Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorota

Nie żal mi prawiczków

Polecane posty

Gość Dorota

Ani facetów ktorzy gniją z aseksualnymi kobietami, które ich odtracają w łózku, sami są sobie winni. Odrzucają zakochane kobiety, przyklejają im etykietki łatwej, a sami uganiają się za babami które ich nie chcą.  Wolą się płaszczyć przed ...mi, które przy pierwszej lepszej okazji ich zdradzą albo będą całe życie udawać że ich kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Dorota napisał:

Ani facetów ktorzy gniją z aseksualnymi kobietami, które ich odtracają w łózku, sami są sobie winni. Odrzucają zakochane kobiety, przyklejają im etykietki łatwej, a sami uganiają się za babami które ich nie chcą.  Wolą się płaszczyć przed ...mi, które przy pierwszej lepszej okazji ich zdradzą albo będą całe życie udawać że ich kochają.

Ile lat byłaś w małżeństwie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Dorota napisał:

Ani facetów ktorzy gniją z aseksualnymi kobietami, które ich odtracają w łózku, sami są sobie winni. Odrzucają zakochane kobiety, przyklejają im etykietki łatwej, a sami uganiają się za babami które ich nie chcą.  Wolą się płaszczyć przed ...mi, które przy pierwszej lepszej okazji ich zdradzą albo będą całe życie udawać że ich kochają.

Brak logiki w twoim poście i sprzeczność,  zakładam ze świadoma. ... nie odrzuca a zębami wgryza się w faceta i go tłamsi, poniża

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Dorota napisał:

Ani facetów ktorzy gniją z aseksualnymi kobietami, które ich odtracają w łózku, sami są sobie winni. Odrzucają zakochane kobiety, przyklejają im etykietki łatwej, a sami uganiają się za babami które ich nie chcą.  Wolą się płaszczyć przed ...mi, które przy pierwszej lepszej okazji ich zdradzą albo będą całe życie udawać że ich kochają.

Dorotko czy Ty miałaś dziś gorszy dzień?  😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie rozumiesz że na żonę i matkę najlepsza jest szara mysz kościelna a na kochanke zdzira? To jest ta logika 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Nie rozumiem, to ciasne, zacofane myślenie, z czasów kiedy kobiety były zależne finansowo od mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Obleśne typy, które nie potrafią sobie znaleźć partnerki dopasowanej pod kazdym wzgledem, zarówno wyglądu, psychiki, osobowości i seksualności. Potem łażą z napiętymi pisiorami i slinią się na widok innych ladnych kobiet.

Niestety ale tego typu kultura jest opresyjna, a ich żony cierpią tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
14 minut temu, lonelyman napisał:

Dorotko czy Ty miałaś dziś gorszy dzień?  😃

Mylisz Doroty ,ta nie z mojego biurka z pracy,bo inaczej patrzy na takie rzeczy.Tamta miała super dzień papierów i nie piszczala,a tą boli ,że jak ona kocha to ktoś z automatu powinien ją. TO TAK NIE DZIAŁA, ALE DOJRZALA KOBIETA TO WIE 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Chyba nie jesteś dojrzała, tylko zarozumiała. Zarozumialstwo to przejaw infantylizmu i zdziecinnienia. Coś ci się pomyliło.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Nie rozumiesz jednej rzeczy. Jak facet nie jest przystojny, to nawet brzydka go nie chce, więc to nie jest tak, że nie możemy znaleźć, bo wybrzydzamy. Nie możemy, bo to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Przed chwilą, Gość Dorota napisał:

Chyba nie jesteś dojrzała, tylko zarozumiała. Zarozumialstwo to przejaw infantylizmu i zdziecinnienia. Coś ci się pomyliło.

 

A Ty psujesz tylko swoimi radami to fajne imię i będzie fama,że Doroty to zgorzkniale baby.A moja przyjaciółka z pracy Dorota jest zaje..fajna i ma mądre myślenie,nie tak płytko jak u CIEBIE 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Twój mąż pewnie puka na boku inną, tę która bardziej mu się podoba ale się do tego nie przyzna, dlatego, ze jego nabyta kulturowo pycha i zacofany pociag do władzy każe im tłumić prawdziwe uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Kasia napisał:

Mylisz Doroty ,ta nie z mojego biurka z pracy,bo inaczej patrzy na takie rzeczy.Tamta miała super dzień papierów i nie piszczala,a tą boli ,że jak ona kocha to ktoś z automatu powinien ją. TO TAK NIE DZIAŁA, ALE DOJRZALA KOBIETA TO WIE 😆

Nie wiem czy myle bo żadnej nie znam 😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
6 minut temu, lonelyman napisał:

Nie wiem czy myle bo żadnej nie znam 😶

Ja jak czytam to znam dwie z kafe,moją przyjaciółkę co czasem tu pisze i tę tu,i jaka różnica. Tamta ogień a Ty woda😂😂ale chyba masz problem z mężem jak czytam, sorki,ale to załatwia się rozmową z nim a nie żalami na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten on...

Ale i bez tłumaczeń wiadomo że to nie ona, jej wizerunek jest nietknięty 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Jednak nadal gadzi mózg każe ci czuć pociąg do typka małpy który wszystko załatwia pięściami a w portfelu cały majątek niż spokojnego kolesia z lekką nadwagą w kolejce hipermarket który mógłby wykupić cały sklep jedną kartą 💳👌😄 nadal w podświadomości masz zakodowane że ten pierwszy lepszy bo upoluje jedzenie i obroni w jaskini 👌😄

Taa cały sklep. Chyba 2×2 warzywniak. Boże co za bonobo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dorota to chłop a idioci odpisują 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

W sumie to lepiej jak dasz się poderwać przez małpę skoro jesteś tak ograniczona, że każdy ma na maks warzywniak. Nie nie każdy żyje od wypłaty do wypłaty, prawiczki nie mają kobiety to oszczędzają. 

To kup mi butik lui vitą. Stać Cię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumak

Agatka lubisz finał w środku czy w buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×