Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wariatka

Powiedziałam mu że jest kiepski w łóżku

Polecane posty

Gość gość39 i pół
Dnia 15.07.2019 o 12:08, Gość Wariatka napisał:

To było po dłuższej przerwie i dwa razy doszedł bardzo szybko a mnie zostawił na lodzie. Kiedy przy 3cim stosunku wiedziałam co się święci że znów tylko siebie zaspokoi powiedziałam że nie chce takiego seksu już nigdy więcej, że nie jest w stanie dogodzić kobiecie itp dużo ostrych słów poleciało. I od tamtej pory pomimo że go przeprosiłam i zachęcałam to już prawie 2mies nic. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić.

Jedyny sposób to stopniowo spuszczać z niego ciśnienie. Już podczas gry wstępnej kontroluj sytuację.  Między wybuchami namiętności możesz zwrócić mu uwagę,  że trzeba odmalować sufit i opowiedz mu co słychać u twojej mamy. Powinno zadziałać. Albo przynajmniej to on się wkur...  🙂 A tak na poważnie to on ma problem.  Żaden normalny facet nie będzie chciał ukarać kobiety brakiem seksu. Chory jakiś 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Autorka powinna wyraźnie oddzielić jakąś gustowną zakładką rozdział ze wspomnieniami dotyczącymi okresu zanim wykastrowała słownie swojego faceta, od tego co dopiero nastąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
1 minutę temu, Giaa napisał:

Myślę, że Autorka powinna wyraźnie oddzielić jakąś gustowną zakładką rozdział ze wspomnieniami dotyczącymi okresu zanim wykastrowała słownie swojego faceta, od tego co dopiero nastąpi 🙂

Hmmm 😋 masz pomysł na tą zakładkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
2 minuty temu, Giaa napisał:

Myślę, że Autorka powinna wyraźnie oddzielić jakąś gustowną zakładką rozdział ze wspomnieniami dotyczącymi okresu zanim wykastrowała słownie swojego faceta, od tego co dopiero nastąpi 🙂

Tak, powinna gustownie rozbić mu samochód. Podziała.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara
2 minuty temu, Giaa napisał:

Myślę, że Autorka powinna wyraźnie oddzielić jakąś gustowną zakładką rozdział ze wspomnieniami dotyczącymi okresu zanim wykastrowała słownie swojego faceta, od tego co dopiero nastąpi :)

Hehe racja nie ,a to jak koncertowo zabic sex w zwiazku a co za tym idzie i sam zwiazek . Nie nie ludz sie Wariatko ze za kilka miesiecy cos sie zmieni .... znaczy sie zmieni sie Twoj oraz jego stan na singiel.

Wiem co mowie bylam w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Wariatka napisał:

Hmmm 😋 masz pomysł na tą zakładkę ?

Nie wiem. Może "miałeś chamie złoty róg, ostał ci się jeno patyczek do szaszłyków"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
6 minut temu, gość39 i pół napisał:

Żaden normalny facet nie będzie chciał ukarać kobiety brakiem seksu. Chory jakiś 😕

Musiało go to zaboleć zdaje sobie z tego sprawę, miałam chęć wziąć coś ciężkiego i mu przywalić a jednak przywalilam słownie. 

On ostatnio stał się egoistyczny ogólnie nie chodzi tylko o łóżko, a tak chyba było najprościej mu to uświadomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gość39 i pół napisał:

Tak, powinna gustownie rozbić mu samochód. Podziała.  

Niech przynajmniej zarysze. Kolesiowi już nic nie pomoże. Farinelli- ostatni kastrat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Hehe racja nie ,a to jak koncertowo zabic sex w zwiazku a co za tym idzie i sam zwiazek . Nie nie ludz sie Wariatko ze za kilka miesiecy cos sie zmieni .... znaczy sie zmieni sie Twoj oraz jego stan na singiel.

Wiem co mowie bylam w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Wariatka napisał:

Musiało go to zaboleć zdaje sobie z tego sprawę, miałam chęć wziąć coś ciężkiego i mu przywalić a jednak przywalilam słownie. 

On ostatnio stał się egoistyczny ogólnie nie chodzi tylko o łóżko, a tak chyba było najprościej mu to uświadomić

Uświadomiłaś :) z przytupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
Przed chwilą, Giaa napisał:

Niech przynajmniej zarysze. Kolesiowi już nic nie pomoże. Farinelli- ostatni kastrat.

Tamten też cienko piszczał 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
6 minut temu, Gość Klara napisał:

Hehe racja nie ,a to jak koncertowo zabic sex w zwiazku a co za tym idzie i sam zwiazek . Nie nie ludz sie Wariatko ze za kilka miesiecy cos sie zmieni .... znaczy sie zmieni sie Twoj oraz jego stan na singiel.

Wiem co mowie bylam w podobnej sytuacji

Na pewno nie byłaś w sytuacji podobnej do mojej. Nie będziemy się rozstawać przez taką głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gość39 i pół napisał:

Tamten też cienko piszczał 😄

Nie pozostaje mu nic innego jak dokonać resetu do poziomu ustawień fabrycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka

I powiedziałam mu że przez ostatnie 10lat tylko dwa razy miałam ochotę 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara
3 minuty temu, Gość Wariatka napisał:

Na pewno nie byłaś w sytuacji podobnej do mojej. Nie będziemy się rozstawać przez taką głupotę

przez glupote ??!!? spytaj swojego czy to jest glupota ? sama widzisz jak reaguje dla niego to cos mega waznego iserio uwierz ze juz nie bedzie jak dawniej , Nie bedzie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
Przed chwilą, Gość Klara napisał:

przez glupote ??!!? spytaj swojego czy to jest glupota ? sama widzisz jak reaguje dla niego to cos mega waznego iserio uwierz ze juz nie bedzie jak dawniej , Nie bedzie !!

