Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy waszym zdaniem sugerował mi żebym schudła?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio przytyło mi się kilka kilo (a  dokładnie 3) co niestety od razu widać po moim ciele bo jestem raczej niska ( mam 160 i ważę 53, ważyłam wcześniej 50.

I ostatnio rozmawialismy i facet powiedział mi, że musi zacząć ćwiczyc bo robi się okrągły i może jeszcze nie jest gruby, ale juz pali mu się żółta lampka. Na temat mojej wagi nic nie mówił.

Ale tak pomyślałam,że moze to byla jakas sugestia zebym sama schudla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery gosc

Pewnie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możliwe, ale niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba sobie dopowiadasz, faceci jak już to mowią wprost, sugeruja kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Chyba sobie dopowiadasz, faceci jak już to mowią wprost, sugeruja kobiety

Niekoniecznie mówią wprost, szczególnie jeśli chodzi o wrażliwe dla kobiet tematy,  niektórzy starają się być delikatni i wybrnąć na różne sposoby... Także, wszystko zależy od faceta, Autorko, znasz swojego najlepiej. Jakkolwiek, wcale nie musiał odnosić się do Twojej wagi, może po prostu Tobie ona przeszkadza do takiego stopnia, że upatrzyłaś sobie przytyk w tym, co powiedział. A może jemu też ostatnio się przybrało i właśnie postanowił się za siebie zabrać? Myślę, że nie ma sensu rozpaczać i rozmyślać, tylko po prostu zaproponować facetowi wspólną aktywność - i oboje na tym skorzystacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niekoniecznie, ale skoro źle czujesz się ze swoją wagą to schudnij będziesz czuła się pewniejsza siebie.

Wg mnie mogłabyś schudnąć tak ze 2, 3 kg to byłoby w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Autorko widać jesteś mądra i rozsądna. W innym temacie Panie twierdzą że ważą po 70 kilo świetnie się że sobą czują są malutkie filigranowe I wchodzą w rozmiary S 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd

omg ale się utuczyłaś :classic_wacko:musisz  przy tym wzroście z tą wagą wyglądać jak ta Bunia z Gumisiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

skoro tak uważasz to gratuluje masz anoreksje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

skoro tak uważasz to gratuluje masz anoreksje

Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość dfd napisał:

omg ale się utuczyłaś :classic_wacko:musisz  przy tym wzroście z tą wagą wyglądać jak ta Bunia z Gumisiów

Aż tak źle nie wyglądam bo mimo wszystko nadal mam wage prawidłową wg BMI i nadwagę miałabym dopiero powyżej 60 kg, ale niestety trochę krągłości mi przybyło i nie czuje się z tym najlepiej. Z kolei kiedy ważyłam kiedys 48 kg wiele osób mówiło mi, że jestem za chuda. Chyba idealnie było przy wadze 50 kg i do takiej bedę dążyć, w końcu muszę schudnąć tylko 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

3 kilo to jest nic więc szkoda w ogóle temat zakładać. W tydzień można zrzucić na stałe. Do wagi zawsze przyczepiaja się właśnie typowe męskie gumisie które same wyglądają jak torbacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość dfd napisał:

omg ale się utuczyłaś :classic_wacko:musisz  przy tym wzroście z tą wagą wyglądać jak ta Bunia z Gumisiów

Chodakowska waży 55kg, Gumisiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Chodakowska waży 55kg, Gumisiu

Ale u niej to mięśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×