Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnnn

Poznam dziewczynę do st związku o specyficznych potrzebach.

Polecane posty

Gość onnnn

Mam świadomość, że sfera intymności człowieka nie jest najwazniejsza, nie definiuje tego jaki związek będzie w stanie stworzyć. Myslę jednak, że sfera intymności między dwojgiem ludzi istotnie wpływa na trwałość związku, na to by nie było żadnych przykrych przygód. 
Dlatego warto się za wczasu odpowiednio dopasować.
Nie będę tutaj mówił o sobie. Opisywał jaki jestem a jaki nie jestem. Napisze przede wszystkim kogo szukam. No może poza tym że mam koło 30 , wysoki , wygląd ok , bez nałoów niepalący. 

Szukam dziewczyny do stałego związku. Docelowo małżeństwa. Związku opartego na prawdziwej miłości. 
Jest jedno ale. Szukam dziewczyny o specyficznych potrzebach. Dziewczyny która potrzebuje faceta który usługuje jej a nie na odwrót. Czyli szukam dziewczyny która lubi być pieszczona przez faceta, siadać mu na twarzy, mieć lizaną pupe - ale dla odmiany dosłownie brzydzi się lodami - i nigdy nie będzie ich robić i ogólnie nie lubi robi robić za " suke " tylko pragnie mieć swojego ukochanego który będzie ją intensywnie zaspokajał oralnie tak długo i czesto jak chce. 

By była jasnośc - to nie jest ogłoszenie towarzyskie. Przez rok wolę zdobywac Twoje serce niż cialo. Ale chce byś wiedziała czego się można po mnie spodziewać 🙂

 

mezczyznabezdrugiegoimienia@pseudonim.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×