Ale zrozum to on pierwszy mi powiedział że jestem beznadziejna w łóżku ja tylko odbiłam piłeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Szczerość nas wyzwoli!

Powiedz to temu nieborakowi, który za pomocą szczerości został obdarty z poczucia bycia dobrym w łóżku :) Następne posty powinny być w formie nekrologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz na temat wejdą fanki obrzezanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Giaa napisał:

Powiedz to temu nieborakowi, który za pomocą szczerości został obdarty z poczucia bycia dobrym w łóżku 🙂 Następne posty powinny być w formie nekrologu.

Ja wszystkim mówię, że są fenomenalni. Tylko zawsze "przed", to ich mobilizuje.

Jesteś w świetnej formie. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz
3 minuty temu, Gość Klara napisał:

przez glupote ??!!? spytaj swojego czy to jest glupota ? sama widzisz jak reaguje dla niego to cos mega waznego iserio uwierz ze juz nie bedzie jak dawniej , Nie bedzie !!

Baba jest jakaś nienormalna, w jej wieku powinna więcej wiedzieć o seksie a tu siedzi i żywi się jak troll i nie kuma żaba, że to od niej zależy co z tym zrobi a robi nic bo czuje, że dobrze powiedziała. Szkoda Klaro, że nie dotrzesz tam gdzie trzeba, Wariatka skończyła przed czasem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Ja wszystkim mówię, że są fenomenalni. Tylko zawsze "przed", to ich mobilizuje.

Jesteś w świetnej formie. 😉

Na chwilę wyrwałam się z szaroburej rzeczywistości żeby móc zabierać bogatym i dawać biednym, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Giaa napisał:

Na chwilę wyrwałam się z szaroburej rzeczywistości żeby móc zabierać bogatym i dawać biednym, a Ty?

Zupełnie odwrotnie. Taplam się w tym szambie i wymiocinach intensywnie. Zapętlenie. Minie, zawsze mija. Jeszcze tylko chwilkę, może dwie. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
1 minutę temu, Gość Mariusz napisał:

Baba jest jakaś nienormalna, w jej wieku powinna więcej wiedzieć o seksie a tu siedzi i żywi się jak troll i nie kuma żaba, że to od niej zależy co z tym zrobi a robi nic bo czuje, że dobrze powiedziała. Szkoda Klaro, że nie dotrzesz tam gdzie trzeba, Wariatka skończyła przed czasem 😉

Wiem że to odemnie zależy. 

Ale nie wierzę że jestem jedną kobieta na świecie, która tak zrobiła myślałam że znajdzie się tu ktoś kto moje zdanie podziela. A jemu dam jakis czas żeby ochłonął. 

On mi powiedział że jestem kłoda a ja ze mu nie staje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Wariatka napisał:

Wiem że to odemnie zależy. 

Ale nie wierzę że jestem jedną kobieta na świecie, która tak zrobiła myślałam że znajdzie się tu ktoś kto moje zdanie podziela. A jemu dam jakis czas żeby ochłonął. 

On mi powiedział że jestem kłoda a ja ze mu nie staje i tyle

Dawaj go tutaj. Twoją stronę medalu już znamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dnia 15.07.2019 o 12:08, Gość Wariatka napisał:

To było po dłuższej przerwie i dwa razy doszedł bardzo szybko a mnie zostawił na lodzie. Kiedy przy 3cim stosunku wiedziałam co się święci że znów tylko siebie zaspokoi powiedziałam że nie chce takiego seksu już nigdy więcej, że nie jest w stanie dogodzić kobiecie itp dużo ostrych słów poleciało. I od tamtej pory pomimo że go przeprosiłam i zachęcałam to już prawie 2mies nic. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić.

Postaraj się bardziej. Kobiecymi sposobami.Jest ich tak wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
3 minuty temu, Giaa napisał:

Dawaj go tutaj. Twoją stronę medalu już znamy 🙂

😂 To by było zabawne! Ciekawe jak długo by tutaj wytrzymał 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Myślących o niebieskich migdałach krzyk złotoustych userów mnie powstrzymał tylko na chwile aby nabrać powietrza i więcej karmy donieść ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz
10 minut temu, Gość Wariatka napisał:

Wiem że to odemnie zależy. 

Ale nie wierzę że jestem jedną kobieta na świecie, która tak zrobiła myślałam że znajdzie się tu ktoś kto moje zdanie podziela. A jemu dam jakis czas żeby ochłonął. 

On mi powiedział że jestem kłoda a ja ze mu nie staje i tyle

Czyli co, jedna moneta, znamy tę wersje od Ciebie ale nie potwierdzona przez niego 🙂 Kiedy druga strona tutaj się zjawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Wariatka napisał:

😂 To by było zabawne! Ciekawe jak długo by tutaj wytrzymał 😂

Jeśli do tej pory jest z Tobą to znaczy, że jego wytrzymałość jest niemierzalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×