Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wariatka

Powiedziałam mu że jest kiepski w łóżku

Polecane posty

Abolutnie nie powinnaś mu tak mówić zrobiłaś błąd , powiedz mu ze wcale tak nie uważasz ze to były tylko nerwy i naprawdę jest Ci z nim dobrze, nie mas spięcia jak ważne dla faceta jest to jakim jest kochankiem. Rozumiem ze byłaś zła ale to najgorsze co moglas zrobić , nie oceniam Cię , rozumeim nerwy ale nie rób tego więcej, musisz się mocno postarać aby naprawdę uwierzył ze to były tylko nerwy. Seks jest bardzo ważny  a jeśli ktoś nie czuje się dobry w tym co robi dlaczego ma to robić ? Postaw się w jego sutacji, komplementuj go , staraj się to naprawić , życzę powodzenia wsyztsko będzie dobrze ale nie rób tego nigdy więcej bo nie odzyskasz zaufania które już trochę nadszarpnęłas jeśli powtórzysz te słowa po raz kolejny, nie oceniam cię, mam nadzieje ze Ci się uda , powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie odpowiada Ci jego zachowanie w łóżku to nie tędy droga, nie poprzez umniejszanie jego wartości w ten sposób , konstruktywna rozmowa co moglibyście poprawić ta wiele efektów , takie słowa nie dadzą nic , rany dla Ciebie i dla Niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cristiano

Jeśli go nie akceptujesz to daj sobie z nim spokój prosta sprawa. Bez sensu związek z kimś kto nam nie odpowiada. To nie jest miłość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
41 minut temu, Gość Cristiano napisał:

Jeśli go nie akceptujesz to daj sobie z nim spokój prosta sprawa. Bez sensu związek z kimś kto nam nie odpowiada. To nie jest miłość 

A kto powiedział że go nie akceptuje?? On ma bardzo wybuchowy charakter w łóżku jest z nim o tyle ciężko ze nie mówi za bardzo czego chce co mu się nie podoba czasami ale bardzo rzadko powie wejdź na gore, albo daj od tyłu, a zazwyczaj to jest tak że muszę zgadywać na co aktualnie ma ochotę bo on uważa że w trakcie seksu się nie rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor
55 minut temu, Gość Wariatka napisał:

A kto powiedział że go nie akceptuje?? On ma bardzo wybuchowy charakter w łóżku jest z nim o tyle ciężko ze nie mówi za bardzo czego chce co mu się nie podoba czasami ale bardzo rzadko powie wejdź na gore, albo daj od tyłu, a zazwyczaj to jest tak że muszę zgadywać na co aktualnie ma ochotę bo on uważa że w trakcie seksu się nie rozmawia.

jakiego ma czlonka Twoj partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
Przed chwilą, Gość igor napisał:

jakiego ma czlonka Twoj partner?

Idealnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek
Przed chwilą, Gość Wariatka napisał:

Idealnego 

Idealny dla ciebie to .. cm? Obwód .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor
1 minutę temu, Gość Wariatka napisał:

Idealnego 

ile cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
Przed chwilą, Gość Sebek napisał:

Idealny dla ciebie to .. cm? Obwód .. ?

12-13 cm dlugosci , obwod nie za duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek
Przed chwilą, Gość Wariatka napisał:

12-13 cm dlugosci , obwod nie za duzy

Czyżbyś aż tak płytka i ciasna była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka

Tak naprawdę to gdyby seks między nami nie był udany to już pewnie byśmy dawno się rozeszli, ale widać i w łóżku są sytuacje kryzysowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
1 minutę temu, Gość Sebek napisał:

Czyżbyś aż tak płytka i ciasna była?

tak , na to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
Przed chwilą, Gość Wariatka napisał:

tak , na to wychodzi

Wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
6 minut temu, Gość igor napisał:

ile cm ?

A skąd mam to wiedzieć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor

to w koncu ile ma ten twoj facet ? 12-13 cm czy ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
7 minut temu, Gość Sebek napisał:

Czyżbyś aż tak płytka i ciasna była?

myslisz ze to tez moze byc powodem slabszego sexu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
3 minuty temu, Gość Wariatka napisał:

myslisz ze to tez moze byc powodem slabszego sexu ?

