Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goscxx

Która kobieta szybciej znajdzie faceta

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie sądzę żeby Ci te dzieci siła zrobił, chyba sama też chciałaś. 

Poza tym dlaczego zakładasz że on po pracy nie jest zmęczony. I on ciężko pracował, i Ty. 

Co to za argument? Zresztą co mnie to obchodzi. Nie planuje zakładania rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Więc po co kobiecie facet? Żeby czekać na niego z obiadem codziennie padajac na ryj po dniu z dziećmi i koniecznie wyglądać przy tym seksownie bo przecież w nocy trzeba dac dupy w ramach małżeńskiego obowiązku? 

To pisałam ja ta z która nikt się głos o nie zgodzi ale w myślach potwierdza.

Mądry mężczyzna zgodzi się i większość kobiet, tez mądrych i świadomych swej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalna kobieta potrafi się cieszyć macierzyństwem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Normalna kobieta potrafi się cieszyć macierzyństwem. 

Czy to sugestia że kobieta bezdzietna jest nienormalna? I o czym ty chcesz dyskutować z takim podejściem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel

Piękna, nie ambitna znajdzie wielu chętnych mężczyzn, ponieważ atrakcyjność fizyczna nas przyciąga. Człowiek jak zobaczy kogoś atrakcyjnego potrafi wiele rzeczy nie widzieć, lub nie chcieć widzieć przez jakiś czas. Poza tym można się zawsze oszukiwać przy takiej dziewczynie, że się zmieni jak to robi wiele osób zauroczonych. Co nie znaczy, że po pewnym czasie, takiej dziewczyny nie będzie się miało dość i nie powie jej się papa.

Mniej atrakcyjna też ma trudne zadanie, ale z moich obserwacji wynika, że i takie znajdują sobie partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Czy to sugestia że kobieta bezdzietna jest nienormalna? I o czym ty chcesz dyskutować z takim podejściem? 

Taka która uważa wychowywanie dzieci za zło konieczne.....To nie kobieta. Przynosi wstyd naszej płci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
6 godzin temu, Gość gość napisał:

100 lat temu może i tak było...dziś już widzę te gromady facetów marzących o ślubie, własnym domu, dzieciach i odpowiedzialności.

Jest takich wielu.

6 godzin temu, Gość gość napisał:

Dziś każdy szuka okazji by sobie podooopczyć, najlepiej niezobowiązująco.

Nie każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Taka która uważa wychowywanie dzieci za zło konieczne.....To nie kobieta. Przynosi wstyd naszej płci. 

To jej sprawa. Wstyd to przynoszą raczej takie jak ty które chcą innym życie ustawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser ser
14 godzin temu, Gość Goscxx napisał:

Piękna, ale nieambitna / niekształcąca się, niechcąca podjąć pracy, 

czy

Brzydka, lecz ambitna, po studiach, pracowita

tą pierwszą weźmie prymityw i pustak, ta druga będzie stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość true
12 godzin temu, Gość gość napisał:

kobieta zawsze znajdzie chętnego - nawet ta brzydka. Może nie adonisa ale znajdzie.

brzydki facet - już niekoniecznie bo kobiety nie mają takiego popędu. 

brzydki zapłaci i jakaś mu da za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

U tej drugie wymieniłaś same wady.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Oczywiście że ładna. Niestety taka prawda że faceci wola ładna i głupia niż brzydka i mądra. Poza tym nie lubicie jak kobieta zareabia na tyle żeby być niezależna bo wtedy nie możecie jej ponizac i wyliczac pieniądzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ben
8 minut temu, Gość Aaa napisał:

Oczywiście że ładna. Niestety taka prawda że faceci wola ładna i głupia niż brzydka i mądra. Poza tym nie lubicie jak kobieta zareabia na tyle żeby być niezależna bo wtedy nie możecie jej ponizac i wyliczac pieniądzy.

Coś w tym jest. Poznałem kiedyś ładną, ale prostą dziewczynę. Nie było o czym z nią rozmawiać. Ona skończyła tylko podstawówkę. Ona mnie jednak skusiła do grzechu. Była taka ładna i zgrabna. Nie mogłem się powstrzymać.  Przeżyłem z nią cudowne chwile. Każdy facet na moim miejscu by skusił. No, może każdy. Ja wtedy byłem singlem i szukałem dziewczyny. Cholernie żałowałem, że ona nie skończyła chociaż zawodówki. O mało co się w niej nie zakochałem. Rozsądek jednak zwyciężył. Nie związałem się z nią i nadal byłem singlem. Minął rok z okładem i znalazłem swoje szczęście. Poznałem bardzo atrakcyjną dziewczynę po zawodówce. Z jej powodu doszło do konfliktu z moim kumplem. Ja ją odkryłem, a on zaczął się do niej przystawiać. To już jednak inna historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 godzinę temu, Gość Aaa napisał:

Oczywiście że ładna. Niestety taka prawda że faceci wola ładna i głupia niż brzydka i mądra. Poza tym nie lubicie jak kobieta zareabia na tyle żeby być niezależna bo wtedy nie możecie jej ponizac i wyliczac pieniądzy.

Nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieta powinna być przede wszystkim kobieca.  Inteligencja jest ważna ale potrafię wymienić z 10-15 ważniejszych cech. Jeśli kobieta ich nie ma a jest inteligentna to nic to nie pomoże.  I odwrotnie, jeśli ma większość z tych 15 cech a przy tym jest mniej inteligentna to i tak jest atrakcyjniejsza niż ta pierwsza. 

Poza tym rzadko kiedy w świecie występują takie skrajności piękna i głupia, brzydka i mądra.  Zazwyczaj jest to jakiś Mix tych cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kobieta powinna być przede wszystkim kobieca.  Inteligencja jest ważna ale potrafię wymienić z 10-15 ważniejszych cech. Jeśli kobieta ich nie ma a jest inteligentna to nic to nie pomoże.  I odwrotnie, jeśli ma większość z tych 15 cech a przy tym jest mniej inteligentna to i tak jest atrakcyjniejsza niż ta pierwsza. 

Poza tym rzadko kiedy w świecie występują takie skrajności piękna i głupia, brzydka i mądra.  Zazwyczaj jest to jakiś Mix tych cech.

Zgadzam się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×