Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chory kraj

Ceny wynajmu to jakiś absurd

Polecane posty

Gość chory kraj

single mają przerąbane

https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/budzet-domowy/wynajem-mieszkan-bardzo-drogi-na-czele-sosnowiec/8qj0fgt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvnbvnb

Nic, tylko kupować mieszkanie i puścić w wynajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jvfhjkk

My płacimy tylko 1000 zł (2 pokoje) ale w tym jest juz wszystko. Natomiast fakt że inni zyczą sobie np 1000 zł plus jeszcze czynsz i rachunki i wychodzi z 1800... To się już kompletnie nie opłaca. Taniej wyjdzie wziąć kredyt i kupić własne m. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmn

1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość chory kraj napisał:

single mają przerąbane

https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/budzet-domowy/wynajem-mieszkan-bardzo-drogi-na-czele-sosnowiec/8qj0fgt

Niestety:( mieszkam sama i właściciel podniósł czynsz o 150zl ,opłaty za wodę też:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Jvfhjkk napisał:

My płacimy tylko 1000 zł (2 pokoje) ale w tym jest juz wszystko. Natomiast fakt że inni zyczą sobie np 1000 zł plus jeszcze czynsz i rachunki i wychodzi z 1800... To się już kompletnie nie opłaca. Taniej wyjdzie wziąć kredyt i kupić własne m. 

Nie wszyscy dostaną kredyt..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wy macie mieszkanie za 1500 zl?

U mnie sa po dwa tysie plus oplaty 😁

W sezonie zimowym wychodzi jakies 2700 😂 więc proszę nie marudzic 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, blednygosc napisał:

 

U mnie sa po dwa tysie plus oplaty 😁

 

A gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zieche

w ciechocinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

1000 to ja mam samych opłat za mieszkanie 2pokojowe własnosciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murielo
8 godzin temu, kardulaki napisał:

Niestety:( mieszkam sama i właściciel podniósł czynsz o 150zl ,opłaty za wodę też:(

chłopa szukaj na spółke, zawsze łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabierz
7 godzin temu, blednygosc napisał:

Gdzie wy macie mieszkanie za 1500 zl?

U mnie sa po dwa tysie plus oplaty 😁

W sezonie zimowym wychodzi jakies 2700 😂 więc proszę nie marudzic 😉

kurna, te ceny są większe niż w USA, co z tym krajem porobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość murielo napisał:

chłopa szukaj na spółke, zawsze łatwiej

Jakoś zawsze trafiam na sknery i to ja muszę "nosić spodnie "i się martwić..:/więc juz mi sie odechciało tego szukania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dex

Za 2500 zł wynajmuje dom w Szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndskf kjdfl
22 godziny temu, Gość Dex napisał:

Za 2500 zł wynajmuje dom w Szczecinie

Chyba kurnik.. dla kur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzic na wybory

trzeba chodzic na wybory

a nie teraz jeczec i narzekac

placzcie i placcie!!!!! wysokie ceny bubububhehehe

hahahahahahahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxx

Jak ktoś jest z biednej rodziny albonie ma widoku na szybkie mieszkanie w spadku, to niestety ale powinien albo się bardzo dobrze uczyć, żeby mieć dobrą pracę w kraju i wziąć kredyt, albo wyjechać zagranicę, przemęczyć się z 3-4 lata odkładając każdy grosz i kupić mieszkanie. Wynajmowanie to głupota, bo pompujesz kasę obcym ludziom i być może spłacasz ich kredyt, a mógłbyś spłacać własny i po tych x latach mieć M na własność i przynajmniej na emeryturze nie martwić się o dach nad głową 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienek
Dnia 17.07.2019 o 23:26, kardulaki napisał:

Jakoś zawsze trafiam na sknery i to ja muszę "nosić spodnie "i się martwić..:/więc juz mi sie odechciało tego szukania...

