Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zawsze palne jakąś gafę i tak też było tym razem. Czy facet może to odebrać osobiście?

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się z facetem, który jest po prostu niski od jakiegos czasu. Jednak nie przeszkadza mi to bo sama nie jestem wysoka.

I ostatnio opowiadałam mu o serialu gra o tron, którego on nie oglądał i wspomniałam o aktorze, który gr karła, a mimo wszystko miał rolę troche takiego lovelasa w serialu.

Dopiero po chwili zorientowałam się, ze palnęłam gafę, ale postanowiłam się nie tłumaczyc bo wyszłoby jeszcze bardziej głupio, mój facet też tego nie skomentował w żaden sposob..
myslicie, ze potratował to jako przytyk czy bez przesady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim zdaniem jeśli facet ma powyżej 170 cm to nie jest aż tak tragicznie niski.  Niski to byłby gdyby miał półtora metra. Pozatym to nie był przytyk w jego stronę, opowiadalas mu o postaci z serialu,  a on za tydzień pewnie nie będzie nawet tego pamiętał;) Także nie przejmuj się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość gość napisał:

[...] jest po prostu niski od jakiegos czasu. ...]

A do pewnego czasu był 'po prostu wysoki'? ;p

10 minut temu, Gość gość napisał:

[...] Dopiero po chwili zorientowałam się, ze palnęłam gafę, [...]

Nie widzę żadnej gafy. Odnosiłaś się do aktora, nie do faceta. Trudno, by cenzurować neutralne wypowiedzi tylko dlatego, że ktoś może je przez pryzmat własnych kompleksów odebrać osobiście.

10 minut temu, Gość gość napisał:

myslicie, ze potratował to jako przytyk czy bez przesady?

Zależy od faceta, znasz go najlepiej. Jeśli wzrost jest dla niego dużym problemem, mógł się poczuć źle. Niemniej, to już jego prywatna kwestia, by nad sobą popracować, uporać się z kompleksami i nabrać stosownego dystansu. Nikt tego za niego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Nenesh napisał:

 

Zależy od faceta, znasz go najlepiej. Jeśli wzrost jest dla niego dużym problemem, mógł się poczuć źle. Niemniej, to już jego prywatna kwestia, by nad sobą popracować, uporać się z kompleksami i nabrać stosownego dystansu. Nikt tego za niego nie zrobi.

Właśnie wydaje mi się, że wzrost jest dla niego problemem bo już kilka razy się na niego żalił... Jest obiektywnie niski bo ma 165 cm wzrostu, mnie tak jak pisałam to nie przeszkadza bo sama mam 158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×