Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Załatwilam palanta.

Polecane posty

Gość gosc

nie było ciężko, bo ma mnostwo wad i sam przyznal ze jego samoocena lega w gruzach przeze mnie

 

Na początku znajomości byłam bardzo zakochana ,domyslal sie,  bawił się tym, celowo mnie ranił więc udawałam ze mnie to nie boli i stopniowo wycofywalam sie emocjonalnie.W tym momencie czuje juz niewiele.Nie prosilam o milosc, nie robilam scen..po prostu jak gdyby nigdy nic skierowalam zainteresowanie na kogos innego, czasem mu opowiadalam z zachwytem o innym chlopaku.Chcial isc ze mna do łózka - nie zgodzilam sie.Wyslal mi zdjecie swojego ...a, a ja...wysmialam go.Potem mimochodem wspomnialam o moim kochanku ktory jest swietny w seksie i doskonale wyposazony.dalam do zrozumienia ze wole tamtego. Nigdy nie pokazalam zazdrosci gdy mowil o innych , bylam szczesliwa . Ponadto przestalam go komplementowac ,jak mowil cos glupiego nie udawalam ze jest ok, tylko krzywo patrzylam albo i skomentowalam.Bylam bezposrednia i juz nie liczylam sie z nim za bardzo, ale czasami bylam mila i pomocna.

i co ?? nagle okazuje sie ze on sie zakochal (tak twierdzi) ,plonie z zazdrosci gdy spotykam sie z kochankiem czy chocby tylko wspominam o nim.Jestem obojetna na jego reakcje a jego to rozwsciecza.Palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przestań wymyślać, bo cię łeb będzie bolał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Przestań wymyślać, bo cię łeb będzie bolał. 

To on pisze jako ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To on pisze jako ona

Czy to ważne,tu to ta sama osoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

wieśniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Dobrze zrobiłaś. Faceci w wiekszości są egoistami, palantami i mają mniejszą korę mózgową od kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

wieśniara

Wiesniara mi się z czeresniami kojarzy, nie wiem dlaczego. Bardziej pasuje do wiśni przecież. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiesniara mi się z czeresniami kojarzy, nie wiem dlaczego. Bardziej pasuje do wiśni przecież. 

Poczytaj o właściwościach czereśni, może wtedy "mądra i światowa" kobieto zmienisz zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Palantow trzeba temperowac w zarodku nim swoje podłe nasienie w jakiejś zasieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Poczytaj o właściwościach czereśni, może wtedy "mądra i światowa" kobieto zmienisz zdanie.

Ale ja jestem wioskowa nie światowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzcc  xcz
29 minut temu, Gość Gość napisał:

To on pisze jako ona

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×