Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to koniec

Mam już dość życia nie mam siły już walczyć

Polecane posty

Gość to koniec

Witam zaciągnąłem pożyczki które od lat ciągną się za mną. Już nie jestem wstanie sam tego ogarniać. Pracuje ale wciąż jest to za mało. Moje miesięczne wydatki przekraczają 5 tys złotych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji możesz przeanalizować perspektywy podniesienia zarobków, bądź postarać się o dodatkowe wpływy. Rozważyć opcje tyczące się inwestycji i dochodu pasywnego. Przeorganizować zarządzanie finansami tak, by obniżyć wydatki. Renegocjować warunki spłaty zadłużenia, by było mniej obciążające w życiu codziennym. Jeśli sam nie potrafisz sobie z tym poradzić, możesz zasięgnąć pomocy doradcy finansowego, bądź po prostu rozsądnej bliskiej osoby. Zawsze również pozostaje możliwość starań o ogłoszenie upadłości konsumenckiej dla osób fizycznych. Niezbędną dokumentację dla sądu możesz przygotować samodzielnie, bądź zlecić kancelarii prawniczej zajmującej się sprawami upadłościowymi... Działaj, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Pomoc się do Pana Jezusa "Jezu ty się tym zajmij" a także o pomoc i modlitwę zwróć się do świętego i Judy Tadeusza patrona od spraw beznadziejnych zwłaszcza tych finansowych, a także do świętej Rity patronki od spraw beznadziejnych oraz oczywiście do matki przenajświętszej Maryi. Zaufaj z ufnością dziecka tak jak małe dziecko ufa bezgranicznie swojej matce i wierz w to że ci pomogą a tak się stanie

Albowiem Pan Jezus powiedział:

„proście, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie, kołaczcie, a otworzą wam” (por. Mt 7, 7), 

„jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, proście, o cokolwiek chcecie, a wam się to spełni” (J 15, 7), 

„o cokolwiek prosić będziecie Mnie w modlitwie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie” (por. Mk 11, 24)

X

Akt ofiarowania się Maryi pośredniczce wszelkich łask 

O Mario, Najświętsza i Niepokalana Matko Boża, Matko Jezusa, naszego ofiarnego Najwyższego Kapłana, prawdziwego proroka i jedynego prawdziwego Króla, do Ciebie przychodzę,jako do Pośredniczki Wszystkich Łask, którą prawdziwie jesteś, Zdroju wszelkich Łask! O najmiłościwsza Różo Najczystsze Źródło! Przeczysty kanale wszelkich Bożych łask! Przyjmij mnie, Najświętsza Matko! Przedstaw mnie i wszystkie moje intencje Trójcy Najświętszej, aby powróciły do mnie, oczyszczone i uświęcone przez Ciebie, przez Twoje ręce, jako łaski i błogosławieństwa. Oddaję i poświęcam się Tobie, Maryjo, Pośredniczko Wszelkich Łask, aby Jezus, nasz Jedyny prawdziwy Król Wszystkich Narodów, zapanował we wszystkich sercach. Amen. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oddanie życia Jezusowi 

Panie Jezu Chryste, pełen miłości i miłosierdzia dla nas. Uwielbiam Cię i błogosławię, wierzę i ufam. Z miłości do Ciebie wyrzekam się szatana i wszelkiego zła, a ogłaszam Cię wobec aniołów i ludzi Panem i Królem mojego serca oraz całego życia, od poczęcia aż do śmierci. Panie mój, pokornie Cię proszę uwolnij mnie od zła, uzdrawiaj moje serce, umysł, ciało, moją rodzinę. wskrześ moje duchowe i doczesne życie, uświęcaj i odnawiaj mnie, abym stał się świętym, twoim wiernym uczniem. Daj mi przez serce Maryi, abym w obecności ducha świętego głosił słowem i życiem Twoją miłość i miłosierdzie. Amen. 

