Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O CO CI CHODZI

Polecane posty

Gość Gość
4 minuty temu, Gość to prawda napisał:

To akurat prawda,że to kobieta świadczy o mężczyźnie,więc Panowie wybierajcie takie przy których jesteście lepsi

Mądry facet musi być,  by to zrozumieć,  głupiec leci w dół, którego każda kolejna jest jest gorsza od poprzedniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ale ja tak z dobrego serca.chciałam mu pomóc, nauczyć wielu rzeczy np jak powinien się zachowywać- bo mimo wieku wciąż nie potrafi. Przykro się słucha kiedy ktoś mówi o nim, że jest dziwny, rozwalony, dziki?... Nie skorzystał z mojej pomocy i nie płaczę ani nie jęczę z tego powodu. Mam dobre serce i po prostu chciałam żeby dzięki mnie stanął na nogi. 

Ale jednak Cie to boli, gdyby nie bolało byłabyś obojętna. Wiem ze chciałaś dobrze ale nie da sienkomus pomoc na sile. Ludzie nie zmienia natury. Owszem mogą się zmienić w najbardziej dramatycznych okolicznościach ale niekoniecznie ty bedziez to okolicznością . Zrobiłaś wszystko co moglas , nie masz sobie nic do zarzucenia wiec nie  rozpaczaj proszę ze się nie udało tonnie twoja wina, ani tez tej osoby, napewno chciałaby być szczęśliwa ale jakiś powod istnieje  ze nie jest. Bądź wyrozumiała, nie miej żalu ze nie jest tak jaknchcialas mimo ze chciałaś dobrze, życie nie jest takienproste czasem dajemy komuś pomoc ale nie chodzi o to ze jej nie chce.. nie wie jak ją wziąć , dlatego bądź wyrozumiala.. a jeśli to dla ciebie za dużo to zostaw to, wiem ze to ciężkie ale ktoś kto jest zmęczony nie jest w stanie pomoc drugiemu, wszytsko będzie dobrze wierze w Ciebie, jesteś wspaniała osobą ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skyliner

Kto to jest plastuś ten z odstającymi uszami?  są przudatne zawsze na podsłuchu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skyliner

Jest to od urodzenia?  nie nosił czapki ? tak specjalnie mamusia tak zrobiła?  jest dumny z mamusi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Skyliner napisał:

Kto to jest plastuś ten z odstającymi uszami?  są przudatne zawsze na podsłuchu? 

Coś koło tego, metody Stasi czy KGB stosuje wobec wrogów i otoczenia, by mieć haki na wszystkich i niszczyć tych, którzy mu w jakiś sposób podpadną, łącznie z ukrytymi kamerami w mieszkaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Coś koło tego, metody Stasi czy KGB stosuje wobec wrogów i otoczenia, by mieć haki na wszystkich i niszczyć tych, którzy mu w jakiś sposób podpadną, łącznie z ukrytymi kamerami w mieszkaniu 

*w ich mieszkaniach  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, ChomiczekBengalski napisał:

Ale jednak Cie to boli, gdyby nie bolało byłabyś obojętna. Wiem ze chciałaś dobrze ale nie da sienkomus pomoc na sile. Ludzie nie zmienia natury. Owszem mogą się zmienić w najbardziej dramatycznych okolicznościach ale niekoniecznie ty bedziez to okolicznością . Zrobiłaś wszystko co moglas , nie masz sobie nic do zarzucenia wiec nie  rozpaczaj proszę ze się nie udało tonnie twoja wina, ani tez tej osoby, napewno chciałaby być szczęśliwa ale jakiś powod istnieje  ze nie jest. Bądź wyrozumiała, nie miej żalu ze nie jest tak jaknchcialas mimo ze chciałaś dobrze, życie nie jest takienproste czasem dajemy komuś pomoc ale nie chodzi o to ze jej nie chce.. nie wie jak ją wziąć , dlatego bądź wyrozumiala.. a jeśli to dla ciebie za dużo to zostaw to, wiem ze to ciężkie ale ktoś kto jest zmęczony nie jest w stanie pomoc drugiemu, wszytsko będzie dobrze wierze w Ciebie, jesteś wspaniała osobą ;) 

