Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość semi12

Masturbujacy sie facet

Polecane posty

Gość semi12

Opadaja mi juz rece,moj facet woli walic konia niz np zaproponowac mi np loda!

dla mnie to jakas porazka,ostatnio sama mu to zaproponowalam,jestem po operacji,wiec poki co nie moge wspolzyc,jestem atrakcyjna,mloda,jest ode mnie starszy o 10 lat,ale nie,on poprostu woli robic to sam...jestem poprostu wsciekla,nie to to ze to robi...bo to umiem zrozumiec ,ale dlatego odrzuca moja propozycje i woli zrobic to sam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek
Przed chwilą, Gość semi12 napisał:

Opadaja mi juz rece,moj facet woli walic konia niz np zaproponowac mi np loda!

dla mnie to jakas porazka,ostatnio sama mu to zaproponowalam,jestem po operacji,wiec poki co nie moge wspolzyc,jestem atrakcyjna,mloda,jest ode mnie starszy o 10 lat,ale nie,on poprostu woli robic to sam...jestem poprostu wsciekla,nie to to ze to robi...bo to umiem zrozumiec ,ale dlatego odrzuca moja propozycje i woli zrobic to sam 

 Nie umiem ci powiedzieć, dziwak jakiś. Wiem co można z kobietą zrobić beż "używania" jej cipki i pupy, no pupa byłaby zajęta... tarciem o przescieradło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semi12

tak,ale on tego nie rozumie,mowilam mu tysiace razy ze czuje sie wtedy jak ...ka,nie...nic nie dociera...nie jestem typem zeby robic z tego wielkie awantury,bo wiem ze ma potrzeby ale bez przesady..czuje sie naprawde jak ...ka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78

Wiesz, może następnym razem nie mów nic,  tylko zrób mu loda bez pytania goo nic. Jak mu dobrze zrobisz, to może pójdzie po rozum do głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2019 o 11:38, Gość semi12 napisał:

tak,ale on tego nie rozumie,mowilam mu tysiace razy ze czuje sie wtedy jak ...ka [...]

No więc wyraziłaś swoje negatywne odczucia wobec danej sytuacji, dobrze, a czy zapytałaś faceta wprost, dlaczego woli się masturbować i nie nawiązuje z Tobą intymnych interakcji? Zapewne wiedza w tej kwestii umożliwi odnalezienie rozwiązania problemu. Potrzebujesz poznać jego argumenty i perspektywę, oczekuj dojrzałego podejścia i poważnej rozmowy. Wyjaśnij, że dystans z jego strony źle na Ciebie wpływa i niszczy Waszą relację. Ewentualnie, zależnie od postawy faceta, możesz podejść do tematu subtelniej i delikatnie wybadać przyczyny. Bądź, zamiast proponować i pytać, po prostu zrobić mu loda przy najbliższej okazji. Zabawa w jasnowidza, domniemania i nerwy niczemu pozytywnemu nie służą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eksdi

😰zawsze mi mozesz zrobic loda🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to musi być bardzo seksowny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Eksdi napisał:

😰zawsze mi mozesz zrobic loda🤔

umyj się pierw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
Przed chwilą, Gość gość napisał:

umyj się pierw. 

 Daj spokój z tym myciem, w sobotę się mył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daltonistkaaa

Czemu bralas starego dziwaka? Stac cie na lepszego mlodego jurnego

ja nie rozumiem czemu dziewczyny tak nisko sie cenia czesto z rodzin biednych lub malych miescin czy z rodzin dysfunkcjnych ladne mlode dziewczyny a biora albo brzydkich facetow albo starych albo takich co ich nie szanuja wg mnie maturbacja ZAMIAST zaspokajania kobiety jest BRAKIEM SZACUNKU

przemysl geneze problemu sa inni faceci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daltonistkaaa

To nie byl przytyk o tych rodzinach tylko wylozenie problemu ze moze nie dostalas tyle milosci od rodzicow co trzeba

jak moja kolezanka juz po rozwodzie mloda miala meza ktory jej nie szanowal lecial na inne pil awanturowal sie. Rozwiodla sie i... poznala nowego furiata niby nie pije ale juz przeklina w awanturach dziewczyna pochodzi z biednej rodziny ze wsi byla zmuszana do pracy w polu za darmo. Tlumacze ze jest ladna mloda 31 latka i STAC JA NA PORZADNEGO KOCHAJACEGO FACETA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Paula napisał:

 Daj spokój z tym myciem, w sobotę się mył.

Ale twaróg dalej jest tam gdzie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semi12

Rozmawialam z nim o tym..powiedzial ze robi to wtedy kiedy np mnie nie ma a on ma ochote,chociaz mija sie to z prawda..jest mi poprostu przykro,on nie czuje potrzeby zapokojenia mnie..,,mam wrazenie ze jest mu wygodniej przyslowiowo zwalic konia bo nikt od niego nic nie oczekuje,nie jest to zalezne od naszej sytuacji rodzinnej,jestesmy normalnym malzenstwem,aczkolwiek ta sprawa nie daje mi spokoju,2 dni temu pytalam go czy nie ma ochoty na cos szybkiego...patrzy na mnie jak na ...ke...a dzis znowu posklejane sperma papiery pod lozkiem...myslalam ze takie cyrki tylko jakis nieudanych telenowelach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna1990

Semi jak chcesz to napisz do mnie. Ja wlasnie zapostowalam topik "kompleks w sferze erotycznej" 10 minut temu. Mam podobny Problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna1990

Semi, czy Tobie Twoj maz rowniez mowi, ze nie chodzi mu o inne kobiety? Moj karmi mnie taka sciema mianowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek89

Zaproponuj mu wspólną sesję masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Katarzyna1990 napisał:

Semi, czy Tobie Twoj maz rowniez mowi, ze nie chodzi mu o inne kobiety? Moj karmi mnie taka sciema mianowicie

to pewnie chodzi o facetów. twój stary to kryptogej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 17.07.2019 o 11:29, Gość semi12 napisał:

Opadaja mi juz rece,moj facet woli walic konia niz np zaproponowac mi np loda!

ile jeszcze tych np do jednego zdania wstawisz? Tak z 15 może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Śmierdzi ci z ksiuty i z pyska, to co się dziwisz? Ma rzygać przy seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 33

Nie czekaj tylko po prostu kiedyś zrób mu lodzika. Ja swojej mówię, że czasami by mogła, ona na to że czasami chce ale zawsze coś a poza tym to ja mogę przyjść. Tylko czy ja mam się prosić. My też chcemy aby to kobieta sama z siebie się dobrała do ...a. Od tak po prostu bo ma chęć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nasraj mu na klatę, tylko nie zapomnij rozsmarować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×