Zmień parametry wyboru delikwenta, jeśli masz takie rezultaty. Ale jak się leci na samych przystojniaków.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas
9 godzin temu, Gość chodzic na wybory napisał:

trzeba chodzic na wybory

a nie teraz jeczec i narzekac

placzcie i placcie!!!!! wysokie ceny bubububhehehe

hahahahahahahahahahahha

wybory? myślisz że jest różnica kto siedzi przy korycie? NIE MA. Ceny są wysokie bo jest nawał kasy z zagranicy, podbijają ludziom lokalnym ceny. Dodatkowo kredyty pompują ceny w kosmos. Nie wspomne małej wydajności pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość xxxxxxxxxx napisał:

Jak ktoś jest z biednej rodziny albonie ma widoku na szybkie mieszkanie w spadku, to niestety ale powinien albo się bardzo dobrze uczyć, żeby mieć dobrą pracę w kraju i wziąć kredyt, albo wyjechać zagranicę, przemęczyć się z 3-4 lata odkładając każdy grosz i kupić mieszkanie. Wynajmowanie to głupota, bo pompujesz kasę obcym ludziom i być może spłacasz ich kredyt, a mógłbyś spłacać własny i po tych x latach mieć M na własność i przynajmniej na emeryturze nie martwić się o dach nad głową 😛

W sumie racja. Jednak kiedy nie wiesz gdzie bedziesz mieszkal za rok czy dwa to wiazanie sie na x lat z jednym miejscem...poza tym wynajmujac mieszkanie nie interesuje cie malowanie scian, cieknacy kran i takie tam. A jak okaze się ze sasiad zaczyna byc uciazliwy zmieniasz lokum i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy

Mieszkanie mozna zawsze sprzedac!

W sumie teraz nieruchomosci to jest najlepsza lokata.

No ale jak sie nie ma kasy to jest sie zmuszonym wynajmowac.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Pare lat odkladalem 80% wyplaty mieszkajac z rodzicami i kupilem sobie nowe mieszkanie z kredytem na pare lat i jakos leci te zycie singla tylko mam takie mysli teraz ze jakbym kogos poznal i mial dziecko to 2 pokojowe bedzie za ciasne i bedzie trzeba znowu kase wykladac wiec podswiadomie chyba juz stwarzam coraz mniej sytuacji do poznania kogos bo boje sie komplikacji w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka

dzieci nie rob i bedzie ok

nie kazda chce dzicko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm
20 godzin temu, Gość Jaa napisał:

Pare lat odkladalem 80% wyplaty mieszkajac z rodzicami i kupilem sobie nowe mieszkanie z kredytem na pare lat i jakos leci te zycie singla tylko mam takie mysli teraz ze jakbym kogos poznal i mial dziecko to 2 pokojowe bedzie za ciasne i bedzie trzeba znowu kase wykladac wiec podswiadomie chyba juz stwarzam coraz mniej sytuacji do poznania kogos bo boje sie komplikacji w zyciu

Stawiania kropek i przecinków chyba też się bardzo boisz nieuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limi

Ceny najmu? Nawet Za wlasne mieszanie bez kredytu trzeba w Polsce palcic co miesiac co najmniej kilkaset zlotych samego czynszu. Do tego oczywiscie dochodza tzw. liczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja kupilam kawalerke na 47 lat i na 1,59 %  a i tak mam taniej niz czynszowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredyty to zguba

Dlatego trzeba poszukać partnera/partnerki z głową, odłożyć oboje troche hajsu, z 50%, wziąźć reszte na kredyt, nadpłacać go ile się da i szybko spłacić. 

Co do liczników, wykopać studnie, założyć solary i geotermalne ogrzewanie i tyle. Jedyne co to szambo trzeba zainstalować na odchody, albo prymitywny kibel na zewnątrz jak dawniej na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwejk

To prawda, kosmiczne są te ceny. Ja mam wszystkie oplaty plus 450 odstępnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2019 o 23:25, Gość lukas napisał:

wybory? myślisz że jest różnica kto siedzi przy korycie? NIE MA. Ceny są wysokie bo jest nawał kasy z zagranicy, podbijają ludziom lokalnym ceny. Dodatkowo kredyty pompują ceny w kosmos. Nie wspomne małej wydajności pracowników.

Ceny są wysokie, bo w Polsce prawo chroni złodzieja, który nie płaci za wynajmowane mieszkanie i nie wolno go wyrzucić bez wyroku sądu, a takie usunięcie złodzieja zwanego lokatorem, trwa pół roku i on nie płaci, zadłuża mieszkanie, a państwo polskie go chroni.
Chronić trzeba własność, brak zapłaty traktować jak kradzież i chętnych na inwestowanie w mieszkania na wynajem będzie kilka razy więcej niż teraz, a wtedy ceny spadną... nie ma innej drogi.
Niestety politycy chronią najemców, bo jest ich więcej niż właścicieli mieszkań, a większość wygrywa wybory...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×