Nie umiesz sobie tematu założyć?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor

jak ma 12 cm to za duzego nie ma , ale chyba nie to jest powodem slabszego sexu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna
Dnia 15.07.2019 o 12:08, Gość Wariatka napisał:

To było po dłuższej przerwie i dwa razy doszedł bardzo szybko a mnie zostawił na lodzie. Kiedy przy 3cim stosunku wiedziałam co się święci że znów tylko siebie zaspokoi powiedziałam że nie chce takiego seksu już nigdy więcej, że nie jest w stanie dogodzić kobiecie itp dużo ostrych słów poleciało. I od tamtej pory pomimo że go przeprosiłam i zachęcałam to już prawie 2mies nic. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić.

Kochana, gratulacje za odwagę! Ja mam ochotę powiedz to mojemu facetowi od 15 lat a wciąż brakuje mi odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
5 minut temu, Gość Wiosna napisał:

Kochana, gratulacje za odwagę! Ja mam ochotę powiedz to mojemu facetowi od 15 lat a wciąż brakuje mi odwagi.

No 🙄 to jesteś masochistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
21 minut temu, Gość igor napisał:

jak ma 12 cm to za duzego nie ma , ale chyba nie to jest powodem slabszego sexu ?

Nie pisz z tamtą wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
27 minut temu, Gość igor napisał:

jak ma 12 cm to za duzego nie ma , ale chyba nie to jest powodem slabszego sexu ?

sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Będzie pamiętał i nie będzie sprzyjać podnieceniu, jednak będzie siedziało cały czas w głowie twoje słowa... Z inna nie będzie miał problemów, pewnie się rozstaniecie i tyle w temacie. Szukaj innego i lepiej nie mów takich rzeczy bo która by chciała być kłodą, mało wilgotną, brzydką, samolubną i pustą lalą, lepsza by była dmuchana... itp 😄

Zresztą 3 razy pod rząd.... w pewnym momencie czas będzie dłuższy u faceta. Tez tak miałem ale teraz stosunek jest zdecydowanie dłuższy a regeneracja parę minut i do boju, ale różnie bywa bo zależy tez od partnerki.

Źle zrobiłaś ale to już się nie odstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Poza tym pewnie strasznie jego podniecasz więc ucz siena błędach i daj jjemu spokój, z inną jemu będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
7 minut temu, Gość Wariatka napisał:

sama juz nie wiem

Nudzi ci się bardzo? Wyjdź z mojego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
3 minuty temu, Gość Mariusz napisał:

Poza tym pewnie strasznie jego podniecasz więc ucz siena błędach i daj jjemu spokój, z inną jemu będzie lepiej

Ile ty chłopcze masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka

Sypiam z nim 17lat potrafi się powstrzymać i zrobić dobrze najpierw mnie lub oboje w tym samym czasie. Wiem, że to potrafi tylko najwidoczniej mu się nie chce dlatego ta afera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo
6 minut temu, Gość Wariatka napisał:

Sypiam z nim 17lat potrafi się powstrzymać i zrobić dobrze najpierw mnie lub oboje w tym samym czasie. Wiem, że to potrafi tylko najwidoczniej mu się nie chce dlatego ta afera

teraz to nie tlumacz sie , zdolowalas kolesia i szukasz tutaj akceptacji i zrozumienia dla tego. dziwie sie ze nad jest z toba , zalosne , jeszcze piszesz ze ma 11 cm , moze podaj jeszcze jego fb niech sobie kazdy  znim pogada?;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz
9 minut temu, Gość Wariatka napisał:

Sypiam z nim 17lat potrafi się powstrzymać i zrobić dobrze najpierw mnie lub oboje w tym samym czasie. Wiem, że to potrafi tylko najwidoczniej mu się nie chce dlatego ta afera

CZyłzes ja myślałem jakaś nastolatka pisze a tu proszę jest gorzej niz przepuszczałem, jesteś toksyczną partnerką, zwyczajnie, mam nadzieję nie trafie na taką jak Ty. Mam 24 lata babko. Chłop to twój sąsiad, wieśniara. Tragedia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka

Coraz więcej dzieciarni tutaj wchodzi, szkoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×