XXX

Modlitwa w trudnej sytuacji do św. Józefa

Niezliczeni są ci, którzy przede mną modlili się do Ciebie i otrzymali pociechę i pokój, łaski i dobrodziejstwa. Moje serce, tak smutne i pełne troski, nie może znaleźć ukojenia w tym doświadczeniu, które mnie dotknęło. O chwalebny święty Józefie, Ty znasz wszystkie moje potrzeby, zanim wypowiem je na modlitwie. Ty sam wiesz, jak ważna jest dla mnie sprawa, z którą przychodzę do Ciebie. Upadam przed Tobą i wzdycham pod ciężarem mego utrapienia. Nie ma ludzkiego serca, któremu mógłbym powierzyć moją troskę. A nawet gdybym zdołał znaleźć współczującą osobę, która chciałaby być przy mnie, to przecież nie mogłaby mi pomóc. Tylko Ty, święty Józefie, możesz mi pomóc w mym smutku, dlatego błagam Cię o to z całego serca. Wszak święta Teresa napisała i zna to cały świat: "O cokolwiek poprosisz świętego Józefa, z pewnością to otrzymasz". O święty Józefie, pocieszycielu strapionych, zlituj się nade mną i nad tymi biednymi duszami cierpiącymi w czyśćcu, które pokładają ufność w naszych modlitwach. Amen.

Chwała Ojcu... 3x

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Modlitwa do św. Rity

Św. Rita – patronka rodziny i przebaczenia. Na całym świecie uznawana za patronkę od spraw beznadziejnych. Siła tej modlitwy zmiękcza serca i umysły wierzących i ateistów…sam zobacz i daj świadectwo

O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana. Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Modlitwa do św. Judy Tadeusza w w problemach finansowych.

Święty Judo Tadeuszu, przyjdź nam z pomocą w naszych obecnych problemach finansowych. Widzisz, że odkąd znaleźliśmy się w tym trudnym położeniu, przeżywamy wiele upokorzeń, nie mogąc sprostać naszym wydatkom i spłacić zaciągniętych długów. Święty Judo Tadeuszu, wiesz dobrze, że nie prosimy o bogactwo, jeśli jego posiadanie nie jest zgodne ze świętą wolą Boga wobec nas. Pragniemy jedynie, abyś wyprosił nam łaskę zaspokojenia naszych bieżących potrzeb i wywiązania się z przyjętych zobowiązań. Błagamy Cię, święty Judo Tadeuszu, uzyskaj dla nas wsparcie finansowe, którego tak pilnie potrzebujemy w naszych obecnych trudnościach finansowych. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

Dlatego ja nie zamierzam nigdy brać żadnych pożyczek ani kredytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Modlitwa o uproszenie łask potrzebnych

Św. Judo Tadeuszu, którego potęga i moc umie zawsze trafić do Najświętszych Serc Jezusa i Maryi i sprawić, że sprawy zgoła beznadziejne i nader trudne stają się możliwymi. Tak więc Błagamy Cię i zaklinamy, wejrzyj na nasze palące potrzeby i przyjdź nam ze skuteczną pomocą w lękach, trwogach, niepokojach, smutkach, bólach i ciężkich nawiedzeniach. Oddalaj od nas wszelkie zagrażające nam niebezpieczeństwa. Przyjdź nam z pomocą, zwłaszcza w sprawie Ci wiadomej... (wymienić o co prosimy). Weź nas samych i wszystko nasze w całkowitą obronę i opiekę. Okaż nam, jak jesteś dobrym dla cierpiących i doświadczonych, a zwracających się do Ciebie o pomoc i orędownictwo u Jezusa i Maryi. Miej wzgląd na sprawy, które Ci polecamy. My zaś w zamian pragniemy na zawsze zostać oddanymi sługami i czcicielami wiernymi. Św. Tadeuszu, rzeczniku spraw najtrudniejszych i beznadziejnych, przyczyń się za nami i nie opuszczaj nas. Amen.

