Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aut

Czy to to normalne ze maż by wybrał żonę zamiast dziecko? Mój mi tak powiedział

Polecane posty

Gość Aut

Mój mi powiedział ze jakby miał wybierać kogoś np. z wypadku to wybralby mnie. Trochę mnie to zmartwiło. Wasi mężowie tez tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie, mój wybrałby dzieci. Zresztą ja też. Może to nie jest modne w dzisiejszych czasach, ale my tak mamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz
27 minut temu, Gość Aut napisał:

Mój mi powiedział ze jakby miał wybierać kogoś np. z wypadku to wybralby mnie. Trochę mnie to zmartwiło. Wasi mężowie tez tak? 

Nie cieszysz się? Jak tak powiedział, to znaczy, że Cię kocha :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie, mój wybrałby dzieci. Zresztą ja też. Może to nie jest modne w dzisiejszych czasach, ale my tak mamy. 

Co ty w dzisiejszych czasach to właśnie zapomina się ze fundamentem rodziny są mąż i zona a nie dzieci. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aut
1 godzinę temu, Gość Zzz napisał:

Nie cieszysz się? Jak tak powiedział, to znaczy, że Cię kocha :classic_love:

Oj kocha i to bardzo. Tylko tak byłam ciekawa jak wasi mężowie do tego podchodzą i czy to normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggffhgg

Jesteś nienormalna  zezadajesz takie pytania, a on że odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdhdhdhd

Glupie pytanie ale mysle ze wybralby syna mimo ze bardzo sie z mezem kochamy to dziecko jest dla nas najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aut
7 minut temu, Gość Ggffhgg napisał:

Jesteś nienormalna  zezadajesz takie pytania, a on że odpowiada

eh nie zadałam tego pytania wprost to moje zdanie co napisałam zostało wyrwane z kontekstu. Jakos wyszło z rozmowy i przy filmie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndbdndnd

Ja wiem ze mój mnie bardzo kocha ale wiem ze w takiej sytuacji wybrałby dzieci i za to ja go kocham JesCZe mocniej. Bo różne rzeczy się dzieją i wiem ze jak by mnie zabrakło to on o dzieci zadba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjsjsosd
1 godzinę temu, Gość 123 napisał:

Co ty w dzisiejszych czasach to właśnie zapomina się ze fundamentem rodziny są mąż i zona a nie dzieci. ..

palnij sie w leb.  Kazdy normalny czlowiek kocha najbardziej swoje dziecko. Nawet zwierzęta nie porzucaja swoich dzieci, ale to trzeba mieć pewna wrażliwość.  Gdyby mi maz powiedzial ze wybralby mnie, stracilabym do niego szacunek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aut
2 minuty temu, Gość Ndbdndnd napisał:

Ja wiem ze mój mnie bardzo kocha ale wiem ze w takiej sytuacji wybrałby dzieci i za to ja go kocham JesCZe mocniej. Bo różne rzeczy się dzieją i wiem ze jak by mnie zabrakło to on o dzieci zadba 

Ja też bym wybrała dziecko i moj maz o tym wie, ale jeszcze dowalił tekstem, że nikt mnie nie zastąpi i zrobi ze mną z 5 dzieci (w żartach). No ale naszego dziecka tez juz nikt nie zastąpi a o dziecko dba i bardzo je kocha jak coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qura

Przestancie sie klocic. Nie wiecie nic, poki nie znajdziecie sie w tak krytycznej sytuacji, by wybierac. Przypuszczam, ze ratowac usilowalby i dziecko i mnie. Tak samo z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja przed porodem zapytałam swojego męża gdy będą komplikacje przy porodzie i trzeba będzie wybierać ja czy dziecko odpowiedział bez wahania, że mnie, bo dzieci możemy mieć później wiele. Od tego czasu go znienawidziłam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsoakws. s
12 minut temu, Gość Aut napisał:

Ja też bym wybrała dziecko i moj maz o tym wie, ale jeszcze dowalił tekstem, że nikt mnie nie zastąpi i zrobi ze mną z 5 dzieci (w żartach). No ale naszego dziecka tez juz nikt nie zastąpi a o dziecko dba i bardzo je kocha jak coś 

od razu tlumaczysz go i jego zachowanie. To jak tak, to po co sie pytasz? Moze i mezem jest ok ale ojcem raczej nie do konca. tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

Ja przed porodem zapytałam swojego męża gdy będą komplikacje przy porodzie i trzeba będzie wybierać ja czy dziecko odpowiedział bez wahania, że mnie, bo dzieci możemy mieć później wiele. Od tego czasu go znienawidziłam ;/

Dlaczego? Wiekszosc facetow by tak postapila! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Ja przed porodem zapytałam swojego męża gdy będą komplikacje przy porodzie i trzeba będzie wybierać ja czy dziecko odpowiedział bez wahania, że mnie, bo dzieci możemy mieć później wiele. Od tego czasu go znienawidziłam ;/

Rozwiodłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozwiodłaś się?

Jeszcze nie. Mamy małe dziecko, nie poradziłabym sobie samodzielnie na tym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aut
39 minut temu, Gość gość napisał:

Ja przed porodem zapytałam swojego męża gdy będą komplikacje przy porodzie i trzeba będzie wybierać ja czy dziecko odpowiedział bez wahania, że mnie, bo dzieci możemy mieć później wiele. Od tego czasu go znienawidziłam ;/

 

9 minut temu, Gość gość napisał:

Jeszcze nie. Mamy małe dziecko, nie poradziłabym sobie samodzielnie na tym etapie.

