Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ile lat i jaki dochód w rodzinie

Polecane posty

Gość Gość
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty się może pochwal  jak nie mieć kredytu na mieszkanie / dom przy takich zarobkach :)? 

Normalnie! 

Pracowaliśmy z mężem za granicą przez 6 lat i odkladalismy ile się dało. 

Wystarczyło aby kupić mieszkanie 65 m - to było 10 lat temu więc i ceny inne

Teraz mamy razem na miesiąc 10k i dużo oszczędzamy

Ot cała tajemnica 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unisław
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Jaki dokładnie dochód w rodzinie to nie wiem, siostra nie pracuje, szwagier ma 12000 netto, reszta osób po 2-5k na osobę lub gospodarstwo domowe. 

A ty kiedy w końcu znajdziesz sobie dziewczynę i założysz rodzinę? Będziesz czekać do 40 tki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Leżaczek napisał:

  55 minut temu, Gość Gość napisał:  Jednak sie rozmnażają i skazują swoje dzieci na zycie w biedzie.  X Każdy jest inny ja przy 3 osobach z 7 bym 5 odłożył, moja mama 2 dzieci wychowała za 600 i było rtv agd. Nie wiem na co wydajesz może zrezygnuj z Apple i lous viton. 

wow, skoro rtv i agd to dla ciebie coś luksusowego, to chyba nie ma o czym mówić 😂 można żyć w nędzy, ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
2 godziny temu, Gość Rybka zwana Wanda napisał:

Jakbym nie znala, to  nie mialabym takiego dochodu jaki mam, ani pracy umyslowej, pa bez odbioru

You think you are so clever, don't you?  No, you are not. You are an odious, filthy  little bawbag, anonymously insulting people on some inferior online discussion aimed at WOMEN, NOT MEN...

I juz w pierwszym zdaniu błąd.. Po clever powinno byc: aren't you a nie don't you angielko od siedmiu boleści... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

37 i 38 lat 

14 tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Leżaczek napisał:

Gdybym mógł doradzić to zamiast dziecku kupować Apple lepiej wziąć kredyt hipoteczny na kawalerke w stolicy, kiedyś wam podziękuje a sama się splaci z wynajmu. 

Tak gardzisz tymi przedmiotami a sam piszesz tylko o tym, o kupowaniu jakiegoś gówna i szajsu z biedronki, które rozleci się po sezonie. Tu nie chodzi o kupowanie Apple ale np o pieniądze na podróże, lepszą edukację, na rozwijanie zainteresowań i pasji dziecka. Co z tego że miałeś jakaś konsole i telewizor, skoro to jest rozrywka dla plebsu wyżerająca mózg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Leżaczek napisał:

15 minut temu, Gość Gość napisał: Tak gardzisz tymi przedmiotami a sam piszesz tylko o tym, o kupowaniu jakiegoś gówna i szajsu z biedronki, które rozleci się po sezonie. Tu nie chodzi o kupowanie Apple ale np o pieniądze na podróże, lepszą edukację, na rozwijanie zainteresowań i pasji dziecka. Co z tego że miałeś jakaś konsole i telewizor, skoro to jest rozrywka dla plebsu wyżerająca mózg.  X co roku byłem nad morzem i kocham morze, do 18 to jest tylko średnie a potem może sobie iść do zaocznych, moje zainteresowania i pasje były rozwijane chociaż brakowało na lekcje rysynku, ale mówimy o 600 a nie 7000...

Co roku morze, czyli w dupie byłeś, ... widziałeś. Nie wiem kogo probujesz przekonać, że życie w nędzy jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 godziny temu, Gość gość napisał:

ja 37 

maź 39

jedno dziecko 7 

dochód razem ok 7000 zł /miesiąc 

To juz wiem czemu ludzie decyduja sie na dziecko przy 40 i patrzac po sobie komentuja mlodsze pary myslac ze wszyscy tak slabo zarabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

5 godzin temu, Gość Gosc napisał: Co roku morze, czyli w dupie byłeś, ... widziałeś. Nie wiem kogo probujesz przekonać, że życie w nędzy jest spoko. X całego roku na trzepaku nie spedzałem więc nie było tak źle jeśli chodzi o podróże 

Ty koleś dalej nie rozumiesz. Można wegetować ale po co,skoro można też żyć na jakimś cywilizowanym poziomie. Nikt nie kwestionuje że da się przeżyć całą rodziną za 600zl, ale po co tak żyć? Po co jeść parówki skoro można jeść kuchnię z całego świata? Po co spędzać wakacje co roku nad polskim morzem skoro można zwiedzać cały świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu

ja mam dochodu razem 4800 na 4 osoby

tzn mąz 3000

ja 800 

500+ 1000 

 

 

nie mam kredytów , mieszkanie włąsnosciowe -zapracowane a nie po babci czy prezent od rodziców lub banku 🙂 

 

jedzenie 1600-1800 zł

opłaty 900 zł 

paliwo itp 450 zł 

każdego mca odkładam 500 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu
10 minut temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość Gość napisał: Ty koleś dalej nie rozumiesz. Można wegetować ale po co,skoro można też żyć na jakimś cywilizowanym poziomie. Nikt nie kwestionuje że da się przeżyć całą rodziną za 600zl, ale po co tak żyć? Po co jeść parówki skoro można jeść kuchnię z całego świata? Po co spędzać wakacje co roku nad polskim morzem skoro można zwiedzać cały świat? X i nie dać życia bo niby za mało pieniędzy 😞

jedzenie śmieci odbija sie na zdrowiu , albo chorujesz i płacisz za leczenie albo szybko umierasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość Gość napisał: Ty koleś dalej nie rozumiesz. Można wegetować ale po co,skoro można też żyć na jakimś cywilizowanym poziomie. Nikt nie kwestionuje że da się przeżyć całą rodziną za 600zl, ale po co tak żyć? Po co jeść parówki skoro można jeść kuchnię z całego świata? Po co spędzać wakacje co roku nad polskim morzem skoro można zwiedzać cały świat? X i nie dać życia bo niby za mało pieniędzy 😞

