, a ser jem pleśniowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Jem też krewetki i smoothie, nie używam cukru 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
3 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Jem też krewetki i smoothie, nie używam cukru 😛

smoothie sa takie pyszne, mniamusnie. Bardzo smacznie, a masz jakies fajne przepisy na te smoothie bo ja ostatnio to takiego ogorkowego zrobilam. troche ogorkow, troche salaty, troche borowek, troche szpinaku, troche jogurtu malo tlustego i do tego krakersiki. bylo pysznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
20 godzin temu, Gość madzia napisał:

smoothie sa takie pyszne, mniamusnie. Bardzo smacznie, a masz jakies fajne przepisy na te smoothie bo ja ostatnio to takiego ogorkowego zrobilam. troche ogorkow, troche salaty, troche borowek, troche szpinaku, troche jogurtu malo tlustego i do tego krakersiki. bylo pysznie.

To zależy jakie mam owoce. Banan pomarańcza mandarynka machewka chia albo mleko migdałowe, migdały, borówki. Takie proste robię. Bardziej owocowe niż warzywne, czasem szpinak baby albo marchewkę dodaję.

Zimą mleko zwykłe z mrożonymi malinami albo truskawkami. Choć ja na to mówię koktajl, a na kupne smoothie (można kupić w Lidlu, Żabce i Biedronce).

19 godzin temu, Leżaczek napisał:

Ciepłą z zimną kiss 😘

Ja mam wodę wliczoną w czynsz, ale mój narzeczony w domku jednorodzinnym ma podobne opłaty, szczęściarz mieszka w bezczynszowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
42 minuty temu, Gość Kiss napisał:

To zależy jakie mam owoce. Banan pomarańcza mandarynka machewka chia albo mleko migdałowe, migdały, borówki. Takie proste robię. Bardziej owocowe niż warzywne, czasem szpinak baby albo marchewkę dodaję.

Zimą mleko zwykłe z mrożonymi malinami albo truskawkami. Choć ja na to mówię koktajl, a na kupne smoothie (można kupić w Lidlu, Żabce i Biedronce).

Ja mam wodę wliczoną w czynsz, ale mój narzeczony w domku jednorodzinnym ma podobne opłaty, szczęściarz mieszka w bezczynszowym.

Ale super !

Dziekuje za koktajlowe insipiracje. Ale mnie ciagnie zeby ta marchewke wrzucic, jeszcze z marchewa nigdy nie robilam. Zawsze sie balam bo marchewusia jest bardzo twarda i sie o ostrza martwilam ale jak dla ciebie dziala to ja tez takie zrobie. Juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
7 godzin temu, Gość madzia napisał:

Ale super !

Dziekuje za koktajlowe insipiracje. Ale mnie ciagnie zeby ta marchewke wrzucic, jeszcze z marchewa nigdy nie robilam. Zawsze sie balam bo marchewusia jest bardzo twarda i sie o ostrza martwilam ale jak dla ciebie dziala to ja tez takie zrobie. Juz nie moge sie doczekac.

Ja mam blender do kruszenia lodu i mogę też miksować orzechy. Specjalnie kupiłam szybki, wytrzymały z dużą ilością obrotów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Marchewkę lepiej przedtem w kostkę pokrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×