Ojcze nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwała Ojcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Modlitwa o uproszenie łask potrzebnych

Św. Judo Tadeuszu, którego potęga i moc umie zawsze trafić do Najświętszych Serc Jezusa i Maryi i sprawić, że sprawy zgoła beznadziejne i nader trudne stają się możliwymi. Tak więc Błagamy Cię i zaklinamy, wejrzyj na nasze palące potrzeby i przyjdź nam ze skuteczną pomocą w lękach, trwogach, niepokojach, smutkach, bólach i ciężkich nawiedzeniach. Oddalaj od nas wszelkie zagrażające nam niebezpieczeństwa. Przyjdź nam z pomocą, zwłaszcza w sprawie Ci wiadomej... (wymienić o co prosimy). Weź nas samych i wszystko nasze w całkowitą obronę i opiekę. Okaż nam, jak jesteś dobrym dla cierpiących i doświadczonych, a zwracających się do Ciebie o pomoc i orędownictwo u Jezusa i Maryi. Miej wzgląd na sprawy, które Ci polecamy. My zaś w zamian pragniemy na zawsze zostać oddanymi sługami i czcicielami wiernymi. Św. Tadeuszu, rzeczniku spraw najtrudniejszych i beznadziejnych, przyczyń się za nami i nie opuszczaj nas. Amen.

Ojcze nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwała Ojcu...

Leczcie się fanatycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Leczcie się fanatycy

do nich nic nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zastaw się a postaw się? Teraz masz rezultaty życia ponad stan. Chytry zawsze traci dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Te problemy to efekt życia bez Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to koniec

miesięcznie mam ponad 4 tyś kredytu do zapłacenia

nie proszę wasz o pomoc bo i tak nikt mi nie pomoże

wszędzie juz byłem i nic nie da się zrobić nie długo mogą mim rodzicom zabrać mieszkanie   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to koniec
1 godzinę temu, Nenesh napisał:

W takiej sytuacji możesz przeanalizować perspektywy podniesienia zarobków, bądź postarać się o dodatkowe wpływy. Rozważyć opcje tyczące się inwestycji i dochodu pasywnego. Przeorganizować zarządzanie finansami tak, by obniżyć wydatki. Renegocjować warunki spłaty zadłużenia, by było mniej obciążające w życiu codziennym. Jeśli sam nie potrafisz sobie z tym poradzić, możesz zasięgnąć pomocy doradcy finansowego, bądź po prostu rozsądnej bliskiej osoby. Zawsze również pozostaje możliwość starań o ogłoszenie upadłości konsumenckiej dla osób fizycznych. Niezbędną dokumentację dla sądu możesz przygotować samodzielnie, bądź zlecić kancelarii prawniczej zajmującej się sprawami upadłościowymi... Działaj, powodzenia.

miesięcznie mam ponad 4 tyś kredytu do zapłacenia

nie proszę wasz o pomoc bo i tak nikt mi nie pomoże

wszędzie juz byłem i nic nie da się zrobić nie długo mogą mim rodzicom zabrać mieszkanie   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2019 o 12:45, Gość to koniec napisał:

wszędzie juz byłem i nic nie da się zrobić nie długo mogą mim rodzicom zabrać mieszkanie   

Jeśli mieszkanie jest własnością Twoich rodziców, to nikt im go nie odbierze. To nie oni posiadają dług, tylko Ty, dlatego wyłącznie Twoja własność jest zagrożona. Pamiętaj, że na każdym etapie masz prawo negocjować warunki spłaty zadłużenia, a każdy sąd zawsze będzie brał pod uwagę Twoje możliwości i potrzeby. Postaraj się nabrać dystansu, nerwy nie pomogą. Poszukaj rozwiązania, w każdej sytuacji ono istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to koniec

wżęli na mnie pieniądze 

zostałem oszukany przez spólnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to koniec

jak nie uzbieram do końca miesiąca 10 tys i nie zapłacę trzech rat to rodzice stracą mieszkanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość to koniec napisał:

miesięcznie mam ponad 4 tyś kredytu do zapłacenia

nie proszę wasz o pomoc bo i tak nikt mi nie pomoże

wszędzie juz byłem i nic nie da się zrobić nie długo mogą mim rodzicom zabrać mieszkanie   

ogłoś upadłość majątkową jak Wiśniewski i będą Cię mogli w pompkę pocałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość to koniec napisał:

wżęli na mnie pieniądze 

zostałem oszukany przez spólnika 

szukaj prawników, broń się jakoś. zróbże coś, bądź mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Te problemy to efekt życia bez Boga

wypìerdaIaj z tym syfem do swoich zboczeńców w kieckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to koniec

jeśli ktoś by chciał pomóc na prawdę to proszę o e-mail eludril-1987@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×