Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChomiczekBengalski

Brak wsparcia

Polecane posty

Witajcie,

założyłam tutaj konto i chce rozpocząć ten wątek ponieważ zwyczajnie nie mam z kim porozmawiać i potrzebuje wsparcia. Przez kilka dni siedziałam załamana i smutna ale przeczytałam pewien artykuł w którym chłopak opisywał swoją sytuacje i napisał ze jeśli nie mogę uzyskać wsparcia od bliskich to żeby im się po prostu wcale nie zwierzać jeśli odpowiedzią zwrotną ma być krytyka, ale poszukać innych osób, liczę na waszą pomoc. Jestem obecnie za granicą,wyjechałam zarobić , nie wyszło mi z pracą, nie mam jej i brakuje mi już pieniędzy nic nie zarobiłam bo wszystko musiałam wydać na opłaty. Zastanawiam się czy wrócić do kraju czy zostać i spróbować coś zarobić ale szanse z pracą wyglądają marnie, taki sezon, zarabiam tylko na mieszkanie i jedzenie i dlatego chce wrócić do domu. Mama mnie skrytykowała, obwiniła mnie, ukochany chłopak powiedział mi że ani tutaj nic nie zarobie ani w Polsce i żebym mu się nie żaliła, on mieszka w kraju. Ja bardzo mocno chce wrócić, nie daje sobie tutaj rady, to dla mnie za dużo, nie mam na tyle siły. Czy mogę prosić was o radę i otuchę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chomiczku zagubiony w jakim kraju jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

jestem w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

jestem sama w tym patologicznym kraju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

nawet anglicy nie lubia polakow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Współczuję. Nie ma nic gorszego niż brak wsparcia ze strony najbliższych. Co to za "ukochany" chłopak, który ma gdzieś Twoje problemy i nie pocieszy. Facet nie rokuje, już to przechodziłam. Skoro za granicą nie jest tak, jak Ci się wymarzyło, to wracaj do kraju. Kokosów nie ma, ale zawsze gdzieś tę pracę znajdziesz, z głodu nie umrzesz, a zawsze raźniej wśród swoich :) jeśli nie masz dobrego zawodu, to się dokształć, bezrobocie spada, dobrych ludzi się szuka. Wiem, bo zajmuje się częściowo rekrutacją, Nawet dobra, pracowita kelnerka może nieźle zarobić, jeśli się stara. Głowa do góry i walcz o siebie, nie marnuj czasu na użalanie się, nikt Ci tego czasu już nie odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boje się że niczego nie znajdę mieszkam w miejscowości w której ciężko o prace jednak zawsze będę u siebie ale za co mam żyć ? Może za dużo pisze czarnego scenariusza ale patrzę tez obiektywnie na sytuacje , moi znajomi szukają pracy i nie mogą jej znaleźć, a tutaj jest sezon ze nie ma pracy lub 2 dni w tygodniu, teraz nie pracuje tylko siedze bo nie ma pracy , przyjechałam żeby zarobić a nawet nie wyszłam jeszcze na 0.. mam dylemat bo tutaj złe i w Kraju może być gorzej .. plus brak wsparcia i już nawet nie chce radzić się bliskich i słuchać krytyki, dlaczego szukają winy we mnie czy to moja wina ze chce pracować a pracy brak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

A czemu tak trudno z pracą? W dużym czy nawet trochę mniejszym mieście nie powinno być problemów. Nawet w małych miastach można znaleźć pracę, chociażby przy zbiorach u rolników. Stawki są dobre, można zarobić, jeśli ktoś chce. Sezon w pełni, do jesieni można pracować. A jeśli nie u siebie, to odłożyć trochę na 2-3 miesiące, wynająć coś i szukać w  większym mieście. Trzeba próbować, samo się nic nie zrobi. Nigdy nie wiesz, co stanie się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak nigdy nie wiesz co będzie jutro i nie wiem jak będzie dobrze czy tu zostać czy wrócić. Ale to wszystko co mówisz bez wsparcia bliskich- ja tak nie dam rady mam zbyt mało wiary i się załamuje kiedy każdy krok jaki podejmę ktoś krytykuje. A satysfakcja ze coś się osohnelo ale jest się samym ? Dla mnie żadna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość gość napisał:

Chomiczku zagubiony w jakim kraju jesteś?

Czy to ważne ? Raczej nie wniesie to wiele do sprawy..dziekuje ze tu jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×