Sądząc po postach nie radzisz sobie z jakimś problemem, stąd podszywanie się i rady, zajmij się swoim życiem,  restauracją, dominą  swoją,  bo jak będziesz sfrustrowany, to jej poniżanie ciebie nie sprawi ci przyjemnosci i z podniety będą nici😂 Wszyscy znają cie przecież,  jaki jesteś,  kogo chcesz oszukać?  Siebie? Sądząc po sfrustrowaniu nie najlepiej to tobie idzie😋 Lekcje kultury, kobiecości, delikatnościąl wykup swojej dominie i będziesz mógł pokazać ja znajomym, choć wątpię,  czy wulgarność i prostactwo da się wyplenić z niej.😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie chciał mnie i mojej pomocy to nie. Zawsze znajdzie się ktoś kto ją przyjmie. Właśnie zrobiłam dobry uczynek i jestem z tego dumna. Pomagać będę tym którzy chętnie tę pomoc przyjmą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Sądząc po postach nie radzisz sobie z jakimś problemem, stąd podszywanie się i rady, zajmij się swoim życiem,  restauracją, dominą  swoją,  bo jak będziesz sfrustrowany, to jej poniżanie ciebie nie sprawi ci przyjemnosci i z podniety będą nici😂 Wszyscy znają cie przecież,  jaki jesteś,  kogo chcesz oszukać?  Siebie? Sądząc po sfrustrowaniu nie najlepiej to tobie idzie😋 Lekcje kultury, kobiecości, delikatnościąl wykup swojej dominie i będziesz mógł pokazać ja znajomym, choć wątpię,  czy wulgarność i prostactwo da się wyplenić z niej.😆

Dziekuje za radę, nie ma problemu ;) z takim podejściem nie dziwie się ze ktoś nie chce słuchać twoich rad jeśli nie potrafisz szanować zdania drugiej osoby a twoje wnioski hmmm przemyśle ale nie znasz mnie i wyciąganie tak pochopnych nie jest najlepszym pomysłem ale szanuje twoje zdanie ;) kazdy ma prawo się wypowiedzieć. Jestem sfrustrowana bo chce poznać czyjąś opinie ? A ty co tutaj robisz, szukasz poklasku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie chciał mnie i mojej pomocy to nie. Zawsze znajdzie się ktoś kto ją przyjmie. Właśnie zrobiłam dobry uczynek i jestem z tego dumna. Pomagać będę tym którzy chętnie tę pomoc przyjmą. 

a każdemu facetowi jak czytam będziesz wchodzić w du/pe..wow!!!naprawdę super pomoc przed każdym odgrywać szopkę św.Teresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość super napisał:

a każdemu facetowi jak czytam będziesz wchodzić w du/pe..wow!!!naprawdę super pomoc przed każdym odgrywać szopkę św.Teresy

nie interesuje mnie twoje zdanie możesz je zachować dla siebie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość super napisał:

a każdemu facetowi jak czytam będziesz wchodzić w du/pe..wow!!!naprawdę super pomoc przed każdym odgrywać szopkę św.Teresy

Hahah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, ChomiczekBengalski napisał:

Dziekuje za radę, nie ma problemu ;) z takim podejściem nie dziwie się ze ktoś nie chce słuchać twoich rad jeśli nie potrafisz szanować zdania drugiej osoby a twoje wnioski hmmm przemyśle ale nie znasz mnie i wyciąganie tak pochopnych nie jest najlepszym pomysłem ale szanuje twoje zdanie ;) kazdy ma prawo się wypowiedzieć. Jestem sfrustrowana bo chce poznać czyjąś opinie ? A ty co tutaj robisz, szukasz poklasku ?

Nie ja jestem autorka postu, rozczarowana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skyliner

Ciekawe czy ma wazelinę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Skyliner napisał:

Ciekawe czy ma wazelinę . 

Plastuś nauczy kazdego włażenia w doopę,  kocha dominy i lubi być ponizany😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prowo na 100%. Takie rzeczy pisze tylko facet sam do siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skyliner
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Plastuś nauczy kazdego włażenia w doopę,  kocha dominy i lubi być ponizany😂

To ten plastuś z nosem klamki od zachrysti. Nieciekawe połączenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skyliner

Klamka od zachrysti ktoś tak pisał, przypomina  plastusia nos jak u starej jędzy zakrzywiony w dòł, ten plastuś już osiwiał na środku 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skyliner

Nie osiwiał tylko zgubił owłosienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moderator musi zatwierdzić tekst, że plastuś naxywa siebie fiu:;"'to nosem? Żeby ludzie myśleli,  że jak nos jest duży to i pe?,;&is też? Niestety fiut,;:&onos nie tylko duchem jest ubogi😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Skyliner napisał:

Ciekawe czy ma wazelinę . 

Po co dzień dobremu sercu wazelina? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skyliner
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Moderator musi zatwierdzić tekst, że plastuś naxywa siebie fiu:;"'to nosem? Żeby ludzie myśleli,  że jak nos jest duży to i pe?,;&is też? Niestety fiut,;:&onos nie tylko duchem jest ubogi😂

Tego to ja nie wiem, podobno jest tu taka co w dupala czy tym nosem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj oj przyjdziesz kiedyś niebogi a ja wtedy pokaże ci kierunek drzwi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skyliner

Najlepsze było co on kupił? jakąś lalinę czy jakoś tak, wsadziła sobie w pochwę  on sterował na odległość smartfonem, pisali tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×