Dać życie za wszelką cenę i skazać dziecko na życie w nędzy,na jedzenie g ó w n a, na wegetację, na kiepska edukację, na wieczny brak pieniędzy? Tak myśli tylko biedota, dlatego rozmnazacie się jak króliki. Ale to dobrze, gospodarka potrzebuje niewyedukowanych parobków, którym wystarczy 500zl co miesiąc rzucić i są zadowoleni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Dać życie za wszelką cenę i skazać dziecko na życie w nędzy,na jedzenie g ó w n a, na wegetację, na kiepska edukację, na wieczny brak pieniędzy? Tak myśli tylko biedota, dlatego rozmnazacie się jak króliki. Ale to dobrze, gospodarka potrzebuje niewyedukowanych parobków, którym wystarczy 500zl co miesiąc rzucić i są zadowoleni. "

Co cie obchodzi życie innych ? zazdrościsz? nie nasza wina, ze jesteś bezpłodna . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Dzieciństwo miałem bardzo udane  4 minuty temu, Gość Gość napisał: Dać życie za wszelką cenę i skazać dziecko na życie w nędzy,na jedzenie g ó w n a, na wegetację, na kiepska edukację, na wieczny brak pieniędzy? Tak myśli tylko biedota, dlatego rozmnazacie się jak króliki. Ale to dobrze, gospodarka potrzebuje niewyedukowanych parobków, którym wystarczy 500zl co miesiąc rzucić i są zadowoleni.  X nie jestem sobie w stanie wyobrazić że przy 7000 można jeść ... 💩 i mieć te wszystkie rzeczy, 7k to klasa średnia  😔

Buahahaha, no patrząc z nizin społecznych to rzeczywiście musi się wydawac, że to Bóg wie jaki poziom życia :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

"Dać życie za wszelką cenę i skazać dziecko na życie w nędzy,na jedzenie g ó w n a, na wegetację, na kiepska edukację, na wieczny brak pieniędzy? Tak myśli tylko biedota, dlatego rozmnazacie się jak króliki. Ale to dobrze, gospodarka potrzebuje niewyedukowanych parobków, którym wystarczy 500zl co miesiąc rzucić i są zadowoleni. "

Co cie obchodzi życie innych ? zazdrościsz? nie nasza wina, ze jesteś bezpłodna . 

Nie bądź taka sfrustrowana, może zjedz coś. Aaaaaaa, pewnie już czekasz do pierwszego bo na żarcie zabrakło i z tego głodu taka zła jesteś :D Życia w biedzie i bycia plebsem chyba nikt wam nie zazdrości :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Buahahaha, no patrząc z nizin społecznych to rzeczywiście musi się wydawac, że to Bóg wie jaki poziom życia :D "

TAK WIEMY JUZ jesteś bezpłodna i żal ci d... ściska, ze inni maja dzieci   a ty nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak gardzisz tymi przedmiotami a sam piszesz tylko o tym, o kupowaniu jakiegoś gówna i szajsu z biedronki, które rozleci się po sezonie. Tu nie chodzi o kupowanie Apple ale np o pieniądze na podróże, lepszą edukację, na rozwijanie zainteresowań i pasji dziecka. Co z tego że miałeś jakaś konsole i telewizor, skoro to jest rozrywka dla plebsu wyżerająca mózg. 

Ale on był i jest szczęśliwy, szczery, pogodny, zaradny.Reszta to banda znerwicowanych nieudaczników z depresją i aspiracjami powyżej d/py.Bravo lezaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

"Buahahaha, no patrząc z nizin społecznych to rzeczywiście musi się wydawac, że to Bóg wie jaki poziom życia :D "

TAK WIEMY JUZ jesteś bezpłodna i żal ci d... ściska, ze inni maja dzieci   a ty nie

Płodność to największa rzecz jaką w życiu osiągnęłaś, że ci się wydaje że każdy ci tego zazdrości? :D myślisz że cały świat poza tobą  jest bezpłodny? :D A może to tobie z tą płodnością jest źle bo masz pięć gówniaków i nie wiesz co zrobić żeby nie mieć więcej :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Płodność to największa rzecz jaką w życiu osiągnęłaś, że ci się wydaje że każdy ci tego zazdrości? :D myślisz że cały świat poza tobą  jest bezpłodny? "

Cały świta nie ale TY akurat jesteś bezpłodna !!! i swoją  żółć  i jad wylewasz  tutaj obrażając matki i ich  dzieci .  Nie nasza wina ze jesteś BEZPŁODNA . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

"Płodność to największa rzecz jaką w życiu osiągnęłaś, że ci się wydaje że każdy ci tego zazdrości? :D myślisz że cały świat poza tobą  jest bezpłodny? "

Cały świta nie ale TY akurat jesteś bezpłodna !!! i swoją  żółć  i jad wylewasz  tutaj obrażając matki i ich  dzieci .  Nie nasza wina ze jesteś BEZPŁODNA . 

Więcej wykrzykników poproszę sfrustrowana mamuśko :D i napisz mi jeszcze 100razy że jestem bezpłodna, koniecznie dużymi literami :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×