A to dla mnie dziwne też 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
11 godzin temu, Gość 123 napisał:

Co ty w dzisiejszych czasach to właśnie zapomina się ze fundamentem rodziny są mąż i zona a nie dzieci. ..

To ironia prawda?Małżonkowie to obcy sobie ludzie,a z dzieckiem jesteś odomentu jego narodzin,to część ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Wiki napisał:

To ironia prawda?Małżonkowie to obcy sobie ludzie,a z dzieckiem jesteś odomentu jego narodzin,to część ciebie.

Po co ci mąż, skoro to dla ciebie obcy człowiek? On o tym w ogóle wie? Trzeba było skorzystać z banku spermy a nie krzywdzić niewinnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
9 godzin temu, Gość jjjsjsosd napisał:

palnij sie w leb.  Kazdy normalny czlowiek kocha najbardziej swoje dziecko. Nawet zwierzęta nie porzucaja swoich dzieci, ale to trzeba mieć pewna wrażliwość.  Gdyby mi maz powiedzial ze wybralby mnie, stracilabym do niego szacunek. 

To nie wrażliwość tylko instynkt przetrwania. Bardzo dobrze ze wybrał by ją. Dzieci są tylko na chwilę nasze żona zazwyczaj zostaje na zawsze. Zwierzęta nie robią nic z miłości to natura nimi kieruje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy

Tak mój mąż wybralby mnie zresztą ja jego też. Kochamy dzieci są ważne ale nie najważniejsze. To my jesteśmy podstawa rodziny. Wszytko jest na swoim miejscu i tak być powinno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
10 godzin temu, Gość Aut napisał:

Ja też bym wybrała dziecko i moj maz o tym wie, ale jeszcze dowalił tekstem, że nikt mnie nie zastąpi i zrobi ze mną z 5 dzieci (w żartach). No ale naszego dziecka tez juz nikt nie zastąpi a o dziecko dba i bardzo je kocha jak coś 

Ja uważam że masz super męża. To się ceni w tych czasach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja przed porodem zapytałam swojego męża gdy będą komplikacje przy porodzie i trzeba będzie wybierać ja czy dziecko odpowiedział bez wahania, że mnie, bo dzieci możemy mieć później wiele. Od tego czasu go znienawidziłam ;/

Serio? Głupia jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2019 o 20:08, Gość Aut napisał:

Mój mi powiedział ze jakby miał wybierać kogoś np. z wypadku to wybralby mnie. Trochę mnie to zmartwiło. [...]

Uważam, że to dość rozsądna odpowiedź. Obiektywnie oceniając, dorośli ludzie są jednak ważniejsi od dzieci, choć kulturowo to te drugie stawia się na piedestale. Trzeba pamiętać, że dziecko bez dorosłego nie przeżyje, nie stworzy sobie warunków, nie wychowa się samo, a dorastając w niepełnej rodzinie, bądź pod opieką placówki państwowej, ma sporą szansę zasilić szeregi marginesu społecznego. Natomiast dorosły może mieć jeszcze wiele dzieci, jak i - np. w przypadku niemożliwości posiadania własnych skutkiem rzeczonego wypadku - może adoptować i uratować je przed złym losem. Dorosła część społeczeństwa jest podstawą jego funkcjonowania i należy jej się większa ochrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
18 minut temu, Gość Wiki napisał:

To ironia prawda?Małżonkowie to obcy sobie ludzie,a z dzieckiem jesteś odomentu jego narodzin,to część ciebie.

Obcy ludzie? No mój mąż nie jest mi obcy nic a nic. Niestety w czasie ciąży mózg kobiety zmienia się po to żeby potomstwo było najważniejsze. Te które nie przeszły tej zmiany myślą trzeźwo i to mąż jest najważniejszy a dzieci to tylko dodatek do życia. Kocha się je dba ale nie robi wszytkiego pod nie i dla nich. I tak mąż/żona powinni być najważniejsi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
3 minuty temu, Nenesh napisał:

Uważam, że to dość rozsądna odpowiedź. Obiektywnie oceniając, dorośli ludzie są jednak ważniejsi od dzieci, choć kulturowo to te drugie stawia się na piedestale. Trzeba pamiętać, że dziecko bez dorosłego nie przeżyje, nie stworzy sobie warunków, nie wychowa się samo, a dorastając w niepełnej rodzinie, bądź pod opieką placówki państwowej, ma sporą szansę zasilić szeregi marginesu społecznego. Natomiast dorosły może mieć jeszcze wiele dzieci, jak i - np. w przypadku niemożliwości posiadania własnych skutkiem rzeczonego wypadku - może adoptować i uratować je przed złym losem. Dorosła część społeczeństwa jest podstawą jego funkcjonowania i należy jej się większa ochrona.

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ja ratowalabym dzieci i wierze, ze moj maz tak samo. Kochamy sie ale dzieci sa wazniejsze.

Nie wiem czy gdyby w sytuacji kryzysowej postapil inaczej, bylabym mu w stanie to wybaczyc. Chyba nie.

Nenesh, dorosli sa terazniejszoscia, dzieci przyszloscia narodu i spoleczenstwa. One w przyszlosci tez beda mialy dzieci. Z punktu widzenia spoleczenstwa sa wiec inwestycja w jego przyszlosc. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Zzz napisał:

Nie cieszysz się? Jak tak powiedział, to znaczy, że Cię kocha :classic_love:

Gdyby kochal bezwarunkowo wybrałby dzieci. Gdyby mój wybrał mnie ,to bym gnojka pizgła porządnie. Nie wyobrazam sobie tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Id/iotyczna dyskusja niby dorosłych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×